با هیچ coronavirus مقررات فروشگاه های مواد غذایی مسابقه برای محافظت از کارگران مشتریان

وجود دارد هیچ محلی بهداشت مقررات در محل برای coronavirus مربوط به بازرسی در لاس وگاس خرده فروشان مواد غذایی یک نگرانی رو به رشد به عنوان کارگران و مشتریان در معرض و COVID-19 اعداد صعود.

اعلام کرد ضروری کسب و کار در میان همه گیر دره فروشگاه ها در برابر مواد غذایی و محصولات کاغذی کمبود به عنوان یک نتیجه از احتکار و همچنین در حال تحول و اجتماعی فاصله پروتکل های. و آنها به تغییر ساعت و تسهیلات ویژه برای کمک به ساکنان آسیب پذیر فقط در یک ماده از هفته.

اما سوالات مطرح شده در مورد بازرسی سلامت و ایمنی کارگران خط مقدم و مشتریان پس از اخبار که هندرسون Costco کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

جنوب نوادا سلامت منطقه اذعان کرد که آن را تا به قدرت برای انجام virus مربوط به بازرسی.

آژانس مقررات که باید تایید شده توسط یک هیئت مدیره تنها طراحی شده برای “ترویج و تنظیم حمل و نقل امن از اقلام مواد غذایی و بهداشتی شیوه های مواد غذایی و امکانات” گفت: Jennifer Sizemore, مدیر سلامت منطقه ارتباطات ،

به طور معمول بهداشتی بازرسی های انجام شده تنها در گوشت و غذاهای دریایی و تولید مناطق به عنوان به خوبی به عنوان اسنک میله های آشپزخانه و قهوه و مغازه ها و سوابق نشان می دهد.

خرده فروشان باید به سرعت نقل مکان کرد برای اضافه کردن قابل توجهی ایمنی و تمیز کردن اقدامات به فروشگاه که ضروری باقی می ماند برای یک بسته به پایین جامعه است. به عنوان مثال Costco فقط اعلام فروشگاه های اجازه خواهد داد که بیش از دو نفر برای ورود به انبار با هر کارت عضویت شروع آوریل 3.

اما عدم coronavirus نظارت را ترک کرده است برخی از شکاف ها در راه فروشگاه ها سازماندهی اقدامات ایمنی به عنوان مشاهده نقد و بررسی-مجله خبرنگاران در فروشگاه های متعدد در سراسر دره بیش از 10 روز گذشته.

“کسی یا دولت و یا سلامت منطقه نیاز به ایجاد قوانین یکسان است که از کارکنان و مشتریان” گفت: Clark County کمیسر ریچارد Segerblom یک عضو از جنوب نوادا منطقه مدیره از سلامت آن نظارت آژانس است. “یکی از محل شما در ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر است که در فروشگاه مواد غذایی.

“این یک نقطه بحرانی است که در آن شما می تواند در معرض ویروس بنابراین ما نیاز به حفاظت از مشتریان و از همه مهمتر این کارگران که خطر زندگی خود را برای کمک به ما در هر روز است.”

مایکل Gittings جمهور ایالات غذایی و تجاری کارگران محلی 777 در نوادا گفت: اعضای خود نگران سلامت خود را در میان COVID-19 ترساندن.

“من فکر می کنم همه نگران” گفت: Gittings که نشان دهنده هزاران نفر از کارکنان در Albertsons وان و اسمیت در لاس وگاس. “این یک وضعیت ترسناک برای همه است.”

تغییرات آمدن سرعت

اضافی اقدامات ایمنی برای فروشگاه ها اعلام کرد تقریبا روزانه است.

“ما در حال گرفتن هر و همه اقدامات برای اطمینان از رفاه مشتریان و همکاران” خارج شده, شرکت, سخنگوی چارلز Crowson گفت: در یک ایمیل به نقد و بررسی-مجله. “به این منظور ما در تماس باقی می ماند با CDC و همچنین به عنوان دولتی مربوطه ادارات بهداشت و مصرف هر احتیاط لازم را به نگه داشتن فروشگاه های ما امن, تمیز و مقادیر” او گفت:.

