Yelp از فروشگاه بازديد آغاز بکار برای کمک به مارک های با مکان های مختلف درایو ترافیک پا

Yelp از معرفی دو تبلیغ محصولات سهشنبه با هدف فعال کردن کسب و کار با مکان های مختلف در سراسر کشور برای دریافت پیام خود را از طریق به اطلاعات کسب و کار محلی پلت فرم را “بالا قصد مخاطبان است.”

Yelp از فروشگاه بازديد در دسترس multilocation تبلیغ است اول اسناد ابزاری است که آنها را قادر به درک بهتر اثر بخشی تبلیغات خود را در شرایط رانندگی فروشگاه فیزیکی ترافیک پا.

این ابزار کمک می کند تا تعیین هزینه هر بازدید منتسب به Yelp تبلیغات و اجازه می دهد تا مشتریان برای دریافت یک دسته بهتر در بازگشت تبلیغ صرف با استفاده از انتخاب کردن در محل اطلاعات در مقیاس همراه با دیگر سیگنال های کاربران را در هنگام درگیر شدن با Yelp از.

Yelp گفت: ملی غذاخوری گاه به گاه رستوران های زنجیره ای بود که بخشی از خلبان برای Yelp از فروشگاه بازديد زمانی هزینه هر بازدید از $1.17 Yelp از طریق تبلیغات با 91% از آن بازدید می افتد در عرض 24 ساعت از درگیر شدن با کسانی که در Yelp از تبلیغات است.

ویترین فعال کردن تبلیغات مارک های ملی برجسته در فصل, تبلیغات جدید و آیتم های منو و مدت زمان محدود ارائه می دهد و Yelp گفت: آن را با اضافه کردن یک قطعه تصویری به صفحات کسب و کار.

سریع-بازی گاه به گاه رستوران های زنجیره ای دنی بخشی از برنامه آزمایشی برای هر دو تبلیغ جدید محصولات—با کمک رسانه های خود آژانس جرقه ریخته گری—عنوان شد فورچون 500 مارک های از جمله IHOP, استارباکس و T-موبایل.

Yelp گفت: به طور کلی درآمد حاصل از آن بزرگتر تبلیغ افزایش 21 درصد در سه ماهه سوم سال 2019 در مقایسه با سال پیش دوره و در پایان سه ماهه سوم سال حدود یک سوم از 250 متحده بزرگترین رستوران ها و خرده فروشان (با درآمد) شد Yelp از مشتریان.

Yelp معاون ارشد رئيس جمهور از ملی فروش تام Foran گفت: در انتشار “ملی و multilocation برندها به دنبال محصولات پیچیده به کمک به آنها را رانندگی ad عملکرد نشان می دهد ROI (بازگشت سرمایه گذاری) در مبارزات انتخاباتی خود را و بهتر بگویم داستان خود را در به طور فزاینده ای پر سر و صدا دیجیتال چشم انداز. نام تجاری تبلیغ قدردانی Yelp توانایی کمک به آنها در رسیدن به بالا قصد مصرف کنندگان با مرتبط و موثر محتوا. این محصولات جدید نشان دهنده تعهد ما به ایجاد راه حل های تبلیغاتی است که تولید نتایج واقعی برای ما با نام تجاری همکاران. با استفاده از نمایش تبلیغات و اندازه گیری نتایج حاصل با فروشگاه بازديد برندها قادر به هدف جدید خود را و یا فصلی ارائه محصول به hyperlocal مخاطبان و می دانم که تاثیر کمپین های بازاریابی خود را در رانندگی مصرف کنندگان به فروشگاه ها.”

دنی معاونت تعامل با نام تجاری اریک جنسن افزود: “ما همیشه به دنبال راه های جدید برای رسیدن به مصرف کنندگان ما و با توجه Yelp تسلط در صنعت ما به دنبال یک همکاری به ما کمک درایو بیشتر مشتریان به رستوران ما. ما در حال کار با Yelp از آنجا 2015 اما ما تصمیم گرفتیم که ما می خواستیم همه چیز را به سطح بعدی زمانی که ما یاد گرفتیم در مورد Yelp فروشگاه بازدیدکننده داشته است. YSV به ما کمک کرده است به واقعا درک تاثیر تبلیغ ما دلار و اطمینان حاصل شود که ما در حال اعمال نفوذ استراتژی مناسب. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری ما در سال 2020 و کشف حتی با ارزش تر راه برای جذب مشتریان بیشتر به دنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>