ضایعات صفر موسس می خواهد برای کمک به مصرف کنندگان و برندها بیشتر پایدار

در آغاز هزاره Bea جانسون خانواده منعکس معمولی خانواده آمریکایی زندگی در حومه خانه در حومه سان فرانسیسکو. تصمیم به حرکت به شهرستان در سال 2006 هر چند که تغییر ضایعات صفر بنیانگذار جنبش زندگی است.

در طول انتقال چهار عضو خانواده اش نقل مکان کرد به طور موقت به یک آپارتمان دو خوابه. با آنها به ارمغان آورد تنها ضرورت برهنه. هنگامی که آن زمان به حرکت جانسون متوجه شدم که حدود 80 ٪ از آنچه خانواده او قرار داده و به ذخیره سازی غیر ضروری بود. که الهام بخش او را به آغوش یک راه کاملا جدید از زندگی است. جانسون و همسرش به پایان رسید تا هر دو فروش و یا اهدای یک اکثریت قریب به اتفاق وسایل خود را به عنوان اولین گام به سوی زباله-رایگان زندگی می کنند. جانسون خانواده در حال حاضر تولید بین یک شیشه و یک لیتر زباله در هر سال در مقایسه با بیش از یک تن برای آمریکا به طور متوسط ،

اصطلاح صفر زباله با اشاره به تولید زباله-شیوه های مدیریت. Reimagined توسط جانسون در سال 2009 آن نیست وقت زیادی را برای این عبارت به گرفتن برای توصیف یک شیوه زندگی است. در سال 2010 او در حال حاضر به دست آوردن شهرت از طریق وبلاگ خود, صفر زباله خانه است. پرفروشترین کتاب با همین نام و به دنبال آن در سال 2013 در یک نقطه تبدیل شدن به شماره 1 به فروش می رسد در مدیریت زباله در آمازون است.

Ikea یکی از اولین شرکت های به رویکرد جانسون. در سال 2014 یک عضو از خرده پایداری تیم تصادفا کتاب او.

“آنها علاقه مند بودند در چیدن مغز من در چه خانه پایدار به نظر می رسد مانند” جانسون گفت. بنابراین او به یک ارائه در شیوه زندگی جنبش است که پدید آمده از آن و چگونگی تاثیر آن بر تصمیم گیری خرید از جمله مواد استفاده می شود. او سپس به ارائه ورودی در انواع محصولات و سیستم های خانگی که Ikea می تواند ارائه به پشتیبانی صفر-زباله خانه است. آن را نه تنها محصولات موجود در بازار در آن زمان که او پیشنهاد کرد بلکه ایده از محصولات که هنوز به وجود داشته باشد.

امروز Ikea ارائه می دهد تعدادی از اقلام به صفر زباله شیوه زندگی قابل استفاده مجدد از ظروف شیشه ای به کیسه های پارچه ای به مسواک چوبی. خرده مفهوم آینده آشپزخانه حتی شامل یک سیستم کمپوست به عنوان به خوبی به عنوان قفسه های پر از عمده کالاهای ذخیره شده در قالب های شیشه ای. جانسون همچنین همکاری با لو Parfait به طراحی بسته بندی با پلاستیک. او داده است ارائه و آموزش در شرکت هایی مانند آمازون, l’oréal و استارباکس برای کمک به آنها در درک شیوه زندگی و فرایند تصمیم گیری به طوری که آنها می تواند کسب و کار خود را.

جانسون به هیچ وجه قصد کم کردن سرعت. او به تازگی راه اندازی شد با اولین بانوی ایسلند و پس از آن به پایان رسید هفت شهر صحبت تور مکزیک با بازدید از بسته های رایگان و مغازه های تجهیزات بازیافت و همچنین ارائه پرداختن به مدارس و شرکت ها. جانسون سهام تا آنجا که او می تواند از حوادث از طریق Instagram داستان.

“هر هفته متفاوت است. این چیزی است که من دوست دارم در مورد کار من,” او گفت:.

اشتباه بزرگ

“بزرگترین چالش ما بود پیدا کردن تعادل بدانند آنچه که برای ما کار می کرد و چه نکرد. وجود دارد هیچ کتاب و یا وبلاگ ها در مورد نحوه انجام ضایعات صفر هنگامی که ما آغاز شده و بیش از یک دهه پیش” جانسون گفت. برخی از ایده های او سعی شد بیش از حد وقت گیر بنابراین او کاهش یافته و آنها را به خاطر سادگی.

درس های آموخته شده

“ما دریافتیم که برای ضایعات صفر به پایدار در یک خانواده یکی به اتخاذ گزینه های است که متناسب با خود برنامه و امکان پذیر در دراز مدت” جانسون گفت. “برای صفر زباله برای تبدیل شدن به یک شیوه زندگی شما را به ساده زندگی خود را پیچیده تر از آن,” او اضافه شده است.

چگونه او کردم فرفره

کسب و کار اغلب با کشف خود را یا از طریق مقالات رسانه های اجتماعی و یا از طریق کلمه از دهان است.

نرم افزار نکته

“اجازه دهید صدای شما شنیده می شود. پیشنهاد جایگزین. آنها در واقع ممکن است شانس در حال اجرا” جانسون توصیه می شود. “یک ارائه موثر است که از قلب می آید از تجربه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>