با سوپر باول بیش از لاس وگاس در حال حاضر پیش نویس NFL را اولویت شماره 1′

با Super Bowl over, NFL توجه در حال حاضر شیفت از فلوریدا به لاس وگاس و در این سال نسخه از لیگ سالانه بازیکن پیش نویس است.

NFL مدیران خواهد بود در لاس وگاس شنبه شروع به کار تدافعی جلو با لیگ grand طرح میزبانی روی فرش قرمز ورود به مرحله در چشمه Bellagio و برگزاری پیش نویس و مرتبط با فن فعالیت های اطراف سزار فروم مرکز کنوانسیون برای سه روز اتفاق می افتد مارس 23-25.“رویدادهای خاص تیم در NFL است و بدیهی است که در سه هفته گذشته متمرکز شده است در سوپر باول” گفت: Clark County کمیسر لری قهوه ای است. “حالا که سوپر باول است بیش از لاس وگاس می شود خود را اولویت شماره 1.”

NFL تیم دیدار خواهد کرد با ادارات شهرستان برای نهایی کردن پیش نویس طرح که شامل بستن یک بخش از لاس وگاس چهار راه برای بخشی بهتر از سه روز در اطراف این تقاطع با فلامینگو جاده که در آن پیش نویس فعالیت برگزار خواهد شد.

حمل و نقل و پارکینگ خواهد بود و تمرکز زیادی در برنامه ریزی جلسات به منظور هماهنگی دست زدن به جمعی از مردم انتظار می رود برای حضور در این رویداد. اظهارات’ صاحب Mark Davis ثابت است که شماره در 750,000 شرکت کنندگان.

یک پارک سوار شدن برنامه از مرکز کنوانسیون لاس وگاس خواهد بود تنظیم و لاس وگاس مونوریل است که انتظار می رود به عنوان یک کلید حمل و نقل قطعه برای مرور در راهرو رفت و آمد مکرر.

لاس وگاس مونوریل شرکت. سخنگوی اینگرید Reisman گفت: Las Vegas Review-Journal هفته گذشته که جلسات در مورد پیش نویس NFL خواهد تا سطح شیب دار پس از کاسه فوق العاده با مونوریل و نقش آن در برنامه ریزی حمل و نقل تبدیل شدن به روشن تر در هفته های آینده.

کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان فرستاده می شود یک تیم بازاریابی به سوپر باول جایی که آنها راه اندازی یک غرفه برای تبلیغ و ایجاد ارتباط در مورد پیش نویس NFL قهوه ای گفت:.

NFL کارکنان را در داخل و خارج از لاس وگاس به طور مداوم بیش از چند ماه آینده به پیش نویس نزدیک قهوه ای اضافه شده است.

“هر هفته ما باید به روز رسانی در پیش نویس NFL,” او گفت:.

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>