زن موجود در چمدان مشکوک مبارزه بیش از تفنگ پلیس گزارش می گوید

لاس وگاس مرد به اتهام قتل یک زن و ذخیره سازی بدن او را در یک چمدان ادعا کرد که پلیس قربانی حادثه اتفاقی تیراندازی در یک مبارزه بیش از یک تفنگ با توجه به یک گزارش بازداشت.

Gary Walker, 55 متهم به آدم ربایی, چند, فقره تجاوز جنسی و قتل پس از, پلیس می گویند او انجام حملات در یک آپارتمان در شمال Nellis بلوار on Feb. 4. بدن یکی از آن زنان مورگان Amaya, 22 یافت شد توسط پلیس در یک چمدان در واکر آپارتمان روز بعد.

دستگیری گزارش واکر متحده Amaya بود واکر هم اتاقی. این گزارش گفت: Amaya و دوم شد و به تازگی منتشر شده از, Clark County مرکز بازداشت و پس از آزادی دو رو سوار از واکر. واکر کاهش یافته است Amaya و زن دوم در آپارتمان قبل از واکر رهبری را به کار می کنند. آن دو شروع به نوشیدن الکل در آپارتمان. زمانی که واکر بازگشت او شروع به نوشیدن با زنان به عنوان به خوبی.

“مورگان شروع به ساخت شام و او شروع به استدلال می کنند با گری” یک گزارش بازداشت متحده است.

استدلال می شود گرم

زن دوم گفت: واکر شد مهاجم با Amaya و “استدلال شد گرم می شود.” واکر سمت چپ آپارتمان سپس بازگشت و با یک تفنگ زن دوم پلیس گفت.

“مورگان و گری ادامه داد: به فریاد زدن در هر یک از دیگر در نزدیکی جلوی درب آپارتمان” در این گزارش آمده. “گری رسیده به جیب خود و شروع به کشیدن handgun و از آن نقطه در مورگان هنگامی که او به او فریاد زد و شروع به مبارزه با گری. آنها هر دو به زمین افتاد و (زن) شنیده گلوله. (زن) بلافاصله به اتاق رختشویی واقع در داخل آپارتمان که در آن او تلاش برای پنهان کردن از Gary.”

واکر واقع بازمانده و اشاره یک تفنگ ، زن گفت: واکر سپس sexually assaulted او در زور اسلحه. گزارش دستگیری متحده او او را مجبور به کمک به او پاک کردن خون از Amaya کشته شدند. آنها در تلاش برای قرار دادن بدن در کیسه های زباله اما واکر در نهایت تصمیم گرفتند برای استفاده از چمدان به دور از بدن است.

“Gary زمان (زن) را به آپارتمان که در آن او او را مجبور به کمک به محل مورگان به یک چمدان است که او برگرفته از اتاق خواب” در این گزارش آمده.

زنده ماندن زن گفت: او تجاوز جنسی دوباره.

دروغ در مورد تاریخ دادگاه برای دریافت کمک

“(زن) به دروغ گری و به او گفت که او تا به حال یک تاریخ دادگاه در صبح و او نیاز به مطمئن شوید که او رفت” در این گزارش آمده. “گری موافقت او را به منطقه ای مرکز عدالت.”

هنگامی که در دادگستری مرکز روز چهارشنبه نزدیک لاس وگاس مارشال و به او گفت که او نیاز به کمک. واکر دستگیر شد و پلیس لاس وگاس نامیده می شدند. کارآگاهان در نهایت قرار Amaya بدن در چمدان در آپارتمان در Nellis.

در طول یک پلیس مصاحبه واکر در ابتدا ادعا کرد که او زندگی می کردند در شمال لاس وگاس. اما هنگامی که مواجه با بازمانده زن حساب او با اذعان به صورت سوار شدن به آپارتمان خود را پس از آنها از زندان آزاد شده.

“در برخی از نقطه در طول شب در 02/04/20 او اظهار داشت: او بر روی نیمکت و مورگان بود ‘آمده است در او’ ” گزارش دستگیری متحده است. “او اظهار داشت: تفنگ بود بر روی نیمکت جایی است که او معمولا آن را نگه می دارد و آنها جنگیده بودند بیش از آن. تفنگ رفت و به طبقه و هر دو آنها را برداشت و در آن را در آن زمان تفنگ شات یک زمان و مورگان شبیه او شده بود به ضرب گلوله در سر. واکر اظهار داشت: این یک تصادف بود و او قصد شلیک مورگان.”

لاس وگاس دیوان عدالت سوابق نشان می دهد واکر شارژ با باز کردن قتل درجه اول آدم ربایی و هفت فقره از جنس حمله و حمله. او در زندان در شهرستان کلارک بازداشتگاه. یک جلسه مقدماتی است که برای برنامه ریزی Feb. 25.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>