پارک ملی صهیون در ایالت یوتا بازگشایی با محدودیت

ST. جورج یوتا — پارک ملی صهیون است بازگشایی با محدودیت بعد از تمدید بسته شدن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پارک روز سه شنبه آغاز شد و عملیاتی خواهد شد در طول ساعات روز اما بازدید کننده شاتل سیستم بسته باقی خواهد ماند طيف گزارش شده است.

دو دیگر, یوتا, پارک ملی طاق و دره در حال انتظار برای بازگشایی, مارس 29.

صهیون بسته شد برای بیش از یک ماه پس از یوتا تجمعات محدود به 10 یا کمتر مردم به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“اگر از دیدن لطفا پارک از نظر قانونی و مسئولانه” گفت: مقامات در رسانه های اجتماعی. “یک جایگزین برای صهیون منظره دره عمیق و باریک درایو SR-9. علاوه بر این پارکینگ بیشتر در دسترس است در مرکز بازدید کنندگان است که از یک نقطه شروع برای Parus و نگهبان مسیرهای پیاده روی. این کمک خواهد کرد که به یک برنامه پشتیبان گیری اگر درایو منظره را می بندد.”

وجود دارد هنوز هم در مناطق بسته و فعالیت های داخل پارک از جمله Narrows بخش بالا از فرشتگان فرود و اردو گفته است. پیاده روی, مجاز است اما مردم باید باقی می ماند در تاسیس مسیرهای پیاده روی و عبور از کشور سفر ممنوع است.

بازدید کنندگان باید اقدامات مناسب برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله حفظ یک شش پا فاصله از دیگران محدود کردن اندازه گروه شستن دست ها با صابون به مدت 20 ثانیه و پوشش دهان هنگام سرفه یا عطسه, مقامات گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de