Zippo آتش سوزی یک ویژه مریخ فندک زیر ناسا آخرین فضایی راه اندازی

ناسا راه اندازی آخرین ماموریت به مریخ در پنج شنبه, نقشه کشی میلیون ها نفر از بینندگان. و در حالی که ویژگی های این پشتکار مریخ نورد در حال شدت قابل توجه است و چیزی که باعث شد بسیاری از مردم به یوتیوب بود و فرصتی برای تماشای یک Atlas V-541 موشک انجام چیز آن است.

به عنوان وسایل نقلیه پرتاب go اطلس فراری از موشک کشتی. آن نفت سفید و اکسیژن مایع-موتورهای سوخت تحویل 2.3 میلیون پوند تراست—و به لذت از کسانی که مقدار زیادی از شعله های آتش. و اگر شما اتفاق می افتد به بهترین در جهان شناخته شده با نام تجاری از فندک که به خوبی یک کراوات در هر.

در عرض چند ساعت از راه اندازی, Zippo, یاد آمریکا با نام تجاری فندک بی سر و صدا قرار داده و یک نسخه ویژه فندک در فروش به مناسبت این آخرین ماموریت مریخ. رنگ مایل به قرمز از طلا اندود فندک—امضا تلنگر-مدل بالا که خاموش با Zippo را متمایز “کلیک کنید”—تداعی مریخ غنی از آهن, خاک و ویژگی های ورفرم ارائه آن rocky سطح. حک شده در پشت یک رندر از پشتکار خود را.

در حالی که وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از مشتریان برای این مورد خاص نیز باید یک بسته سیگار در جیب پشت, آن را احتمالا مهم نیست. Zippo متوجه شدم که سبک تر و جمع جمعیتی را نزد خود.

“این مجموعه هستند یک راه عالی برای نگه داشتن مصرف کنندگان ما درگیر و هیجان زده در مورد محصولات ما و Zippo با نام تجاری” گفت: Zippo را بایگان و نام تجاری مورخ شرلی Evers. “آنها نشان دهنده چیزی منحصر به فرد و نادر در بسیاری از اوقات به یک نقطه عطف در تاریخ که واقعا جذاب به جمع.”

به عنوان Evers’ مشاهدات نشان می دهد این است که به سختی اولین بار Zippo انتخاب کرده منی لحظات در تاریخ آمریکا و در فضای برنامه به طور خاص به موضوع ویژه فندک. در سال 1969 هنگامی که خدمه آپولو 11 شد اولین انسان پا بر روی ماه, Zippo صادر سبک تر نشان دادن قمری عقاب نشسته بر روی سطح حفره حفره. این روزها این مدل می تواند واکشی صدها دلار و Zippo خود را تنها یکی از آنها را در مجموعه خود را.

closeup of a silver zippo with a man walking on the moon engraved

25 سالگرد قمری فرود Zippo از سال 1994.

در سال 1994 در سالگرد 25 از آپولو ماموریت Zippo بود با یکی دیگر از یادبود فندک حکاکی با یک مثل نیل آرمسترانگ نزولی نردبان. و در 2019, Zippo مشخص سالگرد 50 از ماموریت تاریخی با دیگر کلکسیونی سبک تر است. در همراهی با محیط زیست آگاهانه روح از بار این مدل قرار می دهد زمین در یک فضانورد را از دست.

Zippo هیچ حامی رابطه با ایالات متحده آمریکا برنامه فضایی اما آن یادبود فندک ماهرانه گریز بالقوه مالکیت فکری مسائل با حذف خاص اشاره ناسا یا فضاپیما نام به جای اشاره به آنها به سادگی به عنوان ماه و یا در آخرین مورد مریخ است.

این Zippo نام تجاری شده است عملا مترادف با فندک پس oilman جورج Blaisdell اختراع اولین windproof مدل در سال 1933. و در حالی که آن پنسیلوانیا کارخانه هنوز تولید برخی 70,000 فندک یک روز نام تجاری نیز تا به حال به تغییر با زمان. در حالی که 42 درصد از آمریکایی ها دودی در 1960s امروز این تعداد کاهش یافته و به حدود 14 درصد است. این روزها Zippo به فروش می رساند همه چیز را از دست بخار به کمپینگ فانوس. اما آیا مصرف کنندگان استفاده می شود آنها را به نور تا یک cig یا کباب پز کلاسیک سبکتر از همیشه خواهد بود و این شرکت امضا محصول. و در ماه ژوئن تولید خود را تصویب 600 میلیون مارک.

a commemorative zippo lighter with the earth on it

سال گذشته پس از نیم قرن Zippo ادای احترام کردند آپولو 11 یک بار دیگر.

چه کمک کرده Zippo تولید چنین بزرگ انواع تم های سبک تر را صاف و آماده متوسط برای همه چیز از تاریخی نقوش (75 سالگرد D-Day) به سخنان انگیزشی (“دنبال راه خود را و هرگز”) به آرم از مارک های دیگر (هارلی دیویدسون, Playboy, Assassin’s Creed.)

three zipp lighters

اصلی 1969 قمری فرود Zippo تبدیل شده است گران مورد جمع آوری است.

“ما غرور خودمان را در این واقعیت است که Zippo فندک کوچک بوم” Evers گفت. “نه تنها ما سند تجارب فرهنگی به فرهنگ پاپ و نظامی اما ما نیز سند مهم و نقاط عطف در تاریخ مانند اکتشاف فضا.”

و به طور خاص روز گذشته راه اندازی. مریخ نورد پشتکار است که می رود به حدود هفت ماه برای رسیدن به زمین سیاره همسایه است که یک مو بیش از 60 میلیون مایل دور. Zippo انتظار دارد که آن یادبود فندک—محدود به اجرای 1000—فروش خواهد شد بسیار زودتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *