با تکمیل نشده به پایین پیام تویوتا حرکت به سمت مرحله بعدی تبلیغات

بینش کلیدی:

  • پیام های جدید در مورد ایمنی و قابلیت اطمینان در زمان نامشخص است.
  • مراکز خدمات ترکیب بدون-تماس با ما drop-آف.

آخرین آمار و ارقام برای فقط در مورد هر صنعت در حال گریم به عنوان آینده فاز COVID-19 همه گیر تبدیل شده و بیشتر آشکار است. هیچ بخش در حال ظهور است صدمه ندیده و خودرو دسته است که بشدت در معرض همانطور که مردم در خانه بمانند و به دور از نمایشگاه.

هر تولید کننده خودرو است که از دیدن تیز سه ماهه اول فروش قطره با فیات کرایسلر غلت 10% و جنرال موتورز در حال غرق شدن 7 ٪ با توجه به داده های اخیر. برای آن بخشی تویوتا در یک وضعیت مشابه با 9 درصد تاخیر در فروش در سه ماهه. اما آنچه که بیشتر گفتن و به احتمال زیاد شوم منادی چه آمده است با نام تجاری گزارش فروش کلی رها از 37 درصد در ماه مارس است.

در این مرحله اکثر خودروسازان تویوتا شامل شده اند pivoting پیام های خود را در یک ورید مشابه به سال 2008 بحران مالی. اولین مرحله از این بحران جدید برای تویوتا بود ساده و در جامعه مبتنی بر پیام از اعتماد به نفس. در فاز دو راه اندازی امروز با نام تجاری شروع به حرکت به یک قلمرو خاص. دو ads از ساعتچی & ساعتچی حول 90 روز تاخیر در برنامه و خدمات آن مراکز است که باید ایجاد تماس با ما خدمات به مشتریان.

لورل Coppock بازیگر که نقش سخنگوی Jan, به نظر می رسد این است که در جلو و مرکز در کمپین جدید.

“[داشتن Coppock در تبلیغات] به آن اعتبار فوری و شناختنی” گفت: Ed Laukes, تویوتا, شمال امریکا, بازاریابی گروه معاون رئیس جمهور. “او را مورد اعتماد از تویوتا.”

در حالی که تبلیغات آنها به صورت گسترده تر در بازار با نام تجاری ایجاد کرده است برخی از انعطاف پذیری (حدود 20 ثانیه) به طوری که گروه های منطقه ای و محلی نمایندگی می توانید با قرار دادن خود پیام, آیا آن را در مورد یک سرویس پیام یا هر چیز دیگری اتفاق می افتد فردی در بازار. با توجه به Laukes یک مریلند فروشنده برای مثال در حال اجرا است خون درایوهای از آن نمایشگاه.

به عنوان تویوتا پیام رسانی تکامل می یابد Laukes اشاره می کند که با نام تجاری همچنان به ببینید که چگونه همه گیر بر اقتصاد جهانی و به طور خاص شرکت مادر در ژاپن است. بر اساس تغییر دینامیک تویوتا خواهد شد و سپس تعیین گام های بعدی در چگونه این ارتباط از طریق تبلیغات آن است.

“برخی از مارک های دیترویت آمد بلافاصله با 0% تامین مالی برای 84 ماه” اشاره کرد Laukes. “که ما استراتژی و ما نمی فکر می کنم پیام می خواهم که مناسب هستند در حال حاضر.”

شاید یک پوشش نقره ای در وضعیت فعلی این است که تاریخ اخیر. همه خودروسازان تلاش در طول بحران مالی سال 2008 و 2009.

“صنعت نصف شب” اشاره کرد Laukes. “وجود دارد هیچ راهکار بنابراین همه به سرعت آموخته و آموخته است که چگونه به بازگشت به زندگی در طول زمان است. این یکی از مزیت های من فکر می کنم ما باید در این سناریو وجود دارد این است که یک باند. ما نمی تواند پیش بینی زمانی که همه چیز تغییر خواهد کرد اما یک زمان وجود خواهد آمد که ما را در حرکت به مراحل بعدی. این است که زمانی که بازار شروع خواهد شد در آینده چه می آید از تویوتا بسیار قوی خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>