ووهان, چین به ویروس همه گیر کانون به پایان می رسد 76-day مستند

ووهان چین — پس از 11 ماه از مستند, مردم, خارج از منزل رفت و با هزار سوار اولین قطار و هواپیما ترک ووهان به عنوان آخرین محدودیت در حرکت بودند برداشته شنبه در شهر چینی که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد.

ووهان بی سابقه ای مستند یک مدل برای کشورهای در تلاش برای جلوگیری از coronavirus. با محدودیت های پایان, Hubei را در استان آغاز می شود یکی دیگر از آزمایش: از سرگیری کسب و کار و زندگی عادی در حالی که جلوگیری از بیشتر بیماری است.

این شهرستان را 11 میلیون نفر در حال حاضر مجاز به ترک بدون مجوز ویژه به عنوان طولانی به عنوان یک اجباری افزار گوشی های هوشمند طراحی شده توسط ترکیبی از داده های ردیابی و نظارت دولت نشان می دهد که آنها سالم هستند و شده اند در سال های اخیر در تماس با هر کسی تایید به ویروس.

به مناسبت مشخص شده بود با نور نشان می دهد در دو طرف گسترده رودخانه یانگ تسه با آسمان خراش ها و پل ها با انتشار تصاویر متحرک سلامت و بهداشت کارگران کمک به بیماران همراه با یک نمایش کلمات “قهرمانانه شهر” عنوان عطا در ووهان توسط رئیس جمهور و رهبر حزب کمونیست چین. در طول گوره و پل شهروندان دست تکان دادند و پرچم شعار “ووهان برویم!” و خواند بزبان renditions چین سرود ملی.

“من شده اند در خارج از بیش از 70 روز” گفت: عاطفی تانگ Zhengkun بود که تماشای صفحه نمایش از یک پل. ساکنان خود را در آپارتمان پیچیده بود قرارداد این ویروس به طوری که کل ساختمان بود و تعطیل. او نمی تواند حتی برای خرید مواد غذایی که در محله کارگر را به درب خود را.

“بودن در داخل خانه برای مدت طولانی مرا سوار دیوانه,” او گفت:.

آن را نمیگیرد طولانی برای ترافیک شروع به حرکت به سرعت از طریق بازگشایی پل ها تونل ها و بزرگراه تلفات غرفه در حالی که صدها نفر منتظر اولین قطار و پرواز به خارج از شهر بسیاری از امید برای بازگشت به شغل دیگر. نزدیک به 1 ، 000 وسایل نقلیه رفت و از طریق یک بزرگراه شلوغ تلفات غرفه در ووهان مرز بین نیمه شب — زمانی که موانع برداشته شد — و 7 صبح به گفته یان جاده xiangsheng شهرک منطقه رئیس پلیس.

در عرض چند ساعت از مستند پایان دادن به تقریبا 65,000 مردم در حال ترک این شهر با قطار و هواپیما به تنهایی با توجه به رسانه های محلی.

بیش از 3300 مرگ و میر

محدودیت در شهرستان که در آن بسیاری از چین بیش از 82,000 ویروس موارد و بیش از 3300 مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده اند به تدریج کاسته در هفته های اخیر به تعداد موارد جدید به طور پیوسته کاهش یافته است. دولت گزارش شده و هیچ مورد جدید چهارشنبه.

در حالی که وجود دارد سوال در مورد صحت چین تعداد بی سابقه ای مستند از ووهان و هوبئی موفق شده اند به اندازه کافی است که کشورهای دیگر اتخاذ اقدامات مشابه است.

“مردم در ووهان پرداخت مقدار زیادی و با مته سوراخ بسیاری ذهنی و روانی” ساکن شیانگ ژانگ گفت. “ووهان مردم در طول تاریخ معروف خود را قوی خواهد کرد.”

در طول 76-day مستند ووهان ساکنان شده بود و اجازه خروج از خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و یا حضور در کارهای دیگر تلقی کاملا ضروری است. برخی از آنها مجاز به ترک شهر, اما تنها اگر آنها تا به حال مدارک نشان دادن آنها یک خطر برای سلامتی و یک نامه شهادت به جایی که آنها می رویم و به همین دلیل است. حتی پس از آن مقامات می تواند به نوبه خود آنها را بر روی یک فنی از قبیل از دست رفته یک تمبر جلوگیری از هزاران نفر از بازگشت به شغل خود را در خارج از شهر.

