با از دست دادن از اتاق مالیات بر درآمد آینده LVCVA به نظر می رسد به قطع بودجه

پیش بینی درآمد عظیم افت در ماه های آینده این کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان است کاهش بودجه آن توسط $79 میلیون و در حال حاضر آغاز شده است پرداخت کاهش furloughs و لغو پروژه های سرمایه ای.

بیشتر کاهش انتظار می رود در 2020-21 سال مالی که شروع می شود در 1 جولای.

اما یکی از پروژه های کلیدی — دلار 980.3 میلیون و غرب سالن گسترش مرکز کنوانسیون لاس وگاس و آن $52.5 میلیون زیرزمینی مردم-تکان دهنده — ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

سازمان و هیئت مدیره در روز سه شنبه را در نظر بگیرید 11-نقطه واکنش استراتژی برای آماده شدن برای درآمد خشکسالی به ارمغان آورد در مورد تعطیلی تفریحی و کاهش سفر از coronavirus بیماری همه گیر.

“من تا به حال بیش از حد بسیاری از کسب و کار است که من شده اند در یک وضعیت که در آن من تا به حال هیچ درآمد در همه برای یک دوره از زمان” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت استیو هیل گفت. “و ما در یک موقعیت که در آن بدیهی است که سخت به پروژه زمان بندی این (بازیابی).”

تحت یک استراتژی هیل خواهد شد در حال حاضر به 14-عضو هیئت مدیره در یک تلفن در جلسه روز سه شنبه LVCVA را در نظر بگیرند چندین طرح.

مدیر اجرایی, مدیریت حرفه ای و پرداخت هزینه برای عملکرد حذف: کسانی که پاداش پرسنل می تواند کسب درآمد اگر آنها به برخی اهداف عملکرد. همه آنها از بین رفته اند.

C-Suite جبران کاهش هیل گفت که او در نظر گرفتن 10 درصد پرداخت برش و دیگر افسران ارشد خود را پرداخت کاهش می یابد 4 درصد به 10 درصد است.

استخدام یخ: دو استخدام در تلاش تکمیل خواهد شد اما دیگر هیچ hirings رخ خواهد داد پس از آن.

به طور موقت و در تماس کارکنان furloughs: این LVCVA حدود 400 کارگران آنها می توانید تماس بگیرید و در طول دوره های شلوغ با کار اعم از پارکینگ و ترافیک نظارت به کنوانسیون و نشان تجاری ثبت نام و کمک.

معافيت از پروژه های سرمایه ای: غرب سالن انبساط و مردم-تکان دهنده بی خطر هستند و 77 درصد کامل است. اما هیل گفت: دو سال $540 میلیون نوسازی مرکز کنوانسیون لاس وگاس دیگر چهار سالن نمایشگاه بود که برای شروع در سال 2021 خواهد بود را در خود نگه دارد و احتمالا به مدت حداقل دو سال. حرکت LVCVA دفاتر به یک محل در مرکز کنوانسیون درایو نیز شده است خراشیده. “ما در حال رفتن به نیاز به بازگشت به اتاق مالیات بر درآمد که در واقع همان است که آنچه در آن بود قبل از این آمار قبل از ما در حال رفتن به قادر به حرکت به جلو با کل نوسازی پروژه ما تا به حال در ذهن” هیل گفت.

حرفه ای قرارداد خدمات کاهش تعلیق و خاتمه دادن: که ذخیره 9 میلیون دلار و شامل لغو بین المللی دفتر نمایندگی توافق نامه.

دپارتمان کاهش بودجه و تغییرات عملیاتی: متفرقه تغییرات را ذخیره کنید $12 میلیون.

داوطلبانه جدایی برنامه: یک برنامه مشابه اجرا شد و در ماه ژوئن ارائه شده به کارکنان در شرف بازنشستگی است. این LVCVA در حال حاضر 455 کارکنان تمام وقت.

سه نفر دیگر از استراتژی های در نظر گرفته خواهد شد توسط هیئت مدیره و اجرا در صورت لزوم:

Nonvoluntary سفیر جدایی و furloughs: سابق لاس وگاس شهردار اسکار گودمن رهبری LVCVA میزبان کمیته به عنوان شهر سرب سفیر. دلار خود را به 72,000 سالانه قرارداد لغو شد دوشنبه. دیگر سفیران نیز ممکن است furloughed.

کاهش در وقت سفیر ساعت و furloughs

استفاده از ذخایر مالی: هیئت مدیره اقدام ممکن است لازم باشد در عمل جداگانه و احتمالا خواهد بود خطاب در ماه مه زمانی که هیئت مدیره در نظر 2020-21 سال مالی بودجه.

“من گفته ام ما مردمی و به من گفته دیگران اگر شما در حال رفتن به در, گردشگری و صنعت مهمان نوازی که در گردشگری و صنعت مهمان نوازی در لاس وگاس کاملا هنوز هم بهترین مکان به” تپه گفت.

اما آنچه که در آینده نگه می دارد هنوز ناشناخته است. قوی تبلیغات طرح انتظار می رود که باقی می ماند اما در بودجه سال آینده ممکن است پایین تر از در گذشته است.

“مردم عاشق لاس وگاس. آنها هنوز هم عشق لاس وگاس. ما را به این وضعیت در یک رول. ما رکورد در شش تا نه ماه قبل از ماه مارس است. یک دلیل وجود دارد برای که و به همین دلیل هنوز هم وجود دارد” هیل گفت.

“در حال حاضر مردم نه تنها قادر به سفر و این که چه چیزی باعث این مشکل است. محصول که ما همه چیز است که در لاس وگاس — هنوز هم وجود دارد و وجود خواهد داشت زمانی که این بیش از,” او گفت:. “اما در سال آینده در حال رفتن به یک سال و خشن چگونه است که رفتن به است که به عنوان قابل پیش بینی به عنوان اقتصاد ما شده است در گذشته است.”

تماس Richard N. Velotta در [email protected] یا 702-477-3893. Follow @RickVelotta در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>