یوتیوب رول Covid-19 قفسه اخبار در صفحه اصلی

یوتیوب ساخته شده دو اطلاعیه ها مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس: اجرای اختصاصی hub در صفحه اصلی آن برای اطلاعات مربوط به بحران و تغییر جریان به استاندارد تعریف به طور پیش فرض در اروپا به منظور کمک به کاهش تقاضا در اینترنت زیرساخت ها است.

گوگل متعلق به سایت ویدئو گفت: در یک صدای جیر جیر که Covid-19 اخبار قفسه در حال نورد در صفحه اصلی آن در 16 کشور برای گسترش برنامه های آن بیشتر است.

و یوتیوب در پاسخ به تماس از کمیسیون اروپا برای جریان سیستم عامل به انجام آنچه آنها می تواند به کاهش تقاضا در اینترنت زیرساخت در طول بحران.

یوتیوب سخنگو گفت: “مردم در حال آمدن به یوتیوب برای پیدا کردن معتبر خبری, یادگیری مطالب و ایجاد ارتباط در طول این زمان نامشخص است. در حالی که ما را دیده تنها چند استفاده قله ما اقدامات در محل برای تنظیم خودکار سیستم ما به استفاده کمتر از ظرفیت شبکه. ما در حال انجام گفتگو با رگولاتور (از جمله Ofcom) دولت و اپراتورهای شبکه در سراسر اروپا و در حال ساخت یک تعهد به طور موقت به طور پیش فرض تمام ترافیک در انگلستان و اتحادیه اروپا به استاندارد تعریف. ما ادامه خواهد داد کار ما برای به حداقل رساندن استرس در سیستم, در حالی که همچنین ارائه یک تجربه خوب است.”

کاربران هنوز هم می تواند به صورت دستی سوئیچ به بالا تعریف.

Netflix در زمان مشابه مراحل در اوایل این هفته.

اتحادیه اروپا اینترنت بازار کمیسر تیری برتون در بیانیه ای گفت: “میلیون ها نفر از اروپایی ها سازگاری اجتماعی فاصله اقدامات با تشکر از سیستم عامل های دیجیتال, کمک به آنها را به telework e-یادگیری و خود را سرگرم کنید. من به گرمی استقبال این طرح که از گوگل گرفته شده برای حفظ عملکرد صاف از اینترنت در طول Covid-19 بحران با داشتن یوتیوب سوئیچ تمام اتحادیه اروپا ترافیک به استاندارد تعریف به طور پیش فرض. من درک قوی مسئولیت است که (الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai) و (YouTube مدیر عامل Susan Wojcicki) نشان داده اند. ما را از نزدیک دنبال تکامل از وضعیت با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im