ساکنان دیگر نقاط هوبئی اجازه داده شد به ترک این استان شروع حدود سه هفته پیش به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند برسد.

با وجود آزادی جدید بسیاری از اقدامات پیشگیری, مانند پوشیدن ماسک دما کنترل و محدود کردن دسترسی به جوامع مسکونی در محل باقی می ماند در ووهان. و مردم ترک شهر روبرو خواهد شد موانع متعدد از جمله 14 روز قرنطينه و نوکلئیک اسید تست در مقصد خود را.

در سرمقاله حاکم حزب کمونیست گل سرسبد روزانه مردم هشدار داد در برابر جشن بیش از حد به زودی.

“در این روز که مردم مدت طولانی است که به دنبال به جلو به آن است که حق را هیجان زده است. این روز نمی علامت پیروزی نهایی” مقاله گفت. “در این لحظه ما هنوز هم باید به خودمان یادآوری کنیم که به عنوان ووهان است باز ما می توانیم خوشحال می شود اما ما باید استراحت نیست.”

در پیش بینی از این مستند را بلند کردن اجسام با مگس کش زدن تیم و کارکنان در hazmat مناسب حال گشت خارج از شهر Hankou ایستگاه راه آهن در حالی که سپاه پاسداران با حضور در امنیت جلسه تحت سنگ مرمر و طاق ورودی آن.

محدود به سواحل

بلیط قطار از ووهان به شهرستانها در سراسر چین در حال حاضر شد آگهی در تابلوهای تبلیغاتی الکترونیکی به عنوان بلندگو blared اطلاعیه در مورد اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. حدود 100 مسافر سوار اولین قطار ترک Hankou ایستگاه محدود برای Jingzhou, یکی دیگر از شهرستان در هوبئی.

با توجه به فرودگاه رسمی لو Guowei اولین خروج پرواز چپ ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در 7:25 صبح برای ثانیا یک شهر ساحلی در استان هاینان شناخته شده برای سواحل آن.

ووهان یک مرکز عمده برای صنایع سنگین به خصوص خودرو و در حالی که بسیاری از عمده گیاهان را دوباره تولید کوچک و متوسط کسب و کار است که کار اکثر مردم هنوز هم از صدمه زدن به هر دو عدم کارگران و تقاضا است. اقدامات در حال نهاد به آنها پشت روی پای خود از جمله 20 میلیارد یوان ($2.8 میلیارد دلار) در وام های ترجیحی به گفته دولت شهرستان.

چین مسدود افراد از خروج یا ورود ووهان شروع Jan. 23 در تعجب میانه-of-the-night اعلام و گسترش مستند به بسیاری از استان در موفقیت روز. آموزش سرویس و پروازها لغو شد و بازرسی راه اندازی شد در جاده ها.

در مراحل شدید آمد و به عنوان coronavirus شروع كردن به بقیه از چین و خارج از کشور در طول سال جدید قمری تعطیلات در اواخر ژانویه زمانی که بسیاری از چینی ها سفر می کند.

منبع دقیق این ویروس باقی می ماند در دست بررسی هر چند بسیاری از اولین COVID-19 بیماران در ارتباط بودند به بازار مواد غذایی در این شهرستان است.

در آماده سازی برای پایان مستند, پارتی, منشی وانگ Zhonglin این شهر بالاترین رتبه, رسمی, بازرسی فرودگاه و ایستگاه های قطار از روز دوشنبه تا اطمینان حاصل شود که آنها آماده بودند. شهر باید “اجرای پیشگیری در حالی که باز کردن حفظ ایمنی و نظم و ترتیب و اطمینان از ثبات و” وانگ گفت.

ماموریت اول: مطمئن شوید که این بیماری همه گیر نمی resurge, او گفت:.

آسوشیتد پرس تولید کننده اولیویا ژانگ در ووهان چین و نویسنده Yanan وانگ در تورنتو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>