در Kroger که صاحب اسمیت رئیس رادنی McMullen مشتریان گفت که “ما فعال ما آمادگی طرح چند هفته پیش و ما همچنان به نظارت بر سرعت در حال تحول وضعیت. ما راهنمایی زیر از فدرال, سازمان های دولتی و محلی از جمله سی دی و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی.”

در یک بیانیه Albertson مدیر عامل Vivek Sankaran گفت: “ما با تشدید چگونه اغلب ما تمیز کردن و ضد عفونی کردن تمام بخش های دستشویی و سایر نقاط لمسی از فروشگاه مانند چک می ایستد و خدمات شمارنده. سبد خرید دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های نصب شده در مکان های کلیدی در فروشگاه ها برای راحتی شما بیش از حد.”

کارگر نگرانی

اما کارکنان باقی می ماند نگران است. چند خط مقدم کارگران رسیده به نقد و بررسی-مجله و اجازه داده شد به صحبت می کنند به صورت ناشناس برای محافظت از شغل خود.

یکی خارج کارمند گفت: استرس همچنان به ساخت در میان کارگران است. مدیریت انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محدود کردن خریداران به فروشگاه و تماس مداوم نگرانی های کارکنان.

“چه خارج از غرفه بیشتر است که چگونه بسیاری از مردم نمی باید در فروشگاه” کارگر گفت. “به سختی کسی می آید با خود می شود چیزهایی را که نیاز دارید و می شود. مردم می آیند در با همسر و بچه های خود را به دوستان خود. آنها فهرست ترخیص راهرو. آنها بوی نیمی از شمع در قفسه. آنها از طریق حفاری $5 دی وی دی bin.

“ما هنوز فروشنده تکرار فیلم محصول خود را به جای انجام آن را خودمان برای هم بودن.”

یک Walmart کارمند در فروشگاه دیگری گفت: مشتریان در حال تمرین اجتماعی کمی فاصله است که تهدید کننده سلامت کارکنان.

“آنها سرفه و آنها حق در چهره خود را زمانی که آنها در حال پرسیدن یک سوال از شما,” کارمند گفت. “ما یک بیماری همه گیر در جریان است. از آن زمان آنها باید مراقبت از آنها نیست. آنها نگران ما ایمنی است.”

Crowson گفت: این شرکت آگاه کارمند شکایت.

“ما قطعا بررسی گزینه های ممکن برای پرداختن به این نگرانی,” او گفت:. “خواست ما این است که مشتریان خود داشته باشیم و اجتماعی مناسب فاصله دستورالعمل و احترام از همه فضا و همه سلامت و رفاه است.”

اسمیت کارگر که ایمیل فرستاده Review-Journal در 23 مارس ابراز نگرانی های مشابه در مورد مشتریان.

“مردم در حال آوردن فرزندان خود, بزرگان و خانواده های, به فروشگاه های ما در کشورهای مختلف از بهداشت و سلامت” کارگر گفت. “برخی از مردم حتی نمی خرید همه چیز. آنها فقط رومینگ به عنوان ” چیزی برای انجام.’ برخی از ماندن در فروشگاه ها برای ساعت ها انتظار و امید برای موارد خاص به restocked در حالی که آنها وجود دارد.”

اسمیت کارمند نیز نگرانی در مورد برخی از شرایط بهداشتی در فروشگاه.

“صندوقدار ایستگاه ها و تسمه ها هرگز پاک کردن” کارگر گفت. “آنها معمولا بین برود اما نبوده است در طول جنون.”

Kroger نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نوادا ایمنی و بهداشت شغلی دولت در حال بررسی است COVID-19 شکایت از کارگران است. اما آژانس دولتی نیست آدرس مسائل تاثیر کلی امنیت عمومی. یک سخنگوی آن گفت: تنها دو شکایت تا کنون و هر دو از شمال نوادا.

