یوتیوب گسترش تبلیغ دسترسی به محبوب ترین مطالب جدید جهانی محصول

کلید بینش:

  • ارائه کمک خواهد کرد, گوگل, کسب درآمد از سنبله در ایالات متحده مشاهده از یوتیوب YouTube و تلویزیون در تلویزیون های متصل در ماه مارس است.

گوگل ترجیح داده است که دیگر ترجیح داده شده توسط گوگل. با شروع این سال را چشمگیر این شرکت است که به تبلیغ یک راه جدید برای رسیدن به مصرف کنندگان از محبوب ترین فیلم ها در ایالات متحده و در سراسر جهان: یوتیوب را انتخاب کنید.

این محصول جدید اعلام کرد امروز توسط یوتیوب نیز شامل تلویزیون متصل استفاده برای اولین بار.

این شرکت را زمین یوتیوب را انتخاب کنید و به تبلیغ و طی آن سالانه Brandcast ارائه در 25 ژوئن به عنوان بخشی از IAB دیجیتال محتوای NewFronts که به تعویق افتاد و نزدیک به دو ماه با توجه به همه گیر.

یوتیوب را انتخاب کنید و جایگزین گوگل ترجیح داده است که عرضه در NewFronts در سال 2014 و برای اولین بار به تبلیغ توانایی هدف بالا 5% محبوب ترین فیلم ها در دسته های خاصی مانند سرگرمی و مواد غذایی است. در حالی که گوگل ترجیح داده بود تنها در دسترس انتخاب بازارها از جمله ایالات متحده و کانادا یوتیوب را انتخاب کنید خواهد بود, جهانی طراحی شده برای هر فرد در بازار که در یوتیوب تبلیغات در دسترس است.

در ایالات متحده در یوتیوب است و حد عالی رساندن در آن تلویزیون متصل موفقیت های جدید ارائه شده است. یوتیوب را انتخاب کنید و می افزاید: یک بسته از محبوب ترین محتوا در یوتیوب و یوتیوب تلویزیون است که جریان به تلویزیون از طریق دستگاههای تلویزیون متصل—به نمایندگی از مخاطبان از حدود 100 میلیون نفر در هر ماه با توجه به شرکت.

این کمک خواهد کرد که کسب درآمد از یوتیوب سنبله در تلویزیون متصل استفاده از یوتیوب و یوتیوب تلویزیون در طول همه گیر: ایالات متحده سازمان دیده بان زمان افزایش 80 ٪ در ماه مارس نسبت به سال قبل با توجه به گوگل در حالی که سازمان دیده بان زمان در ریخته گری دستگاه های رز 75% در همان دوره است.

“در سراسر جهان مردم در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به یوتیوب در بزرگترین صفحه نمایش در صفحه اصلی” Vishal Sharma, vp, محصول, مدیریت در تبلیغات یوتیوب, لینک, نوشت امروز در یک پست وبلاگ. “این تغییر در مشاهده رفتار به معنی ترکیب اولیه شامل بیشتر روی صفحه نمایش تلویزیون موجودی از همیشه قبل از.”

مانند گوگل ترجیح یوتیوب را انتخاب کنید اجازه می دهد تا آمریکا تبلیغ را انتخاب کنید از زیر تصویری دسته بندی: سرگرمی و فرهنگ پاپ; موسیقی; ورزشی; مواد غذایی و دستور العمل; زیبایی, مد و سبک زندگی; کمدی; زبان اسپانیایی; فناوری; بازی; و علم و آموزش و پرورش.

یوتیوب گفته است که با ارائه “گسترش عرضه” با اضافه کردن آنچه در آن تماس های در حال ظهور ترکیب تیم—های “با نام تجاری ایمن بالا آمدن و یا تو رفتگی در دیوار سازندگان”—برای یوتیوب ورزشی و موسیقی یوتیوب. این شرکت همچنین امیدوار کننده “انعطاف پذیری بیشتر” در مذاکرات خود با صف مقابل تبلیغ در این بیماری همه گیر از جمله با “معامله و زمان” با توجه به این که در این سال در صف مقابل بازار خواهد شد کار بر روی یک برنامه مبهوت.

این شرکت به تازگی گسترش نام تجاری خود را بلند قابلیت اندازه گیری و معرفی skippable تبلیغات برای تلویزیون متصل دستگاه های ردیابی سریع ویژگی های آن را در پاسخ به افزایش جریان در طول Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im