بدون به اندازه کافی coronavirus آزمون Nevadans مجبور به صبر

شش هفته به کروناویروس, تست, نوادا, مقامات بهداشت هنوز هم به اندازه کافی ندارد کیت برای پیگیری گسترش این بیماری و امیدوارم سرعت شیوع.

“ما می خواهیم که قادر به تست هر کسی که می خواهد به آزمایش و که نه مورد حق در حال حاضر گفت:” برایان Labus دستیار استاد در UNLV در دانشکده بهداشت عمومی. “ما نیاز به آزمون و هیچ است. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از ما نیاز داریم اما ما باید بیشتر از ما دارند.”

در نوادا 6,696 افراد آزمایش شده اند توسط دولت و خصوصی labs پس از Feb. 11 هنگامی که ایالتی نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه در رینو داده شد چراغ سبز برای تست. در مقایسه کالیفرنیا آزمایش در مورد 77,000, آریزونا کمتر از 1000 و یوتا در مورد 7,700 با توجه به COVID پیگیری پروژه وب سایت. در سراسر کشور یک و نیم میلیون نفر آزمایش شده است با بیش از 85,000 تست مثبت است.

دولت و مقامات محلی بارها اعلام کرده آنها باید بیشتر تست کیت. چهار بار از آنها خواسته اند که فدرال برای تست قطعات کیت تنها گفته شود وجود دارد “نامحدود انبار.” “ما نیاز به تست کیت به شدت” رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

این متناقض جریان از بحرانی عمومی سلامت اطلاعات شده است خسته کننده برای اضطراب Nevadans که می خواهید به توان تست سرعت. نه دولت بهداشت مقامات و نه خصوصی آزمایشگاه نمایندگان می تواند ارائه پایه اطلاعات در مورد درایو-از طریق تست مکان و چگونه بسیاری از تست های این دولت است دریافت, درخواست یا انتظار دارد.

در یک درایو-تا محل در لاس وگاس, خوزه Triana, صحرا مراقبت فوری عمل مدیر اذعان آنها غرق شده اند با کروناویروس آزمون و تلاش برای تماس با بیماران. او گفت: “آنها انجام 1,000 آزمون فقط در سه روز.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” او گفت:. “ای کاش ما مردم به اندازه کافی برای نگه داشتن.”

مقامات بهداشتی اعلام کرده اند دولت تست های آزمایشگاهی خواهد بود محفوظ است برای افرادی که تماس نزدیک با 535 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت از شنبه. دیگر بیماران توصیه شود به تماس های خود را از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای تعیین اگر آنها می توانید بدست آوردن خصوصی آزمون. دولت گزارش 10 مرگ و میر ناشی از جمعه.

“مسئله کمیاب تست منابع یک کشور مسئله” گفت: جنوب نوادا سلامت منطقه سخنگوی جنیفر Sizemore در ایمیل و ارز پنج شنبه. “ما همچنان به درخواست و دریافت منابع و آزمایشگاه بوده و قادر به حفظ تست.”

دکتر مایکل جانسون, SNHD سلامت جامعه, مدیر بخش, روز جمعه گفت این منطقه دارای 119 کیت های آزمایش و چپ آنها شده اند با استفاده از حدود 40 روز است. این SNPHL در حال کار با رنو آزمایشگاه در اعتبار خود را تست و شمال آزمایشگاه امیدوار به شروع تولید تا 1000 کیت یک روز هنگامی که تبدیل شدن آنها به عملیاتی.

آزمایش های در حال انجام توسط NSPHL جنوب نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه, تلاش, تشخیص LabCorp و کوچکتر labs. رنو آزمایشگاه ramped تا آن تست از 120 نفر در روز به 400, اما هنوز هم برگ انتظار مردم که می گویند آنها شده اند در معرض بدون آزمون.

در هفته گذشته تعدادی از تست های انجام شده بیش از دو برابر شده. در چهار سال دولت گزارش 20 یا 30 درصد افزایش از قبل از روز یک تحلیل روزانه فوری از دولت پورتال نشان می دهد.

src=”https://public.flourish.studio/resources/embed.js”>

NSPHL انجام داده ترین آزمون در نوادا با حدود 2200 آزمون پس از وقوع و SNPHL نزدیک به 600. آزمایشگاه مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp انجام شده در مورد 5,300 آزمون.

