با اجاره دلیل اجاره نمی دهد خرده فروشان و رستوران ها آسان کردن

بینش کلیدی:

برای خرده فروشان و رستوران ها امید بستن به پرداخت اجاره به صاحبخانه قراردادی و زبان خود را در اجاره نامه است به احتمال زیاد به ارائه مقدار امداد با توجه به صنعت منابع که خواست نامش فاش نشود با توجه به ماهیت حساس از مذاکرات است.

تعدادی از زنجیر در حال تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را به دلیل مکان خود را در حال توقیف به عنوان بخشی از تلاش برای کمک به مهار coronavirus. اجاره برای خرده فروشان و رستوران ها به علت مارس 1, هر چند موافقت نامه به طور معمول اجازه می دهد پنج تا 10 روز مهلت.

“بسیاری از خرده فروشان در حال پرداخت اجاره مارس گفت:” جوزف Malfitano بنیانگذار و بازسازی مشاور در Malfitano همکاران. بسیاری از این مستاجران در نامه های ارسالی از 1 آوریل و در حالی که بسیاری از آنها مشغول بحث و گفتگو با صاحبخانه برخی از آنها نه گفت.

Cheesecake Factory, برای مثال, گفته خود صاحبخانه در نامه ای به تاریخ مارس 18 که آن را نمی خواهد پرداخت اجاره برای ماه آوریل است.

رستوران های زنجیره ای گفت: در یک پرونده هفته گذشته که آن را در مراحل مختلف بحث و گفتگو با آن صاحبخانه در مورد آن اجاره تعهدات از جمله تعویق جلو گیری و یا بازسازی آن اجاره. هنگامی که تماس با این شرکت کاهش یافته است به ارائه یک دیدگاه فراتر از آن بیانیه عمومی.

پوشاک خرده فروش Urban Outfitters, نیز, گفت: آن را به طور موقت به حالت تعلیق در پرداخت اجاره. ساندویچ ساز مترو و تشک شرکت همچنین گزارش شده است که باید با ارسال نامه به صاحبخانه هشدار آنها ممکن است به تعویق انداختن و یا فروکش کردن اجاره. هر سه شرکت را در پاسخ به Adweek درخواست برای نظر.

اجاره زبان ممکن ارائه کردن

بسیاری از این شرکت ها ممکن است کمی پوشش قانونی برای انجام این کار با توجه به شرکت وکیل که در حال حاضر مشاوره تعدادی از خرده فروشان در این موضوع به عنوان به خوبی به عنوان املاک و مستغلات اجرایی است.

برای شرکت ها تنها با چند صاحبخانه آنها به احتمال زیاد در حال حاضر در مستقیم مذاکرات Malfitano گفت: اما برای کسانی که با صدها نفر از صاحبخانه آن امکان پذیر نیست به تماس همه آنها را قبل از آوریل 1. استراتژی برای دومی است برای ارسال نامه و دعوت از بحث, او گفت:.

“این بازی در حال حاضر به صرفه جویی در پول نقد” Malfitano گفت. اکثر خرده فروشان به دنبال اجاره امداد برای یک تا دو ماه در حالی که دیگران در حال شدت درخواست برای سه ماه رایگان اجاره.

برخی از این خرده فروشان و رستوران های زنجیره ای نیز ممکن است هیچ چاره ای اما از نظر مالی برای پرداخت اجاره, وکیل گفت. وکیل با اشاره به اینکه “کیک پنیر کارخانه بزرگ و پیچیده شرکت. آن را نمی خواهد انجام داده اند که بدون مقدار زیادی از فکر می کردم.”

حلال در کسب و کارهای خاص نیست باید عملی منطقی برای خودداری از پرداخت املاک و مستغلات اجرایی گفت. آدیداس که از نظر مالی صدا برای مثال انتقاد قرار گرفته بود توسط دولت آلمان برای طرح خود را به پرداخت اجاره نیست. در نتیجه کتانی ساز عقب نشینی در این تصمیم.

و در حالی که صاحبخانه حساس به مبارزات مالی مضطرب خرده فروشان و مایل به کار با آنها در هر صورت مستاجر نیاز به شرکت در بحث ها به جای ارسال نامه اعلام قصد خود را اجرایی گفت و تاکید کرد که این یک قرارداد مهم است.

Force majeure

ترین اجاره نامه—اگر نه همه—بین خرده فروشان و خود صاحبخانه شامل یک “نیروی majeure” بند که ممکن است حذف بدهی با توجه به یک رویداد فاجعه بار مانند یک فاجعه طبیعی است. تعدادی از شرکت ها استناد ماده به خودداری از پرداخت.

فورس ماژور بند هم می تواند بیان گسترده و یا آنها می توانید لیست رویدادهای خاص که واجد شرایط به عنوان چنین. در بسیاری از موارد از جمله بند نمی خواهد از بین بردن یک مستاجر یا تعهد خود را به پرداخت اجاره بها و یا دیگر اقتصادی تعهدات خود تحت اجاره وکیل گفت.

یکی از موارد که نیروی majeure می کند ارائه کمک برای مستاجران است که آن را ممکن است اجازه می دهد آنها را به نزدیک یک فروشگاه که در غیر این صورت نیاز به باز کردن. اما از آنجا که صاحبخانه نیز نیاز به شاتر از امکانات این نکته بحث انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>