عمل توصیه می شود

North Las Vegas, عضو شورای شهر اسکات سیاه که صندلی های سلامت منطقه مدیره گفت: هیئت مدیره باید بررسی کند که آیا مقامات بهداشتی و انتخاب رهبران در دره انجام می دهند به اندازه کافی برای نگه داشتن فروشگاه پاسخگو باشد.

“عدم تداوم است در مورد” او گفت:. “در مجموع ما باید برای مردم در همان صفحه در چه دستورالعمل می گویند و چه انتظارات برای فروشگاه مواد غذایی ،

“ما در حال رفتن به عقب نگاه کنید و بدانید مقدار بسیار زیادی از درس از وضعیت کنونی با آن مواجه هستیم. این یکی از آن درس ها را در زمان واقعی است که ما نیاز به آدرس رفتن به جلو است.”

Gittings محلی گفت: 777 بوده و با همکاری نزدیک با فروشگاه های مواد غذایی به کارگیری اعضای اتحادیه در اقدامات حفاظتی از جمله ساخت مطمئن شوید که فروشگاه ها تمرین های اجتماعی فاصله و پاکیزگی.

“آنها به طور مداوم تمیز کردن و ضد عفونی فروشگاه” او گفت:. “من فکر می کنم هر کس می خواهد به سلامت و ایمنی یک اولویت است.”

سریع بهبود

در هفته گذشته بیشتر فروشگاه های راه اندازی سپر حفاظتی برای صندوقداران و ساخته شده با استفاده از اجتماعی فاصله نشانگر.

Gittings گفت: همه Albertsons, Vons و اسمیت در فرایند نصب سپر. خارج شده گفت: آن را نیز با قرار دادن موانع و رسیدن به دستکش و ماسک برای کارکنان. در 31 مارس این شرکت اعلام کرد که آن را شروع به گرفتن درجه حرارت از کارگران خود را قبل از آنها شروع به تغییرات خود را. هر کارمند با درجه حرارت 100.0 درجه هنوز هم پرداخت می شود, اما خواهد شد به خانه فرستاد.

تقریبا تمام فروشگاه های ارائه شده پاداش پرداخت یا در ساعات روز افزایش و یا به عنوان یک بار پرداخت به دو صورت تمام وقت و پاره وقت کارگران است.

دکتر رابرت Amler معاون امور دولت و دین در بهداشت عمومی در کالج پزشکی نیویورک گفت: COVID-19 دستورالعمل های لازم “برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض” این ویروس در یکی از چند مکان که در آن مردم تجمع این روز است.

“زمانی که شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی متوجه است که شما در حال رفتن به یک فضای عمومی وجود دارد و رفتن به برخی از قرار گرفتن در معرض,” او گفت:. “شما می خواهید به سعی کنید به صرفه جویی در سفر خود را به فروشگاه. دریافت به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید تنها با یک سفر کنید و سعی کنید به صرف زمان بیش از حد در فروشگاه.”

Segerblom تشویق فروشگاه خواروبار کارگران به صحبت کردن در مورد نگرانی های خود را و او خواست همکاران خود را در دولت به آن را حذف کارگران لازم نیست به ترس از پیامدهای کارفرمایان خود را.

“ما نمی خواهیم کارکنان به احساس مانند آنها که مجبور به کار در شرایط نا امن برای زنده ماندن,” او گفت:.

فروشگاه ما بازدید

نقد و بررسی-مجله بازدید در مجموع 10 فروشگاه متعلق به چند تن از زنجیر اصلی — از جمله Albertsons اسمیت, خارج شده, غذاهای کامل و Costco و WinCo — بین مارس 26 مارس 1 برای دیدن آنچه که اقدامات ایمنی اضافه شده بود:

Albertsons

در یک Albertsons در شمال غرب لاس وگاس چکرز نمی شد با پوشیدن دستکش یا ماسک, اما وجود دارد آبی اجتماعی فاصله نشانگر شش فوت از هم جدا منجر به چک می ایستد. پلکسی گلاس عطسه سپاه پاسداران نصب شده در این غرفه برای محافظت از صندوقداران از مشتریان. در ورودی یک کارمند بود پاک کردن این دسته از چرخ دستی های خرید با مواد ضد عفونی کننده وجود دارد و با اسپری ضد عفونی کننده.