اختلاف بین اعداد در شمال و کلارک کانتی است زیرا رنو آزمایشگاه تنها یک آزمایش در مراحل اولیه شیوع Labus گفت.

تست مشکلات

در سه هفته گذشته Clark County ساکنان شده است به فوریت به دنبال آزمون برای تعیین اگر آنها را به ویروس.

لاس وگاس ساکن دیانا Andriola, 63, است صندلی چرخدار محدود مبتلا به نارسایی قلبی و ضعف سیستم ایمنی است. او در اطراف مردم با کروناویروس قبل از تجربه علائم آن, او گفت:, اما رد شده است ،

“آن را قریب به اتفاق” او گفت:. “من نمی دانم چه باید بکنید.”

او گفت که او برای اولین بار به او رفت و سپس-پزشک مراقبت های اولیه دکتر اریک Wolfson در پایان ماه فوریه, اما او نمی خواهد او را به آزمون. به زودی پس از سفر او دریافت نامه ای از Wolfson که او ارائه کرد و گفت او دیگر نمی خواهد او را درمان کنند.

در این نامه نمی دهد یک دلیل و Wolfson کارکنان بازگشت نیست یک تماس را به دنبال نظر.

Andriola سپس رفت و در جنوب تپه های بیمارستان و مرکز پزشکی اما مقامات بیمارستان نمی خواهد آزمون او سوابق نشان می دهد.

بیمارستان سخنگوی جنیفر مکدانل کاهش یافته است به بحث در مورد بیماران خاص اما ایمیل فرستاده که بیماران باید در ابتدا به پزشکان مراقبت های اولیه خود را. “بخش اورژانس باید به باقی می ماند یک منبع تنها برای کسانی که به شدت بیمار و یا مجروح” بیانیه ای گفت:.

در پایان عقل Andriola به نام شهر و سلامت منطقه خط داغ اما نه می تواند به او ارائه یک محل برای دریافت تست شده است. “من داده شده تا آنجا که من در گرفتن طفره” او گفت: گریه. “من فقط می خواهم به آزمایش می شود و آن را با بیش از.”

نتایج به تاخیر افتاد

لاس وگاس ساکنان شده اند که قادر به گرفتن آزمایش شاهد تاخیر در گرفتن نتایج آزمون – گاهی اوقات بیش از یک هفته.

ویکتور کاروسو کردم تست شده در مارس 16, اما او هنوز هم ندارد ،

کاروسو, 41, آغاز دچار تب و تنگی نفس در مارس 12. چهار روز بعد او و 15 ساله پدر شد تست شده در درایو را از طریق در صحرای غرب مراقبت فوری و نتایج وعده داده شده ظرف سه روز.

از آن پس او و همسرش شده اند قادر به رسیدن به صحرا مقامات خود و دختر خود را نشان می دهد.

کاروسو گفت که او می خواهد به می دانم که اگر او مسری است بنابراین او می تواند مردم هشدار می دهند. “من فکر می کنم آن را یک شکست و یک تظاهرات عظیم چگونه بی کفایت و بی اطلاع ما در مورد نحوه رسیدگی به این شرایط” کاروسو گفت. “ما نیاز به ارزیابی مجدد پاسخ ما توانایی.”

لاس وگاس ساکن Roshie Raissi تست شد مارس 15 و دریافت نتایج او شش روز بعد. دوست ویویان Levisman دریافت آزمون در صحرای بزرگ آفریقا در مارس 17, اما تنها دریافت یک تماس و شش روز بعد با نتایج.

کاروسو همسر, سارا را دیدم در کلینیک Facebook صفحه ای که آنها فقط تماس مردم با نتایج مثبت اما هنوز هم می خواهد تایید شوهرش منفی است. “چه می شود اگر آنها را فراموش کرده به تماس ؟” او گفت:. “در آن به کار گرفته نشده و در همه درست است.”

فدرال تست کمک

سازمان مدیریت اضطراری فدرال تا به حال وعده داده شده به ارائه درایو-از طریق آزمایش تجهیزات در نوادا اما حمایت کردن که تعهد به دلایل ناشناخته است.

