Yelp صادر شده بیش از 1300 مصرف کننده هشدار در 2019

دایرکتوری کسب و کار و crowdsourced نقد و بررسی فروم Yelp از صادر اول تا کنون 2019 مصرف کننده هشدار گزارش کرد و گفت که بیش از 1300 مصرف کننده هشدار قرار داده شد در صفحات کسب و کار در سال گذشته است.

رئیس کاربر عملیات Noorie ملک نوشت: در یک پست وبلاگ “آیا شما تا کنون دیده یک مصرف کننده هشدار بنر بیش از یک کسب و کار, بررسی, در حالی که مرور در اطراف Yelp? این هشدارها به نظر می رسد هنگامی که ما می بینیم بی پروایی نشان دادن تلاش برای دستکاری رتبه بندی و بررسی است. مصرف کننده هشدار برنامه (بخشی از Yelp را گسترده تر حمایت از مصرف کننده ابتکار) تولید شده در سال 2012. در سال 2019 ما صادر شده بیش از 1300 مصرف کننده هشدار که اجرا حیطه از شناسایی تلاش برای خرید بررسی به اطلاع مصرف کنندگان در مورد کسب و کار است که ممکن است برای گرفتن توجه خود را بیشتر برای مشخصات بالا در رسانه ها از خدمات به مشتریان خود.”

Yelp گفت که در مجموع بیش از 1500 کاربران موارد گزارش شده به کاربر آن تیم عملیات در 2019.

مصرف کنندگان هشدار داده شده بیش از 580 صفحات کسب و کار هنگامی که نامتناسب شماره از بررسی مثبت نشات گرفته از همان آدرس IP و این شایع ترین در میان رستوران ها (11.6% از تمام IP آدرس هشدار) و کسب و کار خودرو (11%).

مالک نوشت: “بر خلاف آنچه ممکن است برخی بر این باورند کسب و کار دریافت نمی کنند و این هشدار به سادگی زیرا آنها بررسی است که از کسب و کار’ از Wi-Fi. در عوض ما به دنبال فاحش موارد که در آن بسیاری از بررسی مثبت به نظر می رسد آمده از یک آدرس IP در یک شیوه ای است که نشان می دهد یک تلاش هماهنگ برای بهبود کسب و کار و شهرت در Yelp از.”

بیش از 300 صفحات کسب و کار مصرف کننده دریافت هشدار پس از Yelp از دریافت مدارک و یا راهنمایی که مردم بودند که انگیزه جدید و یا به روز رسانی بررسی یا ارائه غرامت در ازای از بین بردن انتقادی بررسی است.

ملک گفت: ارائه می دهد از این نوع به طور معمول ساخته شده از طریق رسانه های اجتماعی, پست, ایمیل, پیام های متنی و یا در فروشگاه علامت اضافه کرد که این نوع مصرف کننده هشدار بود بیشتر شایع در صفحه اصلی خدمات (17%) و رستوران ها (13%).

Yelp اضافه شده به مصرف کننده هشدار به بیش از 35 صفحات پس از تعیین که کسی در ارتباط با کسانی که کسب و کار سعی در خفه کردن آزادی بیان است.

مالک نوشت: “داوران باید متمم اول قانون اساسی حق بیان نظرات خود را صادقانه در Yelp از و ما به طور منظم به ترویج و دفاع از توانایی خود را برای انجام این کار است. بیش از یک سوم (37.7%) از ما سوال حقوقی هشدار تهدید قرار داده شد در صفحات صفحه اصلی خدمات کسب و کار. اغلب کسب و کار دریافت این هشدار زیرا آنها شامل تهوع بند در قرارداد خود را با مصرف کنندگان—چیزی است که غیر قانونی تحت بررسی مصرف کننده و انصاف و قانون یک قانون فدرال Yelp کمک کرد تا با تصویب در سال 2016.”

Yelp از کاربر عملیات تیم کمک تمیز کردن صفحات بیش از 450 کسب و کار که دیدم influxes از بررسی که انگیزه اخبار حوادث, به جای مشتری واقعی تجربه است.

مالک مشترک از نمونه های زیر:

  • Yelp از حذف بیش از 2000 بررسی در سال گذشته که بر اساس تجارب دست اول اما در سرفصل های ایجاد شده یا به عمد و یا به طور تصادفی برای همه چیز مربوط به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دولت او.
  • هنگامی که سابق مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا هاکبی ساندرز مواجه شد در یک رستوران در Lexington, Va., در سال 2018 یک فعالیت غیر معمول هشدار باعث شد که رستوران صفحه و آن را دوباره در تابستان گذشته پس از صاحب کسب و کار منتشر شده op-ed در واشنگتن پست.
  • اتهامات ساس آب گرفتگی این صفحه برای مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال باشگاه گلف در میامی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به میزبانی 2020 G7 اجلاس وجود دارد.
  • خواص هتل متعلق به, سفیر سابق آمریکا به اتحادیه اروپا گوردون Sondland تحت تاثیر قرار گرفتند و پس از استیضاح شهادت با فعالیت غیر معمول هشدار قرار می گیرد در 21 منشأ هتل صفحات.
  • بیش از 1100 بررسی حذف شدند پس از طرفداران استفاده از Yelp از برای دفاع از افراد مشهور مورد علاقه خود را از جمله: یک رستوران که صاحب نوشته شده در Instagram تصویری K-pop ستاره BTS; قهوه صاحب مغازه که ناراحت شد که انجمن ملی بسکتبال ستاره Kawhi Leonard و پل جورج امضا شده با لس آنجلس کلیپرز و Sephora فروشگاه که در آن خواننده SZA بی احترامی شد.

چالش ها نیز پرورش داده سر زشت خود را دوباره در 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im