زوم قوانین کار از خانه و زندگی; سازمان های غیر انتفاعی حمایت از کارگران رستوران: جمعه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

تبلیغات و بازاریابی در جهان تدافعی جلو میان Coronavirus

نگه دارید تا با آخرین با استفاده از coronavirus ردیاب که شامل رویداد لغو و دیگر اثرات COVID-19 در دنیای تبلیغات و بازاریابی. به بحث در مورد کار از راه دور کسب و کار اثرات و حرفه ای دیگر امور مربوط به COVID-19 پیوستن به ما اختصاص داده شده لینک فروم.

چگونه زوم شد برو به پادشاه قرنطینه اقتصاد

به عنوان coronavirus قرنطینه مجبور است مردم در سراسر جهان در داخل خانه هیچ نام تجاری شده است بیشتر حاکی از این طبیعی تر از زوم بود که فوق العاده خوب-آماده برای این بیماری همه گیر. در اوایل سال 2011 اما به خصوص در حال حاضر زوم شده و قادر به راه خود را جدا از بسته رقبا پدید آمده است که از این روند با “freemium” مدل قیمت گذاری که در آن هر کسی می تواند با استفاده از یک نسخه محدود از این سرویس و هزینه های ماهانه محکم شده تا بر اساس اندازه مشتری تیم

جزئیات بیشتر: این شرکت در دسترس است در حال حاضر فراتر از شرکت های جهان است. اما می توانید زوم تسلط داشت ؟

برخی از کارکنان نمی خواهند BBDO و Omnicom برای دریافت یک پاس به عنوان “کودک پوستر برای WFH’

BBDO است که استقبال از کار-از-زندگی با یک “BBDO شما صفحه اصلی” ابتکار اما برخی در این شرکت فکر می کنم آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر بعد از آژانس بود آهسته به ارسال کارکنان خانه. یک Fishbowl دیدگاه مشترک در بخش یک ایمیل به صورت نامشخص BBDO دفتر اطلاع رسانی کارکنان, “ما باز باقی خواهد ماند چرا که آن را درست انجام برای مشتریان خود و نگه داشتن کسب و کار در حال حرکت است.”

ادامه مطلب: برخی از کارکنان احساس آژانس قرار دادن مشتریان خود را جلوتر از کارکنان آن است.

سازمان های غیر انتفاعی راه اندازی برنامه های حمایت از کارگران رستوران به عنوان Coronavirus Decimates صنعت

در حالی که کارگران رستوران صبر و امید به کمک دولت های غیر انتفاعی در سراسر کشور در مواد غذایی و آشامیدنی فضا در حال تغییر تلاش خود را برای کمک به کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر است که به سرعت به عنوان آنها می توانند. سازمان در شهرهای مختلف teaming تا برای گسترش رسیدن به خود را در سراسر کشور در حالی که مردم نیز در حمایت از این صنعت از طریق مجازی نکته شیشه و خرید کارت های هدیه.

بیشتر بخوانید: بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی مانند مستقر در هوستون جنوبی دود بنیاد تجربه حمایت از رستوران کارگران صنعت در بحران است.

Ad-Tech شرکت ها در حال پیدا کردن خود را جدید طبیعی ” در میان Coronavirus عدم قطعیت

هنگامی که تکان بیماری همه گیر کوروناویروس اولین ضربه آگهی world ad-tech شرکت گفت که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است احساس شدید ضربه به کسب و کار خود را. اما بسیاری می توانید تغییر دهید فقط در دو هفته. به عنوان بازاریابان ارزیابی بودجه خود را و کار از خانه زندگی upends معمولی فروش پروتکل های ad-tech شرکت ها باید برای پیدا کردن راه های جدید برای دریافت معاملات انجام می شود.

ادامه مطلب: آن را در این زمان نامشخص که هنر فروش را به بازی می آید.

می Coronavirus بحران بی درنگ یک اصلاح در نام تجاری ایمنی تاکتیک?

به عنوان این جهانی فاجعه آشکار مخاطبان به طور طبیعی تبدیل به اعتماد منابع خبری آنلاین. به طور معمول مخاطبان زیادی را تولید مقادیر ثبت کلیک برای ناشر مالی اما با تشکر کلید واژه ها لیست سیاه در اطراف coronavirus-مطالب مرتبط با مشکلات بوجود آمده اند برای ناشران برای کسب درآمد از محبوب ترین آنها محتوا با برنامه ریزی اقدام به خرید بیشتر ترکیب گسترده ای از یخ بر روی تبلیغ صرف.

ادامه مطلب: می توانید این درگیری ها بود به عنوان غلبه بر بحران است به تعریف اخبار دستور کار?

بیشتر در Coronavirus اخبار:

حتی قبل از اینکه بسیاری از میله های زندان بسته آمریکایی ها شروع به نوشیدن از خانه

به تعجب از هیچ یک از آمریکایی ها در حال نوشیدن بیشتر در خانه. اما به نظر می رسد این در حال حاضر اتفاق می افتد قبل از بسیاری از ملت را در کافه ها و رستوران ها که اخیرا به دستور shut down در چندین ایالت با توجه به گسترش COVID-19. در هفته اول ماه مارس خرید آبجو و ارواح و شراب در مشروب, مواد غذایی و فروشگاه های راحتی تمام شد تا نسبت به زمان مشابه در سال گذشته. به علاوه گسترده quarantining نیز ارائه یک فرصت برای الکل خدمات تحویل.

اخبار از تلویزیون & پخش آنلاين جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im