با گردشگری آمدن به توقف, چگونه کسب و کار ادامه دهید ؟

بینش کلیدی:

  • اروپایی اتباع مجاز به ورود به کشور را برای ماه آینده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.
  • کسب و کار خرده فروشی از به هتل ها به سرگرمی خواهد شد احساس تاثیر این بخشنامه.

به عنوان رمان coronavirus COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اجرای ممنوعیت سفر, جلوگیری از اتباع اروپایی از بازدید از ایالات متحده است.

خطوط هوایی و هتل ها و کروز حامل در حال حاضر رنج می برند از شیوع این ویروس در سراسر جهان, اما این ممنوعیت از مسافران اروپایی به آمریکا را تهدید می کند آسیب به اعداد از صنایع دیگر از جمله مهمان نوازی, مواد غذایی, خدمات, خرده فروشی و سرگرمی. فرانسیس Kiradjian بنیانگذار و رئیس بوتیک و شیوه زندگی رهبران انجمن گفت که جهانی سفر و گردشگری شورای تخمین می زند که 850,000 مردم خواهد بود و بازدید از ایالات متحده آمریکا از قاره اروپا در این دوره است.

“این رفتن به یک اثر موج دار شدن در سراسر هیئت مدیره گفت:” جاناتان Treiber, مدیر عامل شرکت ارائه پلت فرم مدیریت RevTrax. “هر چیزی که به گردشگری شهرستانها عمده و اقتصادهای محلی با توجه به رستوران, سرگرمی, گردشگری و جاذبه های توریستی در حال رفتن به تحت تاثیر قرار.”

تاثیر بر روی کسب و کار بالقوه به توان گسترده است. اروپای غربی نشان دهنده منطقه می فرستد که بیشترین بازدید کننده را به ایالات متحده آمریکا, در سال و در سال 2019 بیش از 14.5 میلیون اروپای غربی اتباع بازدید متحده با توجه به ملی گردشگری و تجارت ، و زمانی که آنها می رسند آنها را نشان می دهد, اقامت در هتل ناهار خوردن در رستوران و فروشگاه در فروشگاه ها. Treiber پیش بینی کرد که کسانی که کسب و کار در حال آماده را به “یک ضربه بزرگ.”

“این واقعا سخت است برای هر کسی که به دانستن آنچه که آنها قرار است انجام دهید ؟” گفت: باب Phibbs مدیر عامل شرکت مستقر در نیویورک مشاوره خرده فروشی ، “در حال خرده فروشان قرار است تا دو هفته ؟ هیچ جهت روشن برای ما است.”

لوکس فروشان stateside شده اند آمار کاهش شدید بازدید کنندگان چینی به ایالات متحده Phibbs گفت. هر چند شاید نه کاملا به همان میزان مسافران اروپایی که پیدا کردن که مطلوب ارز نرخ ارز اغلب وارد stateside آماده به فروشگاه.

“این بد است برای خرده فروشی” گفت: Sucharita Kodali vp و تحلیلگر اصلی در Forrester. “بسته فروشگاه, اجتماعی, فاصله, سقوط مصرف کننده اعتماد به نفس است.”

در ضمن Phibbs گفت که کسب و کار می توانید مراحل را برای اطمینان بخشیدن به مشتریان مانند داشتن خرده فروشی کارگران پوشیدن دستکش, فروشگاه ارائه دست عفونی برای کارکنان و در ادامه پیام مثبت است که همه مشتریان دریافت می تواند.

هتل, البته, نیز نهفته کوچکتر تعداد بازدید کنندگان—فراتر از اروپا ممنوعیت سفر بیم و هراس به اطراف سفر در بالا است که در نتیجه پایین تر از حد معمول نرخ اشغال. سیاتل است که دیده می شود برخی از بالاترین نرخ از عفونت از هر شهر آمریکا شاهد میانگین نرخ اشغال هتل از 52 درصد و رستوران ها گزارش شده و به حدود 40 تا 45 درصد کامل است.

“سفر به نوعی برای همیشه لطفا برای تغییر در برخی از راه” گفت: Kiradjian. “و در راه های دیگر از طریق پایان سال, مردم در حال رفتن به بسیار محتاط در مورد ترک سرزمین خود را و نه اجازه بازگشت.”

Kiradjian گفت که به عنوان نرخ اشغال در ادامه به رها کردن هتل ها نیاز به اولویت بندی خدمات آنها را به مصرف کنندگان فراتر از اتاق برای شب, مانند هتل, رستوران ها و چشمه های معدنی. او همچنین توصیه می کند کارکنان با هم متحد شدند برای دریافت خلاق در پیدا کردن راه حل در این بار تلاش.

“زمان در حال حاضر واقعا به کارکنان خود و strategize و همه را در هتل خود را بخشی از آن را از دربان به خانه داری,” او گفت:. “همه ایده و همه علاقه مند به نگه داشتن کار خود را. هر چه طول می کشد که در حال حاضر زمان به واقعا تمرکز بر روی آن.”

اما آنچه Treiber گفت: در مورد اروپا ممنوعیت سفر می کند روشن کردن برخی از رمز و راز در اطراف این وضعیت است. به جای سرمایه گذاری قماری بیش از یک پتانسیل نبود از مشتریان به دلیل ترس بیش از مسافرت های بین المللی کسب و کار در حال حاضر مجهز به یک سطح معینی از دانش است که می تواند کمک به آنها را به آماده شدن برای آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im