با نیوزیلند آگهی معامله نیویورک گردشگری گسترش مشارکت به تمام مناطق جهان

در اوکلند امروز نیویورک را به مقصد سازمان بازاریابی و همتای خود در نیوزیلند بزرگترین شهرستان اعلام کرد توافق جدید به بازار دو مقصد در حالی که به اشتراک گذاری بهترین شیوه در گردشگری پایدار.

این پیمان که همچنین شامل Air New Zealand, نیویورک و شرکت برای اولین بار در جنوب اقیانوس آرام که بدان معنی است که آن را در حال حاضر همکاران در تمام قاره مناطق در سراسر جهان به جز قطب جنوب. در شمال امریکا نیویورک, گردشگری, گروه بازاریابی این نسخهها کار با تورنتو; در جنوب امریکا بوئنوس آیرس, آرژانتین; در اروپا با آمستردام مادرید و منچستر, انگلستان; در آسیا با توکیو; و در آفریقا با کیپ تاون, آفریقای جنوبی. بسیاری از این مشارکت همچنین ترویج شرکت های هواپیمایی از جمله پورتر از تورنتو ویرجین آتلانتیک از منچستر و جال از توکیو است.

NYC & آگهیهای شرکت در آن شریک شهرستانها بر اساس سازمان محلی مبارزات انتخاباتی آگهی—در خانه ایجاد و راه اندازی در سال 2018—که تیتر و شعار هستند “معروف اصلی شهر نیویورک” و “استقبال شما همیشه” دومی به معنای تقویت یک پیام از تنوع و شمول است. تبلیغات نیز از ویژگی های یک تصویر سر مجسمه آزادی.

NYC گردشگری آگهی
طراحی شده برای Auckland
نیویورک و شرکت

گردشگری, گروه, Auckland آگهی نیز ترویج Air New Zealand جدید nonstop سرویس بین اوکلند و نیویورک آغاز می شود که Oct. 29.

در اوکلند توافقنامه امضا شده با هر دو Auckland, گردشگری, حوادث و اقتصادی توسعه و هوایی نیوزیلند—سازمان در حال انجام یک تبلیغات مبادله تجارت رسانه ای به ارزش $150,000.

نیویورک و شرکت ads خواهد شد به اجرا در اتوبوس پشت و تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در اوکلند از 6 آوریل تا ژوئن 1 در حالی که نیوزیلند تبلیغات اجرا خواهد شد در ایستگاه اتوبوس پناهگاه از طریق تمام پنج نیویورک نیویورک از 4 مه تا ژوئن 28. زمان بندی طراحی شده است برای فعال کردن مسافران آینده نگر به کتاب Air New Zealand جدید خدمات.

در millward brown را 2019 نظرسنجی از جهان 100 پر بازدید ترین شهرهای نیویورک رتبه هشتم و ایالات متحده تنها شهرستان در میان بالا 10. اگر چه بازدید کنندگان بین المللی به نیویورک به مراتب بیشتر داخلی آنهایی که (از 65 میلیون بازدید کننده در سال 2018, 51.5 میلیون دلار از ایالات متحده آمریکا) بازدید کنندگان بین المللی صرف پول بسیار بیشتر از آنهایی داخلی چرا که آنها دیگر اقامت—بیش از شش شب به طور میانگین در مقایسه با کمتر از سه شب برای بازدید کنندگان داخلی.

بازدید کنندگان بین المللی نیز تولید شده حدود نیمی از $46.4 میلیارد دلار صرف شده توسط همه ی بازدید کنندگان به نیویورک در سال 2018 و نیوزیلند بازدید کنندگان به خصوص مطلوب: این کشور از جمله نیویورک پنج بازار بین المللی spenders.

NYC & آگهی شرکت در حال حاضر در حال اجرا در Tokoy
نیویورک و شرکت

خوشبینی نگرانی از شیوع

زمان جدید همکاری اتفاقی در نور از زمان جهانی شیوع کروناویروس از آن را قادر می سازد نیویورک برای ترویج خود را در یک منطقه جدید و در نتیجه تبدیل شدن به کمتر وابسته به آسیا برای گردشگران بین المللی.

اشاره کرد که در سه ماهه اول سال بازدید کنندگان چینی معمولا حساب برای تنها دو نفر از هر 100 مسافران به نیویورک فرد دیکسون رئیس جمهور و رئیس اجرایی از نیویورک و شرکت گفت: بخش عمده ای از چینی ملاقات به طور معمول می آید در نیمه دوم سال است. “اگر این وضعیت حل شود در چند ماه آینده و دسترسی عادی ما خواهد بود آماده برای به دست آوردن برخی از آن سفر مخاطبان با توجه به مقید کردن تقاضا و ارتقاء جدید تا پایان سال,” او گفت:.

جدید, Auckland پیمان وی افزود: کمک به ایجاد نیویورک “به خوبی آماده برای محافظت شود در هر رکود و یا منطقه ای ضعف است.”

با توجه به دیکسون بین المللی ملاقات رشد آهسته تر در سال گذشته نسبت به سال 2018 با توجه به تقویت دلار در ساخت شهر گران تر مقصد و تجارت تنش که او گفت: سرکوب چینی ملاقات “به یک درجه است.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز آوازی در تلاش خود را برای ممنوعیت سفر و یا مهاجرت از کشورهای مختلف تا کنون از جمله, ایران, لیبی, سومالی, سوریه, یمن, ونزوئلا و کره شمالی—با مطلب محدودیت های مهاجرتی تصویب این سال برابر نیجریه, اریتره, قرقیزستان, میانمار, سودان و تانزانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>