با ما داخل آن که ترک کردن-از-صفحه اصلی تبلیغات ؟

بینش کلیدی:

  • علامت های تجاری در حال تغییر خود را آه صرف به مکان های مختلف که هنوز دریافت ترافیک پا.
  • برنامه ریزی تبلیغات کمک برندها و سازمان ها برای ماندن زیرک است.

با پناهگاه در محل و اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور مردم از کالیفرنیا به نیویورک نیست به صرف زمان زیادی را در خارج.

با این دستورات در محل چند کابین نقطه خیابان, اتومبیل های مترو گذاشته شده اند خالی از بزرگراه تقریبا خالی اتوبوس حمل کمتر مسافران و رستوران ها را توقیف. این بدان معناست که نخست نقاط خارج از خانه تبلیغات از جمله نشانه های بالای تاکسی, مترو, تبلیغات, تابلوهای تبلیغاتی و پناهگاه اتوبوس دیگر در جذب مصرف کننده توجه آنها معمولا انجام دهد.

مایکل Provenzano, مدیر عامل شرکت و از بنیانگذاران Vistar رسانه ای یک برنامه ریزی شرکت فن آوری است که با تمرکز بر خارج-از-خانه تبلیغات گفت وجود ندارد به همان اندازه است که یک تغییر به دور از آه در کل اما به جای حرکت به سمت مکان های مختلف.

“ما دیده نمی از دست دادن بودجه, هنوز, و ما دیده نمی شود کاهش یا مکث دیده ایم شیفت” گفت: Provenzano. “ما کمک به تعداد زیادی از مشتریان خود توصیه هایی را در جایی که آنها باید پول خود را.”

و به عنوان برخی از مکان های عمده ای رها کردن در ترافیک پا مانند حمل و نقل عمومی و یا تابلوهای تبلیغاتی در کنار تقریبا خالی بزرگراه دیگران دیده اند یک چشم انداز مثبت.

“کمتر وجود دارد مردم از دیدن یک سینما یا یک فرودگاه در حال حاضر وجود دارد اما بدیهی است که بسیاری از مردم رفتن به فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز” گفت: Provenzano. در کار با مشتریان او گفت که رفتار مصرف کننده الگوهای منتقل کرده اند و با این وجود مکان های دیگر که ممکن است با ارزش تر از آنها یک بار بود.

آنچه را که شاید مهم ترین برای OOH صنعت است که برای ارزیابی وضعیت آن را به عنوان تغییرات. یک محل است که هنوز هم ممکن است با ارزش یک هفته می تواند با ارزش کمتر بعد از بسته تغییرات در ترافیک و رفتار مصرف کننده.

“مانند هر صنعت آه در حال حاضر در حال مرور COVID-19 بحران در زمان واقعی گفت:” آنا Bager جمهور و مدیر عامل شرکت از تبلیغات در فضای باز انجمن از امریکا, در بیانیه ای. “این بسیار چالش برانگیز برای کسب و کار و خانواده در همه جا و آن را بیش از حد به زودی به می دانم که دقیقا همان چیزی است که تاثیر این بحران خواهد بود و در آه در کوتاه مدت. من می توانم با اعتماد به نفس است که اصول صنعت ما قوی هستند و ما در حال بدست گرفتن این روز.”

که در آن مزایای عملیاتی با برنامه ریزی تبلیغات در آمده است با توجه به Provenzano. او گفت که Vistar با این نسخهها کار با یک “انواع داده ها در همکاران برای درک بهتر مصرف کننده الگوهای حرکتی که در آن ما اساسا باید با قرار دادن در خارج از خانه دارایی.” به عنوان تغییر رفتار در طول coronavirus همه گیر Provenzano گفت: توانایی برای پیگیری این تغییرات و تنظیمات را بر این اساس خواهد بود کلید موفقیت است.

“نقطه تمام از برنامهای است که برای به انعطاف پذیر به صورت پویا تغییر تصمیم خود در لحظه,” او گفت:. “یکی از معتبر ترین مجموعه داده در حال حاضر به دلیل COVID-19 مردم خود را در حال تغییر الگوهای جنبش.”

با کسانی که در شیفت Provenzano گفته شده است وجود دارد کمتر بازاریابان به دنبال ایجاد صف خرید از یک فضای خاصی مانند بیلبورد و تنظیم الگوهای هزینه های خود را روز به روز. بیش از همیشه آن را کمتر در مورد یک فضای خاص و بیشتر در مورد رسیدن به مخاطبان جایی که آنها هستند و Provenzano گفت که اغلب بدان معنی است که مجبور به “در آغوش عدم قطعیت” و مایل به ایجاد سریعتر شیفت از آنها به طور معمول ممکن است.

به عنوان بازاریابان ادامه به ارزیابی مجدد بودجه برخی از عقب نشینی اجتناب ناپذیر است اما هر گونه اثرات منفی که آه ممکن است احساس محدود به فقط که عرصه تبلیغات است.

“هر کس گرفتن یک اثر در حال حاضر در سراسر فضای تبلیغاتی” گفت: Provenzano. “هر نام تجاری است که برای رفتن به اعمال نظارت به صرف بازاریابی در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>