بدون رویدادهای ورزشی صنعت خودرو را تبلیغ صرف کاهش مییابد

کلید بینش:

  • نام تجاری پیام های انتقال برای تحویل امن و گزینه های پرداخت.

پس از فرمان خاموش شدن ناگهانی با توجه به Covid-19 صنعت خودرو صرف در تبلیغات تلویزیونی کاهش یافت و بین 55% و 70% در اواخر ماه مارس و آوریل از این سال با توجه به iSpot یک شرکت است که آهنگ های تلویزیون ملی تبلیغات و ارتباط دیجیتال پاسخ.

خاموش شدن مستقیم علت کاهش ناگهانی: بین 12 مارس و آوریل 30, خودکار مارک صرف $345.1 میلیون در تبلیغات. حدود 148.4 میلیون آن صرف شد در ماه آوریل با توجه به iSpot را برآورد تلویزیون صرف این معنی است که نیمه دوم ماه مارس اختصاص بیشتری صرف از کل ماه آوریل.

این یک تضاد 2019 زمانی که صنعت صرف تقریبا دو دلار در 809.6 میلیون. سال بیش از سال, خودرو, تبلیغات صرف پایین است 57.4 درصد و بیش از 70% در ماه آوریل به تنهایی.

متزلزل کاهش هزینه های است که به احتمال زیاد با توجه به مکث از زندگی ورزشی: 35 درصد از 2019 خودکار آگهی صرف گره خورده بود به NCAA March Madness مسابقات NBA و NHL.

به عنوان بودجه های تبلیغاتی در حال کاهش در سطح جهان—به خصوص در صنعت سفر دیدم که تبلیغ صرف در ماه مارس کاهش 90%—خودروسازان گذاشته شده اند با بیشتر بیکار کارخانه. به گفته J. D. Power, خرید و فروش ماشین در حال پایین 40 درصد و رکود اقتصادی می تواند به جلوگیری از خرید های جدید در دراز مدت بر اساس.

“شما فروشنده زیادی با موجودی ستون و مردم در حال خرید خودرو کمتر چون آنها قرنطینه و رفتن به نمایندگی” گفت: Stuart Schwartzapfel یک تحلیلگر در iSpot. “با وجود این واقعیت است که آنها در حال صرف پول کمتر خودروسازان با استفاده از پول آنها می تواند صرف رانندگی در فعالیت های بازار است.”

که منجر به تبلیغات است که کمتر در مورد نام تجاری و بیشتر در مورد منطقه ای در بازار مشوق هایی مانند خانه تحویل و کم بهره پرداخت.

لینکلن نقطه شده است که پخش در صبح بخیر امریکا ان بی سی امروز و فردا صبح یک اتومبیل کشیدن به کسی جلوی خانه در حالی که یک صدای خارج از قاب می گوید: “بیش از همیشه خود را صفحه اصلی خود را پناهگاه به همین دلیل است که لینکلن را به شما می دهد توانایی برای خرید وسیله نقلیه خود را از راه دور. … گردیده معامله.”

در آن درآمد گزارش امروز منتشر شد جنرال موتورز گفت: این بیماری همه گیر است و هزینه تولید کننده $1.4 میلیارد دلار قبل از مالیات است. هنوز هم بزرگترین خودروساز آمریکا به پایان رسید سه ماهه با $294 میلیون دلار سود. سه ماهه دوم است که انتظار می رود به کمتر گلگون هر چند جنرال موتورز قصد دارد به بازگشایی آن گیاهان در ایالات متحده و کانادا در مارس 18—با گسترده اقدامات ایمنی در محل.

با وجود سود جنرال موتورز بود و نه در میان بزرگترین تبلیغ spenders در صنعت خودرو بین 12 مارس و آوریل 30 با توجه به iSpot. که لکسوس صرف $32.4 میلیون برای رسیدن به 2.8 میلیارد دلار برداشت قرار دادن آن جلوتر از سوبارو, هیوندای, تویوتا و نیسان. بیشتر از آن صرف شده در شبکه های تلویزیونی با 11.1 درصد از خودکار خلاق ظاهر می شود در ان بی سی به دنبال CBS و ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>