زنان مهمان نوازی ابتکار لگد کردن در UNLV

جمعیت فروخته شده بیش از 500 نفر بسته بندی شده UNLV را جودی Bayley تئاتر در سه شنبه شب برای لاس وگاس والاتر از این فیلم “یک خط خوب” که همچنین به عنوان راه اندازی رسمی از زنان مهمان نوازی ابتکار.

مستند داستان مدیر جوانا James’ مادر والری و مبارزات خود را در حال اجرا یک رستوران به عنوان یک مادر تنها دو. که بسیار داستان شخصی است مجموعه ای در برابر پس زمینه از تکان دهنده عدم وجود زنان در نقش رهبری در رستوران. این فیلم شامل مصاحبه با زنان پیشگام در صنعت پخت و پز مانند دومینیک Crenn لیدیا Bastianich, Mashama Bailey, مارس Bloomfield, گربه کورا و الیزابت فالکنر.

در میان حقایق فیلم چکش صفحه اصلی است که در حالی که زنان تشکیل می دهند بیش از نیمی از دانش آموزان در مدارس آشپزی امروز آنها حساب کمتر از 7 درصد از اجرایی سرآشپزها و رستوران داران. پس از جیمز ارسال یک کپی از فیلم رستوران الیزابت بلو پیوست نیروهای محلی زنان مریم چوی کلی و Jolene Mannina برای ایجاد WHI است که علاوه بر میزبانی برتر نیز اختصاص داده شده به پرداختن به این مسئله است.

“این بزرگترین پاداش برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده امشب” جیمز گفت: به عنوان او وارد تئاتر است.

‘فراخوان’

“این فیلم تبدیل به یک تماس اقدام به دریافت بیشتر زنان به مالکیت و رهبری و برای انجام آن از طریق نظارت و حمایت است. و این دقیقا کاری است که این طرح مورد تمام شده است.”

غربالگری شد و پس از بحث پانل که در آن والری جیمز پیوست شده توسط جوانب مثبت صنعت مانند مری سو Milliken (مرز کوره), Lorena گارسیا (چیکا) جنیفر مورفی (Caesars Palace) و کاترین میلر (جیمز ریش بنیاد) مورد بحث و بررسی چالش های پیش روی زنان در صنعت و راه حل های ممکن است. موضوعات گنجانده شده است نیاز به مرخصی خانواده اهمیت رای گیری و تاکید کرد که آنها نباید ترس به شکست است.

آن را نیز نشان داد که UNLV خواهد بود راه اندازی یک دوره در پاییز باز برای مردان و زنان به نام “از کلاس درس به Boardroom: رهبری برای زنان در مهمان نوازی.” اعضای کورونادو دبیرستان ProStart برنامه آشپزی که به تازگی موفق به کسب یک ایالت رقابت نیز در دست به قبول یک بررسی که کمک خواهد کرد که پوشش سفر خود به رقابت های ملی در واشنگتن در حالی که هیچ جزئیات اعلام شد WHI است که انتظار می رود به کار با ProStart در پاییز به ارائه قوی زن مدل نقش برای دانش آموزان است.

فیلم و بحث و گفتگو بودند و پس از آشپزی جشن در UNLV نوازی سالن که در آن مهمان بودند به تنقلات درمان و جرعه توسط برخی از برجسته ترین زنان در لاس وگاس صنعت مواد غذایی و آشامیدنی. وقتی که پیچیده اتمی سالن در گراند کانال Shoppes در پنجره میزبانی VIP پس از حزب برای هر کسی که تا به حال صرف شب خود را مشغول به کار است.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson. Las Vegas Sands عمل ونیزی.

تماس Al مانچینی در [email protected] Follow @AlManciniVegas در Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>