بدون ظرفیت کامل مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به جلو و عربستان جلسه از NC

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید دوشنبه به جلو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی اگر دولت فرماندار دموکرات نیست بلافاصله ثبت نام در اجازه می دهد کامل-ظرفیت جمع آوری در مرداد با وجود ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی آینده RNC در شارلوت آمده دو روز پس از کارولینای شمالی بزرگترین افزایش روزانه در ویروس موارد نشده است.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر نقل مکان کرد و در دولت دوم بازگشایی فاز توسط شل شدن محدودیت در مو سالن آرایشگاه ها و رستوران ها. اما او گفت: دولت باید حرکت با احتیاط و او نگه داشته سرپوشیده, سرگرمی, سالن ورزشگاه و میله بسته شده است.

“متاسفانه دموکرات فرماندار @RoyCooperNC است که هنوز هم در خاموش کردن خلق و خوی و قادر به تضمین می کنند که در ماه اوت ما اجازه خواهد داشت… حضور کامل در عرصه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دوشنبه.

او افزود که جمهوری خواهان “باید بلافاصله با توجه به یک پاسخ توسط فرماندار به اینکه آیا یا نه فضا اجازه خواهد داشت به طور کامل اشغال کردند. ما خواهد بود با اکراه مجبور…برای پیدا کردن و با تمام مشاغل و توسعه اقتصادی را به ارمغان می آورد یکی دیگر از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سایت.”

قبل از همه گیر ایران تا به حال حدود 50,000 خواهد آمد به شارلوت برای کنوانسیون اطراف آن NBA عرصه است.

کوپر را پاسخ داد که مقامات دولتی مشغول به کار هستند با ایران در کنوانسیون تصمیم گیری.

“مقامات بهداشتی دولت در حال کار با RNC و بررسی خواهد شد برنامه های خود را به عنوان آنها را به تصمیم گیری در مورد نحوه برگزاری این کنوانسیون در شارلوت” کوپر سخنگوی مندانه مک میلان گفت: در یک ایمیل. “کارولینای شمالی است که با تکیه بر اطلاعات و علم برای محافظت از کشور ما بهداشت عمومی و ایمنی است.”

پنس نشان می دهد سایت های دیگر

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز دوشنبه گفت: در Fox News Channel که کنوانسیون برنامه ریزی ماه طول می کشد و پیشنهاد دولت که سست تر محدودیت می تواند میزبان. وی با تمجید reopenings در تگزاس و فلوریدا گرجستان — تمام متحده با فرمانداران جمهوریخواه.

تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “بسیار مناسب درخواست” پنس گفت: فاکس که “داشتن یک حس در حال حاضر کاملا ضروری است زیرا بسیار زیاد فرآورده های آن درگیر هستند و ما مشتاقانه منتظر به کار با فرماندار کوپر گرفتن سریع پاسخ و اگر نیاز بود اگر نیاز بود حرکت ملی کنوانسیون به یک دولت است که دورتر همراه در بازگشایی و می توانیم با اعتماد به نفس که ما می تواند جمع آوری وجود دارد.”

تغییر سایت های دشوار خواهد بود به دلایلی از جمله قرارداد بین ایران با مقامات و شارلوت رهبران برای برگزاری کنوانسیون وجود دارد. در مارس شورای شهر رای به قبول $50 میلیون کمک هزینه فدرال برای کنوانسیون امنیتی است. قبل از رای دادستان شهرستان پاتریک بیکر با اشاره به قرارداد کلی نیاز به احزاب به دنبال قوانین و مقررات از جمله کوپر اجرایی سفارشات. کوپر نظم کنونی محدودیت های داخل سالن اجتماعات به 10 نفر. بیکر گفت: پس از آن که مذاکرات مقامات تا به حال مورد بحث کنوانسیون جایگزین اما نداد.

یک هفته پیش, ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel قول داد در تماس با خبرنگاران گفت که کنوانسیون میله میله برای Aug. 24-27 برگزار خواهد شد حداقل تا حدودی در فرد است.

در طول یک بعدی شارلوت-منطقه بازدید از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر صدا کمتر خاص هنگامی که بحث در مورد کنوانسیون آماده سازی. او با مراجعه به یک سنتی در شخص کنوانسیون به عنوان یک یقین بلکه اشاره کرد که “ما چندین ماه دور از امکان RNC.” آذر همچنین با تمجید کوپر بازگشایی حرکت می کند.

24K موارد در NC

دولت گزارش داد حدود 24,000 موارد مثبت شنبه روزانه افزایش حدود 740. روز شنبه وزارت امور خارجه گزارش 1,100 جدید, موارد, بزرگترین روزانه پرش. روز دوشنبه وزارت امور خارجه شمارش شامل حدود 750 کشته و 600 زمان بستری شدن در بیمارستان.

قبل از دوشنبه کوپر و تهمت به حال نمایش داده شده کمی اصطکاک در طول بیماری همه گیر. در حالی که کوپر به خواست دولت فدرال به ارائه بیشتر تست لوازم و دنده محافظ او اجتناب انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن با نام. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تا حد زیادی خودداری از تماس کوپر که او دیگر دموکراتیک فرمانداران.

کوپر دقت ضرب و شتم یک وقت حزب جمهوری خواه در سال 2016 در حالی که برگ برنده برنده وضعیت. در این سال انتخابات فرمانداری کوپر چهره های جمهوری خواه سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن جنگل که خواست سریع تر بازگشایی کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im