مشابه اقدامات صورت گرفته در یکی دیگر از Albertsons در لاس وگاس و در هندرسون.

اسمیت

برخی از صندوقداران در یک اسمیت مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر در شمال غرب لاس وگاس بودند با پوشیدن دستکش. بیشتر نمی شد. برخی از آنها با پوشیدن ماسک. وجود آبی اجتماعی فاصله نشانگر ضبط به طبقه پیشرو به بررسی می ایستد که خواندن “صبر کن.” وجود دارد هیچ ارسال شده اجتماعی فاصله علائم هشدار دهنده در ورودی و بدون ضد عفونی کننده اسپری. یک کارمند گفت: دستمال مرطوب شده بود به سرقت رفته و این فروشگاه در زمان پایین ضسبنسرس.

در یکی اسمیت در مرکز لاس وگاس یک کارمند بود پاک کردن چرخ دستی های خرید در ورودی. برخی از کارگران با پوشیدن دستکش یا ماسک و دیگران نیست.

Walmart

در خارج در وسط شهر وجود دارد که دست پاک تلگراف در ورودی اصلی و یک تلگراف در پشت با مایع ضد عفونی کننده. بالا بود ارسال شده نشانه آن است که خواندن “سالم بماند.” برخی از صندوقداران بودند با پوشیدن دستکش و دیگران نمی شد. چند کارمند بودند با پوشیدن ماسک. وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله نشانگر نزدیکی چک می ایستد.

یکی دیگر از خارج در شمال غرب لاس وگاس اجتماعی فاصله نشانگر بر روی زمین است. برخی از صندوقداران بودند ، دیگران نیست. وجود دارد هیچ اسپری ضد عفونی کننده دست.

کل مواد غذایی

تحویلدار نمی شد با پوشیدن دستکش یا ماسک در کل مواد غذایی در سمت غرب شهر. سیاه و سفید و زرد اجتماعی فاصله نشانگر گذاشته شد که منجر به چک می ایستد. هیچ فاصله متوجه شد ارسال شده در ورودی و هیچ دست پاک تلگراف. اما وجود دارد یک تلگراف در خروج. فروشگاه به حال تعطیل کردن آن در غذا و سالاد.

تمام مواد غذایی ارسال شده اطلاع و گفت کوتاه ساعت برای پس کارمندان تا به حال بیشتر زمان برای تمیز کردن فروشگاه. بسیاری از دیگر زنجیره های در حال انجام همین کار است.

WinCo

در WinCo فروشگاه وجود نداشت و ضد عفونی کننده دست در ورودی اما کارمندان شدند, ضد عفونی کننده, مواد غذایی سبد خرید دسته برای مشتریان. تحویلدار نمی شد با پوشیدن ماسک, اما, برخی از دستکش. اجتماعی فاصله نشانگر بر روی زمین در نزدیکی چک می ایستد و پلکسی گلاس سپر شد حفاظت از چکرز. تعداد خریداران بود در حال محدود شده است.

Costco

هیچ سپر مشاهده شد در یک کاستکو پرداخت ایستگاه. تحویلدار عینک دستکش. طبقه بودند مشخص شده برای اجتماعی فاصله. هیچ ضد عفونی کننده بطری بودند در ورودی اما در یک فروشگاه کارگران توزیع دستمال مرطوب. مردم bottlenecked در خروج ترک فروشگاه.

خبرنگاران راشل کرازبی آرتور کین و مایکل اسکات دیویدسون کمک به این داستان.

تماس با جف آلمانی در [email protected] یا 702-380-4564. Follow @JGermanRJ در توییتر. آلمان یکی از اعضای نقد و بررسی-مجله تیم تحقیقاتی با تمرکز بر گزارش است که دارای رهبران و سازمان های پاسخگو و در معرض خطا. حمایت از ما روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>