با مدارس بسته CCSD پدر و مادر مخلوط هم خانواده با آموزش

With مدارس بسته مواد غذایی در قفسه های موردنیاز و اجتماعی فاصله قیمومیت در جای پدر و مادر اشلی بردی می شود کودکان و نوجوانان’ روز آغاز شده و در یک جای مناسب راه — با یک رقص به REM است “این پایان جهان است.”

“فقط به آن اجازه دهید و نگه داشتن چیزهای نور دل,” او گفت:.

بردی یکی از هزاران نفر از پدر و مادر در دره لاس وگاس که بچه ها به طور غیر منتظره در خانه برای حداقل سه هفته بعد در حالی که مدارس به کاهش گسترش COVID-19. داده هیچ اجباری برای مشق شب یا خیلی فوری راهنمایی در مورد آموزش آنلاین از مسئولان و خانواده ها در حال پیدا کردن راه خود را به نگه داشتن بچه ها خود را تحصیل کرده را سرگرم و از فضاهای عمومی.

مدارس نیاز به آماده ارائه آموزش از راه دور برنامه درسی توسط Mar. 23 نوادا وزارت آموزش و پرورش سخنگوی گرگوری Bortolin گفت: با رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak رود به امضای یک دستور اجرایی است که چشم پوشیدن از هر گونه قوانین است که باید ممنوع مدارس از ارائه چنین گزینه ای. پایین خط باید زمان از دست رفته گسترش فراتر احتمالی روز دیگر سال تحصیلی و یا دیگر روز مدرسه ممکن است مورد نیاز است.

فقط تا چه حد پایین خط که ممکن است رخ دهد همچنان نامشخص است. CCSD سرپرست عیسی Jara گفت: در یک پیام به پدر و مادر در روز چهارشنبه که در این منطقه است که در ادامه به برنامه ریزی برای بازگشایی مدرسه در تاریخ 14 آوریل. اما در نور از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak تماس در روز سه شنبه به صورت غیر ضروری کسب و کار را تعطیل برای 30 روز آماده سازی در حال انجام “با درک درستی که به سرعت در حال تحول پاسخ به همه گیر می تواند منجر به تمدید بسته شدن” او گفت:.

در ضمن Clark County School District توزیع ورق پیشنهاد فعالیت های یادگیری برای K-8 دانش آموزان و هدایت دانش آموزان دبیرستان به خان آکادمی آموزش آنلاین منابع است. ده ها تن از دیگر سیستم عامل های آنلاین ارائه رایگان محاکمه و یا اشتراک و محلی YouTuber و CCSD مامان جنی Ballif ارائه شده است livestream علوم فعالیت در علم مامان کانال.

بردی گفت: او همچنین اولویت بندی درس ها در خودکفایی مانند صبحانه و ناهار و شستن ظروف و لباس های شسته شده. او ساخته شده یک برنامه برای 5 و 7 ساله به مراجعه به منظور دفع “آنچه که ما می رویم به انجام بعدی ؟” سوالی که بسیاری از والدین را تشخیص دهد.

“من یک مادر اقامت در خانه مادر پس کاملا صادقانه این درست است ‘نگه دارید من آبجو’ لحظه برای من” بردی گفت. “من فقط احساس می کنم در نهایت باید چیزی برای ارائه به خانواده من و بالقوه جامعه است که معمولا می رود پس از به رسمیت شناخته نشده.”

او کودکان را در درک اهمیت ماندن در داخل او گفت: در بخشی به دلیل یک سفر خانوادگی به یوتا به دیدار یکی از بستگان مبارزه با سرطان است. آنها پس از بازگشت آنها ماند از مدرسه برای یک هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی.

“ما به آنها گفتم اگر برای ایمنی ما و برای امنیت مردم مثل پدر بزرگ که ما ماندن در داخل و نگه داشتن بدن ما قوی” بردی گفت. “آنها آن را دریافت و همه در.”

صنایع دستی و افزایش مناقشات سیاسی

در روز دو پارادایم جدید در روز سه شنبه پدر و مادر ماریا Gagliano-Doleshal قصد ندارد اجازه اجتماعی فاصله دستورالعمل های از بین بردن روز سنت پاتریک. هر چند رژه لغو شد, او لباس پوشیدن و 3 ساله انجی و 6-year-old Alex در تعطیلات بهترین سبزی برای شرکت در یک رنگ سبز شبدری شکار توسط این محله — فقط به جای رفتن با دوستان خود در هر خانواده رفت و به صورت جداگانه به نقطه shamrock دکوراسیون را با همسایگان.

در خانه خواهر و برادر مشغول به کار از دو کتابهای آنها دریافت شده برای کریسمس است که آنها می خواهم صرفه جویی شده برای تابستان ، الکس معلم در واکر مدرسه ابتدایی نیز ارائه آموزش بسته های اطلاعاتی از جمله ورق از کلمات دید که kindergartner aced.

