ووهان افزایش تعداد COVID-19 مرگ و میر توسط 1,290

پکن — مرکزی چین در شهر ووهان مطرح شده است و آن تعداد COVID-19 مرگ و میر توسط 1,290 با رسانه های دولتی گفت: جمعه undercount شده بود با توجه به ناکافی قابلیت پذیرش در ضعف امکانات پزشکی در اوج شیوع بیماری است.

ووهان را تجدید نظر مرگ و میر 3,869 ترین در چین است. تعداد کل موارد در این شهرستان از 11 میلیون نیز مطرح شده توسط 325 به 50,333 حسابداری برای حدود دو سوم از چین در مجموع 82,367 اعلام موارد است.

سوالات به مدت طولانی در دقت و چین مورد گزارش با ووهان در خصوص رفتن چند روز در ماه ژانویه بدون گزارش موارد جدید و یا مرگ و میر. که منجر به اتهاماتی که مقامات چینی به دنبال به حداقل رساندن تاثیر شیوع و هدر رفتن فرصت های آن را تحت کنترل در یک زمان کوتاه است.

آفریقا می توانید ببینید 300K coronavirus مرگ و میر

ژوهانسبورگ — آفریقا می توانید ببینید 300,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در این سال حتی در بهترین سناریو با توجه به یک گزارش جدید منتشر شد یکشنبه است که به نقل از مدلسازی از امپریال کالج لندن است.

تحت بدترین سناریو با هیچ مداخلات در برابر ویروس و آفریقا می توانید ببینید 3.3 میلیون مرگ و میر و 1.2 میلیارد عفونت گزارش U. N. کمیسیون اقتصادی برای آفریقا گفت.

حتی با “شدید اجتماعی فاصله.” تحت بهترین سناریو این قاره می تواند بیش از 122 میلیون عفونت در این گزارش گفت:.

هر یک از این حالات را پایمال آفریقا تا حد زیادی شکننده و دچار كمبود منابع مالي نظام سلامت کارشناسان هشدار داده اند. تحت بهترین سناریو 44 میلیارد دلار مورد نیاز خواهد بود برای تست تجهیزات حفاظت شخصی و درمان این گزارش گفت: با استناد به UNECA تخمین می زند. بدترین سناریو مورد هزینه $446 میلیارد دلار است.

صندوق بین المللی پول به پاکستان تامین مالی اضطراری

اسلام آباد — صندوق بین المللی پول داده است پاکستان 1.5 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری برای کمک به جذب برخی از مخرب اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

پاکستان میلیاردها دلار هزینه در کمک به کاهش اثر خود به فقیرترین شهروندان است. دولت شده است توزیع 12,000 روپیه (حدود 70 دلار) به بیش از 10 میلیون خانواده در سخت ترین ضربه یک monthlong مستند طراحی شده سعی کنید آهسته و پیوسته بالا رفتن ميزان عفونت.

پاکستان را آغاز کرده است ramping تا تست با بیش از 6000 تست های انجام شده در 24 ساعت گذشته — دو 3,000 که تا به حال انجام شده روزانه برای بسیاری از ماه گذشته است. این کشور دارای 7,025 تایید COVID-19 موارد از جمله 135, مرگ و میر, افزایش 11 در 24 ساعت گذشته.

42 دستگیر و برای احتکار پارچه

پکن — پلیس چین از دستگیری 42 نفر برای احتکار و بالا بردن قیمت مواد پارچه مورد استفاده برای ایجاد ماسک صورت و همچنین به طور غیر قانونی تولید جنس بنجل و نامرغوب مواد برای فروش مجدد.

وزارت امنیت عمومی در بیانیه ای گفت جمعه که در سراسر کشور نیروی کار تشکیل شده بود برای سرکوب جرایم مرتبط با تولید ماسک که تقریبا همه چینی پوشیدن زمانی که در بسیاری از دفاتر خود و حتی خانه ها به عنوان حفاظت در برابر coronavirus.

که منجر به scarcities در بسیاری از مکان و شدید افزایش قیمت ها به خصوص در فروش آنلاین می باشد. این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: حملات در جنوب صنعتی hub گوانگ دونگ و سه استان دیگر در اوایل و اواسط ماه مارس منجر به شکستن از 20 نفر و تشنج از مواد با ارزش بیش از 34 میلیون یوان (حدود 5 میلیون).

چین تبدیل به یک صادر کننده عمده از ماسک و مواد اولیه برای ساخت آنها به دنبال تشدید استانداردهای کیفیت زیر شکایت از برخی از کشورها در مورد محصولات تحتانی.

کودکان در معرض خطر ” سازمان ملل متحد هشدار می دهد

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن بسیاری از کودکان جهان “در معرض خطر” است و اصرار خانواده همه جا و رهبران در تمام سطوح به “حفاظت از کودکان.”

U. N. ارشد گفت: در بیانیه روز شنبه که زندگی کودکان “هستند که کاملا طرح میتوانست” توسط COVID-19 با تقریبا همه دانش آموزان در خارج از مدرسه و خانواده و سطح استرس افزایش به عنوان جوامع صورت مستندات و کاهش درآمد خانوار رود به زور خانواده های فقیر را کاهش دهد ضروری بهداشتی و مواد غذایی هزینه “به خصوص موثر بر کودکان است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: “کودکان تا کنون تا حد زیادی در امان از شدید ترین علائم این بیماری است.”

اما با یک رکود جهانی سرعت جمع آوری او گفت: “وجود دارد می تواند صدها نفر از هزاران نفر اضافی مرگ و میر کودکان در سال 2020 است.”

تخمین می زنند که از سال 2011 مقاله توسط سه نفر از اقتصاددانان که به بررسی تاثیر “درآمد شوک” در مرگ و میر نوزادان U. N. کودکان سازمان یونیسف گفت.

دبیر کل راه اندازی یک گزارش در مورد خطرات کودکان که گفت: 188 کشور تحمیل کرده اند سراسر کشور تعطیلی مدارس موثر بر بیش از 1.5 میلیارد کودکان و افراد جوان است. همچنین گفت: نزدیک به 369 میلیون کودک در 143 کشور جهان که تکیه بر وعده های غذایی مدرسه برای تغذیه روزانه باید در حال حاضر نگاه به منابع دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>