وین برای لاس وگاس خواص برای 2 هفته

وین استراحتگاه Ltd. تنظیم شده است به آن لاس وگاس خواص 14 روز آغاز 6 بعد از ظهر سه شنبه برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

وی مدت کوتاهی پس از یک بعد از ظهر یکشنبه نشانی از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak که در آن او دستور بسته شدن تمام K-12 مدارس دولتی در نوادا آغاز و تا روز دوشنبه برای کاهش اثرات COVID-19.

وین که در عمل Wynn در لاس وگاس و Encore در حال حاضر ساخته شده است قصد دارد به آن اتاق پوکر و نژاد و تبلیغات در اوایل این هفته آغاز شد و به طور موقت لغو تمام سرگرمی بزرگ اجتماعات — از جمله بوفه کاباره ها و تئاتر ها — ارائه در لاس وگاس و بوستون تفریحی در این آخر هفته.

روز جمعه در وین مدیر عامل مت Maddox ارسال ویدئو اطمینان از کارگران شغل خود را امن هستند به عنوان صنعت تجربه رکود از coronavirus بیماری همه گیر. قبل از آن که روز MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی اعلام کرد اخراج و furloughs.

وین ماکائو و آن متصل Encore ماکائو دو نفر از خواص در قلمرو چین به طور موقت توقف عملیات در طول 15 روز کازینو shutdown. این ملک در ماساچوست Encore Boston Harbor تنظیم شده است نزدیک به مهمانان توسط 6 am EST یکشنبه.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im