شما تنها می توانید با خواندن این اجتماعی فاصله گرفتن آگهی از 6 فوت دور

تبلیغات روزنامه ممکن است در وهله اول شما می خواهم به دنبال نوآوری و اما یک تبلیغ جدید از فنلاند نشان می دهد که متوسط هنوز هم گرفتن توجه از زندگی در آن است.

TBWA\هلسینکی را گرد هم آورده و از آن مشتریان خرده فروش HOK-Elanto و روزنامه Helsingin Sanomat, برای چشم نواز چاپ آگهی به اخبار است که دولت می تواند آرامش بخش برخی از Covid-19 مستند محدودیت.

سیاه-و-سفید آگهی به نظر می رسد به یک ناخوانا تاری تا بازدید از شش فوت دور و پس از آن پیام روشن می شود: “نگه داشتن آن امن است. از یک فاصله است.”

“به جای فقط گفتن و یا آموزش مردم در نحوه عمل ما می خواستیم به آنها اجازه دهید آن را تجربه گفت:” جونی Furstenborg مدیر خلاق در TBWA\هلسینکی. “ما باور داریم که با انجام این کار ما را ترک خواهد کرد قوی تر اثر و بیشتر مردم را به یاد داشته باشید ما پیام مهم است.”

آگهی سازندگان اذعان می کند که فنلاندی ها به طور کلی لازم نیست تشویق وقتی که می آید به فاصله اجتماعی. کمپین های مختلفی در سال های اخیر با بازی کردن این واقعیت است که ساکنان کم جمعیت شمال کشور شناخته شده است برای اجتناب از بحث کوچک و حتی ایستاده حدود شش فوت از هم جدا هنگامی که در انتظار اتوبوس پناهگاه (حتی اگر آن را به باران یا برف).

با وجود فنلاندی ها به طور پیش فرض اولویت برای فاصله اجتماعی خرده فروش و آژانس احساس پیام هنوز شایسته یادآوری است که دولت برطرف محدودیت بیش از ماه آینده.

“غیر معمول زمان خود را به چالش به چه و چگونه برندها باید ارتباط گفت:” Tuomas Ahola, HOK-Elanto ارتباطات و مدیر بازاریابی. “به عنوان یک مسئول شرکت ما این را به عنوان یک فرصت برای برقراری ارتباط در مورد یک موضوع است که به کسب و کار ما در روشنگری راه است.”

در حالی که Helsingin Sanomat شد قرار دادن رسانه ها در این, آگهی, روزنامه, همچنین شناخته شده به عنوان زرنگ و دانا در سطح جهانی تحسین تبلیغ در حق خود است. TBWA\هلسینکی کار کرده با این روزنامه در چندین بالا مشخصات تلاش از جمله قرار دادن تبلیغات در مورد آزادی مطبوعات در طول مسیر استفاده شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین در مسیر خود به اجلاس هلسینکی در سال 2018 است.

روزنامه ها و آژانس همچنین ایجاد یک آب و هوا قلم در سال 2019 با جوهر ساخته شده از کربن تولید گازهای گلخانه ای داده می شود به رهبران جهان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد جلسه ای در هلسینکی به عنوان یک یادآوری ثابت تداوم بحران آب و هوا.

اخیرا TBWA\هلسینکی در اخبار برای ایجاد یک 3D چاپ دستگیره درب از پست مصرف کننده جنس پلاستیک بازیافت شده. این اداره با هدف جلوگیری از گسترش ویروس ها می توان به اضافه درب موجود اجازه دهید به بازدید کنندگان باز کردن آنها را با آرنج یا ساعد به جای در معرض دست.

اعتبار:
آژانس تبلیغاتی: TBWA\هلسینکی
رئیس Creative Officer: یورکی Poutanen
معاون رئیس جمهور خرده فروشی/بازرگانی, اجرایی, حساب مدیر: Taneli Mattelmäki
مدیریت حساب: Anette Michelsson
مدیر خلاق: جونی Furstenborg
خلاق کارشناس: Juhana Hokkanen
تاریخ و هنر کارگردان: ویل Rutanen
Copywriter: Roni Regnér
کاربر متخصص ارتباطات: Saana Sundberg
داده ها و اطلاعات آماری کارآموز: الن Lindbom
دیگر: Erno Reinikainen, Tuomas Perälä
مشتری: HOK-Elanto
مدیر ارتباطات و بازاریابی: Tuomas Ahola

رسانه ها آژانس: عیار فنلاند
رسانه های نوآوری کارگردان: Juha Halmesvaara
برنامه ریز استراتژیک: Anssi سینی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de