با سفر در مکث Airbnb به نظر می رسد برای طولانی مدت باقی می ماند

بینش کلیدی:

  • در دراز مدت اقامت هتل شده اند حداقل نهفته این بیماری همه گیر هر چند Airbnb برنامه ریزی شده بود این تغییر قبل از Covid-19.
  • Airbnb مقدار زیادی از دارایی های برای کمک به تغییر کسب و کار خود را.

برای یک نام تجاری است که آغاز شده اجاره تشک هوا Airbnb کسب و کار قابل ملاحظه ای رشد کرده. این بهترین و شناخته شده برای آن اقامت listings اعم از یک آپارتمان در مرکز شهر بروکلین به باربی مالیبو خانه رویایی. در سال های اخیر آن را نیز توسعه داده است و تجارب کسب و کار است که می فرستد مسافران در فعالیت هایی مانند همراه گاو دامداران در کنیا و یا خیال پرستی در کالیفرنیا, دره مرگ.

در حال حاضر در پی Covid-19 ویرانگر صنعت سفر “خانه و تر” به اشتراک گذاری پلت فرم در یک نقش جدید: مالک.

در مارس و پس از اعلام سرمایه گذاران جدید در این شرکت با نام تجاری ساخته شده عبور ذکر است که این امر می تواند با تمرکز بر آنچه که آن را “دراز مدت” باقی می ماند از 28 روز یا بیشتر طول بکشد.

“از دانش آموزان نیاز به مسکن در طول مدرسه به مردم در کار تمدید تکالیف Airbnb یک محل که در آن بسیاری پیدا کرده اند بلندمدت مسکن است. در آینده آرزوی زندگی در جامعه دیگری را تبدیل به یک واقعیت در حال رشد—در خانه که آمد با مزایای Airbnb” گفت: این شرکت در اطلاعیه.

اگر چه Airbnb کاهش یافته است برای شرکت در یک مصاحبه آن را بگویید Adweek که این تغییر شده بود در آثار قبل از Covid-19 pandemic متوقف ترین سفر. این نام تجاری در حال حاضر سیاهی بیش از 7 میلیون خانه در دسترس بر روی پلت فرم آن است.

چند روز پس از آن اطلاعیه اولیه این شرکت را یکی دیگر از بیانیه تکرار نیاز برای این نوع از خدمات با توجه به شیوع کروناویروس.

“مردم در حال تبدیل به Airbnb برای طولانی مدت باقی می ماند زیرا آنها به دنبال ‘primary’ مسکن نیست که احساس موقتی یا گذرا از جمله شش-هفت ماه باقی می ماند برای کار آموزان زندگی جایی برای نه ماه سال تحصیلی [و] مسکن برای مردم در حال حاضر زندگی در آن جامعه کردند.”

تا کنون محور به منظور حفاظت از نام تجاری از Covid تاثیر عبارتند از آوردن آن تجربه پلت فرم آنلاین و اجازه می دهد آن میزبان به ارائه اتاق خالی به کارگران خط مقدم در پاسخ به این بیماری همه گیر. آن را نیز کاهش داده است آن 800 میلیون دلار بودجه بازاریابی و افزایش آن تمیز کردن پروتکل های زیر را در صدای پای بسیاری از بزرگترین مارک های هتل.

اما مانند رقبای خود این تغییرات نیست staved خاموش اجتناب ناپذیر اخراج و furloughs ناشی از یک افت شدید در هر دو کسب و کار و اوقات فراغت سفر. در مارس 5, Airbnb از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت برایان Chesky با ارسال نامه ای به ستاد اعلام کرد که حدود 25 درصد از نیروی کار آن خواهد بود گذاشته البته با مزایای سخاوتمندانه و حقوق صاحبان سهام به علاوه 14 هفته از قطع.

در دراز مدت باقی می ماند کاملا متفاوت صنعت

اگر چه خیلی زود به بگویید که چه اثرات تغییر برای طولانی مدت باقی می ماند ممکن است در نام تجاری Airbnb گفت: تصمیم خود را بر اساس رفتار آن دیدن در رزرو. در سال 2019 یکی در هفت شب رزرو بر روی پلت فرم برای یک اقامت طولانی مدت. در حال حاضر بیش از 80 درصد از آن میزبان قبول دراز مدت باقی می ماند; در حدود نیمی از کسانی که ارائه تخفیف برای باقی می ماند بیش از یک ماه است.

برای کمک به تمرکز جدید, پلت فرم retooled آن روند onboarding برای میزبان به آن را آسان تر به نوبه خود یک اقامت کوتاه مدت به دراز مدت باقی بماند. آن را نیز اجازه می دهد تا مهمانان را انتخاب کنید ماهانه باقی می ماند هنگامی که به دنبال یک اتاق. Airbnb معمولا اتهامات میزبان هزینه 3% برای اتاق و مهمانان پرداخت هزینه به طور معمول تحت 14.2 درصد از رزرو ساب توتال. هزینه های طولانی مدت باقی می ماند پایین تر هستند.

“وجود دارد یک آپارتمان لین و یک هتل لین و آنها به نوعی از ماهیهای وسط آن: ترکیبی از کلاسیک هتل و یک آپارتمان” توضیح داد Chekitan توسعه یک نام تجاری مهمان نوازی استاد در دانشگاه کرنل ذکر نام تجاری فرمت به سفر کسب و کار. “هنگامی که Airbnb برای اولین بار شروع به آن موقعیت منحصر به فرد در بازار شد, فراغت, اقامت طولانی و محلی است. در طول زمان آنها شروع به ریختن به هر دامنه های دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im