زنان از رنگ و رهبری—به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با محل کار نابرابری در تلخ PSA

تعصب های جنسیتی در محل کار است, اگر چه گاهی اوقات ناخودآگاه و به ویژه در میان زنان از رنگ. پیش از روز جهانی زن در 8 مارس جهانی غیر انتفاعی کاتالیزور است درخشان نور را در کلیشه ها و تعصبات زنان اغلب به کار بسیاری از آن می تواند مضر به حرفه خود.

کاتالیزور که با این نسخهها کار با شرکت ها برای سرعت بخشیدن به پیشرفت برای زنان در محل کار مشغول به کار با نام تجاری مشاوره سوختگی در یک ویدئو به نمایش گذاشته است که مدیران زن های داستان های خود را از تعصب در محل کار.

در این فیلم کهربا انجمن صنفی جمهور مارک محتوا استودیو T با نام تجاری در نیویورک تایمز می گوید که او با تجربه ناخودآگاه تعصب های جنسیتی پیش از آن در زندگی حرفه ای خود را در حالی که تلاش برای درخواست برای جمع آوری.

“من تا به حال گرفته شده از یک زن و شوهر بیشتر حساب و برنده یک مقدار خوبی از کسب و کار جدید برای دفتر” انجمن صنفی گفت. “آن زمان برای بررسی. من مدیر بود که یک زن یا نه من می تواند نگاه برای جمع آوری. پاسخ من این بود که من دشوار است و من درخواست شد برای بیش از من سزاوار است. من دل شکسته بود.”

دکتر شیلا رابینسون ناشر و مدیر عامل تنوع کاری رسانه ها توضیح می دهد که او اغلب احساس نامرئی در برخی از اتاق به عنوان یک زن سیاه و سفید.

در یک ویدیو کوتاه Uber ارشد تنوع و شمول افسر Bo Young, Lee سهام برخی از کلیشه های او تا به حال برای مقابله با کار به عنوان یک شرق آسیا ، برای مثال او گفت: او ارامش است که گاهی اوقات به اشتباه به عنوان سردی.

“جامعه پروژه های بسیار بر روی زنان شرق آسیا و آنها را نادیده می گیرند ما تمام وقت,” او گفت:.

فیلم در حال گسترش کاتالیست #BiasCorrect کمپین ساخته شده است که اولین آن در سال گذشته جلوتر از روز بین المللی زنان. به عنوان بخشی از مبارزات زنان می توانید عکس های خود را که از ویژگی های کلمه مردم استفاده می شود برای توصیف آنها را در محل کار مانند “نق نقو” “bossy” و “احساسی است.” عکس های برجسته جنسیتی undertones از چنین واژه ها و ارائه مناسب تر جایگزین مانند جایگزینی “بازور” با “قانع کننده” به عنوان مثال.

علاوه بر این, یک شل کردن پلاگین در چهار زبان در دسترس شناسایی کلمات که منجر به کلیشه های جنسیتی و نشان می دهد جایگزین. با توجه به کاتالیست حدود 300 محل کار تیم دانلود کرده #BiasCorrect افزونه پس از آن سال گذشته راه اندازی شد.

کاتالیست یکی از بسیاری از سازمان ها برای نشان دادن حمایت خود را برای روز بین المللی زنان در این سال است. NBCUniversal به تازگی اعلام کرد که خود را در حال اجرا اعلام خدمات عمومی با نام تجاری بیشتر شما می دانید تمرکز بر توانمندی برای سال آینده در حالی که زنان سازمان ملل منتشر شد آگهی در اوایل این هفته که در آدرس نابرابری جنسیتی.

سال گذشته سیتی با فیلم برداری, واکنش دختران جوان یادگیری در مورد مسابقۀ در یک کمپین بین المللی برای روز دختر. فشار تراز وسط قرار دارد با سیتی را به طور کلی تلاش برای جذب و ترویج بیشتر زنان به نقش های ارشد در شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de