با SXSW لغو فیدر طول می کشد یک عامل اصلی تجربه موسیقی دیجیتال

بینش کلیدی:

فیدر یکی از بسیاری از مارک های به رها کردن از SXSW روز قبل از شهرستان میزبان از Austin, Texas, لغو رویداد با توجه به نگرانی های بهداشتی بیش از COVID-19.

تصمیم دلخراش بود برای مجله موسیقی که تا به حال به برنامه های قراضه برای فیدر قلعه سالانه خود را از چند روز تجربه کنسرت نمایشگاه محلی و هنرمندان در حال ظهور است که یک تكیه SXSW از آنجا نشات گرفته در این جشنواره در سال 2002.

با یک فیدر فیزیکی فورت دیگر یک گزینه با نام تجاری تصمیم گرفته است به تجربه دیجیتال به مخاطبان جهانی برای اولین بار.

فیدر خواهد جریان یک daylong پخش فیدر فورت در مارس 31, این برنامه شامل بیش از 40 منحصر به فرد سرپرستی اجرای برنامه از در حال ظهور و نوازندگان شناخته شده. نه ساعت پخش در حال اجرا از ساعت 10 صبح-7 p. m. ET در فیدر وب سایت را جمع آوری کمک مالی برای موسسات خیریه متعدد انتخاب شده توسط مجله و هنرمندان شرکت کننده. موسسات خیریه متمرکز بر کمک به مردم و شهر Austin و همچنین نوازندگان و صنعت سرگرمی به عنوان یک کل.

جان کوهن, co-founder and co-مدیر عامل فیدر گفت: هنگامی که SXSW لغو شد و تیم او شروع به دیدن تاثیر coronavirus آشکار شدن این شرکت شروع طوفان مغزی راه هایی برای کمک به کسانی که در صنعت موسیقی—از تولید و صدای کارگران به کردند و تور مدیران—که تکیه بر فیدر قلعه و SXSW کلی برای درآمد.

فیدر فرود در مفهوم خیریه دیجیتال, جشنواره موسیقی فجر به هم را با هم در حال ظهور اعمال میله میله به بازی فیدر فورت در این سال در کنار هنرمندانی که انجام شده در نسخه های گذشته.

“ترین دلخراش از چیزی است که فیدر قلعه برای 17 سال تا به حال چنین جامعه ای در آستین است که آن را پشتیبانی می کند و با این نسخهها کار بر روی آن” کوهن گفت. “پس ما تصمیم [برای رها کردن] ما اول فکر کردم: چگونه ما خوب و توجه به مردم است که تحت تاثیر قرار خواهد شد در سطح محلی? ما می خواستیم به انجام کاری با فیدر فورت به ایجاد یک پلت فرم جهانی برای بالا بردن سطح آگاهی مردم است که واقعا صدمه دیده است.”

فیدر فورت به طور معمول فقط دعوت “کنسرت در یک کنسرت” است که در خدمت به عنوان یک موسیقی کشف خروجی که این شرکت در ذهن نگه داشته زمانی که گردآوری مطالب به صورت دیجیتال متحرک. پخش خواهد شد را ارائه ترکیبی از زندگی و قبل از اجرای ضبط شده مصاحبه و در خانه محتوا. از آنجا که بسیاری از فیلم های منحصر به فرد این کنسرت تنها در دسترس خواهد بود به نظر تا 24 ساعت پس از پخش; کوهن گفت: این نشان می دهد نمی شود آرشیو شده, که به مردم انگیزه ای برای اتصال.

تا کنون اعلام ترکیب شامل Kesha ستاره پاپ که اولین هرگز قبل دیده می شود برش از مقدمه به او دیوانه من زندگی زیبا مستند; خواننده رپ Guapdad 4000 خواهد شد که به طرفداران پخت و پز نسخه ی نمایشی; در خانه عملکرد توسط خواننده Ashnikko بود که میله میله برای انجام یک ساعت بعد در مجموعه فیدر فورت در این سال و عملکرد Giveon های در حال ظهور R&B خواننده و دریک همکار.

“فیدر فورت DNA همواره مورد نوظهور و در حال توسعه از هنرمندان است. ما می خواستیم تا مطمئن شوید که این پلت فرم دیجیتال ماند درست به این که” کوهن گفت. “جوان و در حال ظهور عمل می کند می توانید با استفاده از پلت فرم ما برای بدست آوردن کلمه را در موسیقی خود را و آنچه آنها انجام می دهند و سپس در نمونه فورت مد ما آبپاش در برخی از شگفتی ها و ستاره های بزرگ.”

تولید اولین دیجیتال فیدر فورت نشده است و بدون چالش برای مجله تیم و در خانه, خلاق, آژانس, سنگ بنای. کوهن گفت: محدودیت های وجود دارد که با کارمندان و همه کار از راه دور با توجه به COVID-19 نداشتن دسترسی برای همه مناسب دنده و تجهیزات, و این واقعیت است که هنرمندان همه پراکنده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de