WPP پیاده سازی استخدام توقف کاهش جوایز و تعویق حقوق و دستمزد برجستگی با توجه به COVID-19

WPP به اجرا در تعدادی از اقدامات کاهش هزینه در نور از گسترش COVID-19.

برگزاری شرکت ” است که در آن انجماد استخدام های جدید, بررسی آزاد صرف و توقف “اختیاری” هزینه ها که شامل سفر و هتل ها و جوایز نشان می دهد پرداخت. WPP نیز به تعویق انداختن برنامه ریزی شده افزایش حقوق و دستمزد برای سال 2020 است.

اعضای WPP کمیته اجرایی به عنوان به خوبی به عنوان آن هیئت مدیره باید متعهد به در نظر گرفتن کاهش 20 درصدی در حقوق خود و یا هزینه های اولیه دوره سه ماه می باشد.

با توجه به WPP آن پیش بینی این تغییرات را ایجاد پس انداز به لحن 700-800 میلیون پوند استرلینگ ($869-$993 میلیون) در این سال است.

علاوه بر این, این شرکت انتخاب کرده است بلافاصله به حالت تعلیق در آن 950 میلیون پوند ($1.2 میلیارد دلار بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه که بودجه آن توسط فروش اخیر Kantar. WPP گفت: آن را به اتمام رسانده 330 میلیون پوند ($411 میلیون دلار) از این برنامه پس از ماه دسامبر سال گذشته است. این شرکت همچنین تعلیق آن 2019 نهایی سود سهام بود که با توجه به پیشنهاد در مجمع عمومی سالانه خود در ماه ژوئن. هم WPP گفت: این دو عملیات را نجات دهد این شرکت با 1.1 میلیارد پوند (1.4 میلیون دلار).

این شرکت همچنین گفت: آن را شناسایی کرده است صرفه جویی در بیش از 100 میلیون پوند ($124 میلیون) در “ملک و آن هزینه های سرمایه” در برابر اولیه 2020 بودجه حدود 400 میلیون پوند ($498 میلیون).

“روشن است که شرکت در قوی ترین موقعیت مالی خواهد بود, بهترین های قرار داده شده برای محافظت از مردم خود خدمت به مشتریان خود و به نفع سهامداران خود را در طول یک دوره عدم اطمینان به همین دلیل است که ما در حال برداشتن گام ما ترسیم امروز” WPP مدیر عامل علامت گذاری به عنوان خوانده شده در بیانیه ای گفت. “من بسیار افتخار از پاسخ از ما مردم هستند که به دنبال هر یک از دیگر و رفتن مایل اضافی برای مشتریان در حالی که نشان دادن خلاقیت و همکاری و انعطاف پذیری خواهد بود که کلید موفقیت پایدار از WPP.”

WPP نیز خارج از آن هدایت برای سال 2020 با توجه به تاثیر coronavirus و ارائه به روز رسانی “در هنگام مناسب است.” در آن سه ماهه چهارم و سال درآمد تماس در ماه گذشته این شرکت پیش بینی صاف رشد برای سال 2020 است. در 2019, WPP آلی درآمد کاهش یافته است 1.6% سال بیش از سال.

این شرکت گفت که آن را دیده است “طیف وسیعی از پاسخ های متفاوتی از مشتریان در سطح جهانی” در این ماه. در حالی که رسانه ها صرف صرف کرده است “تا حد زیادی باقی مانده متعهد و یا منحرف به جایگزین کانال” WPP گفت آن است که شاهد افزایش حجم لغو شد. پروژه و حفظ کار است “ادامه داد: در بسیاری از بخش های” اما فعالیت خود را آغاز کرده است به کاهش است.

“کسب و کار جدید زمین ادامه آن روند در حال حاضر در جریان است البته ما کمتر به یقین بیش از ما در آینده خط لوله” این شرکت در بیانیه ای گفت. “در برخی از بازارهای ما شاهد تقاضای اضافی در روابط عمومی و متخصص ارتباطات کسب و کار.”

برای دو ماه اول سال 2020 WPP گفت آلی آن درآمد پایین بود 0.6 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل است. در ایالات متحده آلی درآمد کاهش یافته است 0.9%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>