با زنده ورزشی در انتظار بازاریابان به نوبه خود به ورزشکاران برای محتوای

بینش کلیدی:

  • ستاره های بزرگ مانند LeBron James ایجاد کرده اند Infinite حساب.
  • برخی از تیم ها در حال حاضر در نظر گرفتن امور به دست خود.

در روز یوتا جاز مرکز رودی Gobert تست مثبت برای coronavirus تقریبا هر ورزشی مهم لیگ در آمریکای شمالی است متوقف شده و یا به حالت تعلیق در بازی که شامل لغو NCAA سالانه مارس جنون مسابقات است.

در حالی که میزان ویروس و طول تعویق باقی می ماند نامشخص ورزشی, لیگ مانند انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی فوتبال یک تن از ستاره نشسته در ضرب المثلی نیمکت که می تواند بسیار به سرعت برای کمک به ایجاد محتوا برای پر کردن برخی از dead air.

“وجود دارد رفتن به یک درجه اعتبار ساقط هنگامی که ما بیش از شوک بیش از چند روز آینده گفت:” جو Favorito ورزشی کارشناس بازاریابی. “اگر شما جالب ورزشکار که می خواهد برای تعامل با طرفداران شما احتمالا می تواند در حال حاضر نشان دادن شخصیت خود را بیش از شما می تواند در طول فصل است.”

در حال حاضر NBA LeBron James و rookies ماتیس Thybulle و جعفر Morant ایجاد کرده اند Infinite حساب پس از تعلیق لیگ برتر بازی کند. اولین baseman پیت آلونسو از New York Mets توییتی در روز چهارشنبه است که اگر او رسیده 50,000 رسانهها او جریان خود و هم تیمی های بازی MLB The Show, یک بازی بیس بال, بازی های ویدئویی.

“لیگ واقعا این فرصت را دارند که در حال حاضر برای کمک به تولید محتوای جدید; آنها می توانند شروع به پمپ کردن بیشتر صحبت سر برنامه نویسی به طور مستقیم از مربی خود گفت:” دانیل کوهن یک معاون ارشد رئیس جمهور در Octagon یک سازمان خلاق است که متخصص در بازاریابی ورزشی. “شما در حال رفتن به افزایش اجتماعی مصاحبه: ورزشکاران و تیم های همکاری با رسانههای جدید را پیدا کنید و نوآورانه راه برای زنده برنامه نویسی است که نمی تواند به بازی زندگی می کنند.”

تصور کنید که اعضای 2019 اتباع واشنگتن در یک تقسیم صفحه نمایش rewatching و commentating بر عملکرد خود در آن سال را در مسابقات جهانی. و یا ورزشکاران می تواند به ارائه یک دیدگاه شخصی به عنوان Atlanta Hawks بازیکن Trey جوان انجام شده است زمانی که او livestreams خود را در زندگی روزمره در حالی که قرنطینه.

“وجود نداشته است فشار از پخش برای این نوع از محتوا و در عین حال اما در حال حاضر وجود دارد را برای رفتن به یک تشنگی برای تغذیه خود طرفداران ورزش و تکنولوژی وجود دارد اجازه می دهد که” کوهن گفت. “وجود دارد یک رابطه همزیستی میان ورزشکاران و شبکه های که در آن آنها نیاز به کار با هم در این است. … من می دانم که این گفتگوها در حال انجام در حال حاضر است.”

ESPN خود معاون اجرایی رئیس جمهور از برنامه نویسی برک Magnus گفت: تعلیق لیگ است “پاشید” شبکه های برنامه های برنامه نویسی و که آن را با توجه به “encore سخنرانی” مانند دوباره پخش بازی های کلاسیک برای پر کردن فضا.

“محصول وجود ندارد در حال حاضر. این تیم در حال تقلا و شبکه های در حال تقلا برای پیدا کردن مطالب برای قرار دادن در: reruns فصل گذشته ورزشکاران بازی در برابر تیم های دیگر در esports” گفت: AJ Maestas بنیانگذار و مدیر عامل حرکت و تحقیقات بازاریابی ورزشی شرکت مشاوره.

برخی از تیم ها در حال حاضر در نظر گرفتن امور به دست خود. جمعه گذشته هنگامی که Phoenix Suns و دالاس ماوریکس برنامه ریزی شده بود به خورشید میزبانی یک نسخه مجازی از بازی NBA2K با اعضای لیگ خود esports تیم است.

این جریان به اوج خود رسید و در بیش از 12000 انداز مورد 8,000 خجالتی از آنچه که خورشید به طور معمول متوسط محلی پخش بازی. اگر چه NBA دیده می شود رکود در رتبه بندی این فصل به دلیل آسیب در میان بزرگترین ستاره های یک وبگاه بازی بین هیوستون راکتس و لس آنجلس لیکرز در طول ABC پخش هنوز کشیده 2.92 میلیون بیننده.

که جریان نیز خواهد بدست یک دست انداز اگر esports بازی جایگزین شد با یکی از NBA واقعی ورزشکاران با توجه به Philadelphia 76ers’ Joel Embiid. البته این جریان نمی خواهد همیشه بازی مخاطبان از بازی های زندگی. Maestas گفت: بینندگان به ناچار “اساسا کمتر و نمی خواهد آن را تشکیل می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de