Yelp GoFundMe پیوستن به نیروهای خود را برای کمک به کسب و کارهای محلی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Yelp است teaming تا با GoFundMe در یک ابتکار عمل برای کمک به جمع آوری پول برای کسب و کارهای محلی که مجبور شده اند به نزدیک و یا در غیر این صورت نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

مشارکت شرح زیر است Yelp حرکت هفته گذشته به ارائه 25 میلیون دلار در امداد به صورت مستقل محلی رستوران ها و شب زنده داری کسب و کار توسط waiving هزینه تبلیغات و ارائه رایگان و تبلیغات محصولات و خدمات.

GoFundMe جمع آوری اعانه آغاز خواهد شد به طور خودکار ظاهر می شود در Yelp از صفحات برای رستوران ها و شب زنده داری, زیبایی و تناسب اندام/زندگی فعال کسب و کار و Yelp از کاربران را ببینید Donate icon در آن کسب و کار, پروفایل, فعال کردن آنها را برای اهدا به طور مستقیم در Yelp از.

روند آغاز خواهد شد در برخی از سخت ترین-آمار مناطق شنبه و از آن خواهد شد نورد از برای همه واجد شرایط کسب و کار در سراسر ایالات متحده آمریکا ظرف دو روز آینده.

به منظور کیفیت یک کسب و کار باید یک ادعا Yelp صفحه و کمتر از پنج مکان.

Yelp از بنیاد و GoFundMe گفت: آنها را مطابقت دلار تا 1 میلیون دلار در کمک های مالی و افزود که آنها انتظار بیشتری از شرکت ها برای پیوستن به در در طول هفته آینده.

واجد شرایط کسب و کار که افزایش حداقل 500 دلار از طریق GoFundMe دریافت خواهد کرد $500 مطابق کمک های مالی از سازمان های غیر انتفاعی و خیریه بازو GoFundMe.org تا زمانی که کسب و کار کوچک صندوق امداد آن ایجاد شده است تخلیه شده است.

Yelp معاون ارشد رئيس جمهور از کسب و کار و شرکت توسعه چاد ریچارد گفت: در یک پست وبلاگ که این روز شرکت داده نشان می دهد که ایالات متحده منافع مصرف کننده در رستوران ها پایین است 67% از مارس 10 و کسب و کارهای دیگر گرفته اند بزرگتر بازدید با استودیو یوگا دیدن 78% کاهش علاقه و کارخانه های لبنی را پایین 85 درصد است.

او نوشت: “بسیاری از کسب و کار شده اند مورد نیاز به طور موقت نزدیک ساختن آن به ظاهر غیر ممکن است برای ادامه به پرداخت کارکنان خود و پوشش اجاره. خوشبختانه مشتریان وفادار می خواهید برای کمک به آنها در این آب و بحران بی سابقه ای هستند و به دنبال راه هایی برای ایجاد یک تاثیر فوری. کسب و کار است که قادر به باز باقی می ماند در حال تطبیق در تلاش برای شناور باقی می ماند در حالی که حمایت از مشتریان خود: رستوران ارائه تحویل و بایگانی اطلاعات و تناسب اندام استودیو تبدیل شده به کلاس های مجازی. این امید ما این است که با وجوه مطرح شده از طریق این همکاری کسب و کار قادر خواهد بود برای حمایت از کارکنان خود و پوشش هزینه های فوری به طوری که آنها در یک موقعیت بهتر برای ادامه فعالیت از طریق این بحران و یا قادر به بازگشایی درهای خود را هنگامی که ما بر آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im