“شما می توانید پیدا کردن یک به علاوه یک دشنه چون من همه آنها را راست” الکس گفت: به عنوان مادر خود را از جستجو برای برچسب.

“من قرار داده و آن را بر من معلم خود را در حال حاضر” Gagliano-Doleshal به او گفت.

جدا از مدرسه و خانواده انجام داده است, صنایع دستی و رفته افزایش — هنوز تحریم فعالیت در فضای باز و حتی در جوامع مانند سان فرانسیسکو که تحمیل کرده اند “پناهگاه در محل” انزوا اقدامات است.

Gagliano-Doleshal گفت: در حالی که او در ابتدا امیدوار مدارس خواهد باز بماند او به طور کامل پشتیبانی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و در نظر دارد به چوب به آنها را تا زمانی که مدارس بازگشایی شده است.

“من قصد ندارم به قفل ما در یک حباب اما یک دلیل وجود دارد آنها را از مدرسه” Gagliano-Doleshal گفت.

او گفت که او نگرانی در مورد یک اختلال در این سال تحصیلی برای الکس که می گوید او نتواند P. E. و کتابخانه در واکر که در آن او می تواند بررسی کتاب هر چهارشنبه.

هنگامی که بچه ها رهبری را به بازی kickball در حیاط خلوت کوچک داد و بیداد را شکست: الکس می خواست به راه اندازی مخروط برای یک دوره مانع اما انجی می خواستم آنها را به ترتیب در یک خط. مادر خود را ایفا بخشی از تجربه داور درگیر شدن هر دو بچه ها در یک بازی در حال اجرا.

او سوگند یاد خواهر و برادر’ مبارزه نیست با توجه به تب کابین — فقط کسب و کار به طور معمول بین یک برادر و خواهر کوچکتر.

Gagliano-Doleshal گفت که او قادر به تغییر ساعت در محل کار برای نظارت بر بچه های خود را و در حال حاضر سه روز در هفته از 7 تا 11 صبح هنگامی که او سوئیچ مکان با شوهرش قبل از ظهر شیفت. او اضافه کرد که او فکر نمی کند که خانواده را احساس استرس بیش از حد با توجه به تعطیلی مدارس و یا اجتماعی فاصله حکم حتی به عنوان هفته کشش ،

“شاید اگر ما قفل شده است و در مثل در خانه ما و حیاط خلوت آن می تواند متفاوت باشد,” او گفت:.

بچه های بزرگتر

پدر و مادر از کودکان به خصوص در سالمندان دبیرستان می گویند آنها همچنین مدیریت دانش آموزان خود را’ نگرانی در مورد از دست رفته, فعالیت, زمینه, سفر, و شاید حتی فارغ التحصیلی است.

Andrea Flory تلاش گفت که او نگرانی خود را از 18 سال به من بدهید تا در اهداف خود به لغو. و در حالی که او جوانترین شده تکمیل کار داده شده توسط معلم خود او در تلاش برای متقاعد کردن او را دو بالا دانش آموزان به انجام تکالیف است که مورد نیاز برای نمرات خود را. او افزود که تا کنون خانواده لذت می برد زمان با هم است که او را به زودی آغاز اجرای خواندن و روزنامه نگاری.

“همه آنها ابزار به طوری که آنها در حال رفتن به سعی کنید به آموزش 8 ساله آکورد و مسائل. آنها می خواهند به یادگیری یک آهنگ به بازی با هم,” او گفت:. “شاید آن را تقویت اوراق قرضه خود و یا باعث دعوا.”

Venti چله و پدر و مادر به فرزندان اعم از 2 به 18 گفت: او یک روز در یک زمان اما اجازه نخواهد داد خواب و تماشای تلویزیون یا بازی کردن بازی ها در تمام طول روز.

“بر خلاف دیگران که در حال درمان این را به عنوان یک تعطیلات و رفتن به مراکز تفریحی و…. ما خواهید بود به ماندن در داخل و یا در اموال ما مگر اینکه مطلقا لازم است تا این همه حل و فصل کردن” او گفت:.

پدر و مادر Zurii D’Ambra گفت: این تعطیلی را به طور کامل مختل کار خود را-از-صفحه اصلی, برنامه, اما این او شده است قادر به پیدا کردن منابع یادگیری آنلاین برای کودکان در سن مدرسه در حالی که او و شوهرش در کار با کودک نو پا خود را در بازی های مبتنی بر یادگیری است. بچه های بزرگتر گوش دادن به پادکست آموزشی و یا خواندن در مورد رویدادهای جاری در حالی که آنهایی که کمی پرز, او گفت:.

به عنوان یک پدر و مربی او گفت: او می خواهم تشویق خانواده های دیگر را به زمان برای تعامل با فرزندان خود را.

“من در تلاش برای نگاه در کل این قرنطینه چیزی به عنوان یک فرصت برای کم کردن سرعت به هم متصل و به صرف وقت با کیفیت با عزیزان من,” او گفت:.

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] دنبال @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de