Wunderman تامپسون استخدام نیویورک CCO از Facebook خلاق گروه

Wunderman تامپسون استخدام جیل Applebaum به عنوان مدیر خلاق افسر خود را برای دفتر نیویورک.

یک سخنگوی آژانس تایید کرد استخدام به Adweek. او آغاز خواهد شد نقش این ماه پیشرو و خلاق در سراسر Wunderman تامپسون نیویورک فهرست مشتری. در نقش Applebaum را از نزدیک کار با Wunderman Thompson, North America, CCO Taras در Wayner که عضو آژانس از R/GA در ماه اکتبر گذشته و ارائه گزارش به مدیر عامل جو Crump که پیوست Wunderman تامپسون به عنوان رئیس اجرایی در دسامبر سال 2018 است.

Applebaum می پیوندد آژانس از Facebook, خلاق, گروه, که در آن او به عنوان جهانی استراتژیست خلاق در سراسر Facebook و Instagram پس از سال 2016. او اول شخص خواهد بود برای نگه داشتن نیویورک CCO نقش پس از Wunderman تامپسون تشکیل شد ادغام میراث, سازمان خلاق, J. Walter Thompson و شبکه های دیجیتال Wunderman در نوامبر سال 2018 است.

قبل از پیوستن به Facebook, خلاق, گروه Applebaum به عنوان مدیر خلاق در Barbarian, گروه, که در آن او نظارت محتوای دیجیتال در سراسر مارک های معروف از جمله پپسی. او همچنین گروه مدیر خلاق در JWT, کار با مشتریان مانند نستله Smirnoff و تیلنول.

بیش از این دوره از زندگی حرفه ای اش Applebaum به دست آورده بیش از 20 صنعت جوایز از جمله ADC, Cannes Lions, D&AD, Facebook استودیو جایزه و لندن جوایز بین المللی.

یک منبع با آگاهی از این سازمان عملیات گفت که این حرکت در خط با Wunderman تامپسون استراتژی retooling خلاق خود را اداره و “کوتاه شدن فاصله بین تفکر و ساخت” و اضافه کرد که Applebaum پس زمینه شامل ترکیبی مفهومی خلاق نقش و آگاهی از سیستم عامل است.

در ماه نوامبر گذشته Wunderman تامپسون منصوب بس Korsten و دانیل بونر جهانی به عنوان مدیر خلاق افسران. ماه گذشته آژانس بازاریابی دیجیتال Pierry شد آخرین آژانس به ادغام در Wunderman تامپسون پس از ادغام Mirum, iStrategy آزمایشگاه و ممکن است در آمریکای شمالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de