بله پوسته تغییر نام خود را به ‘او’ برای روز زن. اما تنها در 1 ایستگاه

پوسته دادن خود را به طور موقت تغییر نام برای روز جهانی, یک حرکت است که—در حالی که بخشی از یک تلاش برای برجسته زنان در رهبری در این شرکت شده است تمسخر و انتقاد بسیاری را در رسانه های اجتماعی امروز به صورت ظاهری مانور.

در یک پوسته ایستگاه در سان دیماس واقع در کالیفرنیا است این نام تجاری را جایگزین لوگوی خود با یکی گفت: “او” به مناسبت روز جهانی بعد از به رسمیت شناختن برای زنان است. محل انتخاب شد برای فعال سازی به دلیل آن است که متعلق به زنان است که با توجه به بیانیه ای در مورد کمپین “بزرگترین توزیع کنندگان از پوسته مارک روغن در ایالت کالیفرنیا”

کری Philpott رئیس سازمان Wunderman تامپسون آتلانتا در بیانیه ای گفت که او امیدوار است این کمپین را “در ادامه به موقعیت پوسته به عنوان یک نام تجاری است که پشتیبانی و سرمایه گذاری در زن نیروی کار است. روز بین المللی زنان یک فرصت عالی برای روشن کردن این موضوع و پوسته تعهد.”

به عنوان “او” فعال سازی گردش در توییتر امروز با یک تصویر از یک پمپ گاز با موقت لوگو تغییر پوسته تلاش شد تا حد زیادی تمسخر و محکوم به صورت ظاهری فرصت طلب یا مانور.

همه چیز گیج کننده به خصوص زمانی که طنز گروه فعال بله مردان است که trolled شرکت نفت در گذشته در زمان اعتبار در توییتر برای “او” فعال سازی برای روز بین المللی زنان و گفت: این یک جعل از خود را ایجاد.

اما Adweek تأييد Wunderman تامپسون در روز جمعه بعد از ظهر که مبارزات انتخاباتی و طراحی پمپ نمونهای واقعی هستند.

قبل از مسخره و جعل ادعا لگد در پوسته در نظر گرفته شده بود به برجسته کردن آن تلاش در بالا بردن زنان در رهبری و در سراسر آن صنعت خواستار حرکت “فقط آغاز به عنوان شرکت امیدوار است به سوخت برای الهام” در یک بیانیه Wunderman تامپسون.

در سال گذشته نفت تجهیزات و خدمات انجمن گزارش شده است که زنان به حساب تنها 15 درصد از نفت و گاز و نیروی کار است.

در پوسته وب سایت طرح است که از آن گرفته شده به آموزش و توسعه و تعامل با زنان در محل کار خود را به طور خاص مشخص. شرکت برجسته رهبری آن و شبکه برنامه های برای زنان از جمله زنان و توسعه حرفه ای ارشد زنان اتصال و شکاف جنسیتی ، از سال 2012 تا 2017, پوسته گفت آن حضور زنان در رهبری ارشد مواضع افزایش یافته است و از 16 درصد به 22 درصد.

گرچن واتکینز کنونی آمریکا عامل پوسته دوم به نگه داشتن این عنوان در نام تجاری ، او شده است در این نقش از تابستان 2018.

با نام تجاری “او را” فیلم کوتاه که برجسته شرکت کار نسبت به یک جنسیتی متعادل محل کار در نظر گرفته شده بود به اشتراک گذاشته شده در سراسر پوسته را در حساب های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im