یوتیوب به بینندگان: #StayHome #WithMe در طول Coronavirus بحران

یوتیوب خود را معرفی کرد #WithMe ابتکار در سال 2010 به عنوان یک راه برای تشویق مردم به انجام همه چیز با هم و جمعه آن گنجانیده #WithMe به آن #StayHome تلاش برای تاکید بر اهمیت پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

گوگل متعلق به سایت ویدئو گفت: “از طبخ با من برای تمیز کردن با من جم و مطالعه با من ما سازندگان و جامعه استفاده کرده اند و تصویری برای کمک به مردم یاد بگیرند, اتصال, سرگرمی و رشد است. ما در حال پیدا کردن که یوتیوب جامعه همچنان به گرد هم می آیند و در یک زمان مثل این آن را بسیار الهام بخش و تشویق به دیدن.”

یوتیوب عرضه یک ویدیو جمعه شامل سازندگان مانند رودی مانکوسو Vlogbrothers و یوگا با Adriene تشویق مردم به ماندن در خانه و شرکت در فعالیت های آنها.

این ویدئو نیز در حال توسعه به یک نقطه تلویزیون است که در طول ملاقات با مطبوعات در NBC صبح روز یکشنبه.

یوتیوب همچنین ایجاد یک سری عمومی-اطلاعیه های خدمات برای ترغیب مردم به ماندن در خانه با ستاره ها از جمله Becky G, اما چمبرلین در دولان, دوقلو, French Montana, گوردون رامسی, ونوس ویلیامز و سباستین Yatra.

سایت #StayHome کانال ویژگی های اعلانات آگاهی عامه و #WithMe فعالیت های همراه با مطالب دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>