FEMA سخنگوی اسکندریه برونر گفت که او هنوز هم تحقیق چرا کمک های اولیه ارائه شد اما گفت: FEMA به تنظیم اولویت ها برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“جامعه مبتنی بر تست سایت (CBTSs) در مدیریت کشور و به صورت محلی اجرا عملیات یکپارچه با گسترده تر دولت خدمات بهداشت عمومی است که ممکن است نیاز به سطوح مختلف فدرال پرسنل پشتیبانی,” او گفت: در یک ایمیل به بیانیه. “این سایت با تمرکز بر تست ملت ما خط مقدم قهرمانان مرکز بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان که در حال کار در سراسر ساعت به ارائه مراقبت و محبت و ایمنی به آمریکایی ها است.”

این هفته مقامات فدرال اجازه داده اند نوادا به یکی از سه متحده است که می تواند به توسعه و ارزیابی خود را آزمایش طراحی شده است که به سرعت روند افزایش تست.

UNLV آغاز شده و تا یک درایو از طریق مرکز آزمایش این هفته برای افرادی که دارای علائم و یا تماس با کسی که تست مثبت است.

دکتر مایکل گاردنر, UNLV, دانشکده پزشکی, معاون رئیس گفت: این مدرسه به اندازه کافی تست لوازم به انجام 200 تست در روز جمعه و در هفته آینده. آنها انتظار می رود به یکی دیگر از 1000 کیت برای هفته بعد از یک آزمایشگاه خصوصی.

آنها تنها به آزمایش افراد با تعیین وقت قبلی با علائم و یا کسانی که شده اند در معرض افراد تایید شده به ویروس اما او تصدیق بیشتر تست سایت های مورد نیاز هستند. “ما می خواستیم به انجام بخشی از ما,” او گفت:. “اما ما احتمالا نیاز به پنج یا شش مشابه (تست) مراکز در سراسر دره. ما نمی فکر می کنم ما می توانید آن را تمام انجام.”

محلی پاسخ

Labus نیز نگران نیست که دولت آمار و ارقام نشان می دهد حدود 1000 نفر از این آزمون استفاده شد retests از همان مردم است. اولیه CDC ارشاد به آزمون مردم دو یا سه بار به مطمئن شوید که آنها از ویروس های اخیر سیاست این است که اگر شما بیمار بیش از هفت روز پیش و علائم خود شده اند و رفته برای حداقل 72 ساعت شما در حال پاک, او گفت:.

هیچ یک از مقامات دولتی قادر به ارائه یک لیست جامع از جایی که مردم می توانند تست شده و توصیه مردم به مشورت با پزشک خود و یا به نمایش در پزشکی از راه دور.

به دلیل کمبود آزمون مقامات بهداشتی دولت گفت: در حال تلاش برای محدود کردن تست برای افرادی که به آن نیاز دارید.

“آزمون محدود به کسانی که در بیمارستان دچار COVID-19 علائم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان اجرای قانون و در معرض خطر افراد گفت:” نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگوی شانون Litz یک ایمیل به ارز.

Labus گفت: ما به احتمال زیاد تنها می دانم که پس از شیوع این بیماری فروکش کرده است که چگونه بسیاری از آزمونهای مورد نیاز است و اگر ما به اندازه کافی دریافت.

“پاسخ این بستگی دارد که چقدر گسترش وجود دارد خواهد بود در جامعه و چقدر تست ما باید انجام,” او گفت:. “این غیر ممکن است برای پیش بینی.”

تماس با آرتور کین در [email protected] Follow @ArthurMKane در توییتر. کین یکی از اعضای نقد و بررسی-مجله تیم تحقیقاتی با تمرکز بر گزارش است که دارای رهبران و سازمان های پاسخگو و در معرض خطا. حمایت از ما روزنامه نگاری.

ارسال شده در: سلامت, Henderson, تحقیقات, زندگی, محلی, محلی لاس وگاس محلی, نوادا, اخبار, سیاست و دولت
برچسب: coronavirus اتحاد تصویری, mc-تحقیقات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>