کار از راه دور است که در مورد به عنوان به خوبی برای مترقی را فلو و شرکت. به عنوان آن را برای شما

در کل ما در حال شروع به دیدن امکانات چه خلاق ساخته شده در قرنطینه می مانند. چند هفته پیش بسیاری از سازمان های و برندهای برگزار شد به طرف قایق صرفا تلاش برای حرکت به سمت آب های خشن از نگه داشتن کار در حال حرکت رو به جلو است. نتایج انتظار, مخلوط, اما این لزوما یک زمان به grousing در مورد “هنر و صنعت است.” وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان که برای بعد.

اما مترقی و آن دیرین آژانس آرنولد به نظر می رسد که تعادل مناسبی در پرداختن امروز واقعیت جدید و بسیار مورد نیاز سبک سری. قاب اطراف (و مناسب با عنوان) “کار از خانه” مجموعه ای از سه آگهی به ارمغان می آورد با نام تجاری core آگهی خدمه هم در حالات مردم ruefully مورد استفاده قرار گرفتن به.

بهترین از دسته یکی با تمرکز بر روی تماس تصویری مسائل فنی. که به احتمال زیاد شایع ترین تم افراد مشغول به کار از خانه را تجربه کنند. همچنین این سناریو است که احساس خیاط ساخته شده برای بازیگران’ تریک لغو احکام صادره ی به ویژه نام تجاری را قهرمان فلو (آن را سرگرم کننده برای دیدن ریش دار در این یکی).

پس از معرفی Flo, بازی های برگزار شده توسط Stephanie Courtney در سال 2008 مترقی به تدریج معرفی شخصیت های بیشتر به چه نام تجاری تماس او “فروشگاه” جهان. Charney توصیف کرده است استراتژی خود را برای ایجاد توازن میان چند شخصیت غنی مبارزات مانند یک شبکه تلویزیونی با یک نوار گسترده ای از برنامه های مختلف.

“ما همیشه در حال هل دادن برای اولین بار-تکان دهنده مزیت و ما موفق شد با تبدیل شدن به اولین ‘تجاری’ تریک بازیگران به نظر می رسد در یک مجازی تصویری تنظیم” گفت: Progressive CMO جف Charney. “این بیانیه در ارتباط با ما فروشگاه بازیگران که 11 سال جوان و خنده دار است زیرا درست است,’ موقعیت هایی که بالای ذهن در حال حاضر. این مطالب راست برای راست بافت به عنوان بسیاری از در حال ورود به هفته هفتم کار از خانه است.”

یکی دیگر از نقطه ویژگی های برخی از خدمات به مشتریان ایفای نقش در حالی که یک سوم مراکز در اوبری پلازا-مانند مارا شخصیت که زندگی مدرن کابوس از صادق بودن در حالی که unmuted.

این کمپین یکی از اولین قرار به خوبی شناخته شده تبلیغ شخصیت های به طور مستقیم به قرنطینه عصر و آن را در راه است که باهوش منطقی و خنده دار و در عین حال محترمانه ملی خلق و خوی. آن را ندارد نور از قرنطینه یا اجتماعی فاصله تا آنجا که به سادگی اذعان به این واقعیت که همه ما زندگی می کنند (و اغلب کار) ،

کمپین تولید به وضوح نیاز به یک رویکرد جدید با توجه به محدودیت شدید قرنطینه. بازیگران مورد استفاده اپل و تریک پس زمینه برای تولید طیف گسترده ای از مطالب از صفحه اصلی.

“هالیوود است که در اصل بسته شده و ما تا به حال برای تنظیم سرعت. آن ushers جدید در تولید پارادایم است که ما همه رو در حال حاضر و نشان می دهد که تولید موجود مدل باید تکامل با بار” اشاره کرد Charney. “در یک روز کار این تریک شخصیت ها قادر به ضبط سه کار از خانه نقاط و همچنین نیم دوجین اجتماعی و محتوای دیجیتال دارایی. ما تیم با هم کار برای انجام در 48 ساعت چه به طور معمول دو هفته.”

اعتبار:

“مسائل فنی”

آژانس: آرنولد
رئیس Creative Officer: شان مک براید
SVP مدیران خلاق: Nate Donabed جاش کان
سی دی هنر کارگردان: Thomas مو
ACD Copywriter: زک میلنر
پخش تهیه کننده: Mike Lawson
دستیار تولید: Danielle Balanov
امور کسب و کار: Danielle Ivicic
برنامه ریز: کاترین شیهان Kylee Donovan
مدیر پروژه: Eric Rubino
بازاریابی: وال Bettini کارولین Kozub

تولید شرکت: ایستگاه فیلم
مدیر: Brendan گیبونز
خط تولید: Julie Lee
همکاران/تولید کننده اجرایی: کارولین Gibney استیون Orent

ویرایش رنگ مخلوط و در پایان:
آژانس: اتحادیه سرمقاله
شریک زندگی/ادیتور / نرمافزار: مریت داف
نقاش: Alex Bickel
صدای مهندس: Milos Zivkovic
منجر شعله هنرمند – Jason ارتنبرگ
تهیه کننده حرکت GFX و در پایان: تیم Veirling
ارشد تهیه کننده: سوزان معتمد
تهیه کننده اجرایی: ملیسا لوبین
مدیر عامل & شریک: Caryn Maclean

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im