با سفر در برگزاری United Airlines اهدا فضای رسانه ها به یونیسف

به عنوان شرکت های مبارزه با چگونه خود را تغییر پیام و یا انتخاب کردن برای انصراف از خرید رسانه آشکار در طول coronavirus بحران برخی از آنها به اهدا خود را برنامه ریزی شده تبلیغات برای کمک به سازمان ها در تلاش های امدادی.

هواپیمایی متحده—که تا به حال به قطع داخلی ظرفیت 52% از بحران آغاز شد—اهدای رسانه ها فضای خریداری شده خود را برای مبارزات انتخاباتی بهار به صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف).

این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت که در حالی که بررسی متحده برنامه ریزی فصلی تبلیغات—اصلی مبارزات انتخاباتی بوده است به راه اندازی در مه 15—آن تصمیم به رفتن با آن اصل پیام.

به جای لغو رسانه های خرید این شرکت هواپیمایی در کنار آن به همکاران سازمان قیراط و Mcgarrybowen تصمیم به کمک مالی. خارج-از-خانه تبلیغات به ارزش حدود $100,000 با توجه به شرکت هواپیمایی و دیده خواهد شد در لندن است.

آگهی های مشترک با Adweek امکانات, انگلیسی, کودکان, آیکون خرس پدینگتون یک شریک دیرین از یونیسف.

صنعت هواپیمایی است که در خط به دریافت کمک مالی از بیش از 50 میلیارد دلار وام و کمک های مالی از دولت فدرال برای جلوگیری از دست دادن درآمد و جلوگیری از اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>