با 247K مرده رهبران جهان تعهد میلیاردها دلار برای تحقیقات واکسن

بروکسل — رهبران جهان در روز دوشنبه متعهد میلیاردها یورو برای تحقیق برای پیدا کردن واکسن جدید کروناویروس اما هشدار داد که این فقط آغاز یک تلاش است که باید پایدار در طول زمان به ضرب و شتم این بیماری است.

در یک ویدئو کنفرانس سران U. N. دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که 7.5 میلیارد یورو معادل 8.2 میلیارد دلار) هدف که به دنبال کمک به پیدا کردن یک واکسن جدید درمان بهتر و آزمون برای این بیماری خواهد بود صرفا “پرداخت پایین” در این ابزار است که خواهد شد مورد نیاز برای مبارزه با ویروس.

“برای رسیدن به, همه, همه جا, ما به احتمال زیاد نیاز به پنج برابر این مقدار” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

دو ساعت به اتحادیه اروپا میزبان نشست بیش از 5.4 میلیارد یورو بوده است متعهد با توجه به کمیسیون اروپا چوب خط حساب کردن.

دولت گزارش داده اند که حدود 3.5 میلیون عفونت و بیش از 247,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز. اما به عمد پنهان شیوع پایین, تست, نرخ و فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای واقعی مقیاس همه گیر بسیار بیشتر است.

مردم در بسیاری از کشورها در سراسر جهان و بویژه در اروپا در این هفته در حال بازگشت با احتیاط به کار می کنند اما مقامات محتاط باقی می ماند موج دوم از عفونت و یک واکسن واقعی تنها طلایی گلوله به اجازه می دهد چیزی شبیه زندگی عادی را از سر گرفت.

“واقعیت این است که ما باید به یاد بگیرند برای زندگی با ویروس تا زمانی که و مگر اینکه ما در توسعه یک واکسن گفت:” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen به او اعلام کرد تعهد از 1 میلیارد یورو از اتحادیه اروپا را اجرایی بازو.

“بیشتر مورد نیاز خواهد بود. بنابراین امروز نه تنها شروع یک جهانی حمایت از ماراتن” von der Leyen گفت.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی همچنین هشدار داد که “یک مسابقه در برابر زمان در جریان است” به او اهدا 500 میلیون یورو از طرف فرانسه است.

جدا از بسیاری از رهبران اروپایی سر از دولت و دولت از, استرالیا, کانادا, اسرائیل, ژاپن, اردن, آفریقای جنوبی و ترکیه نیز با توجه به صحبت می کنند و همراه با چین سفیر اتحادیه اروپا. ایالات متحده که در آن بیش از 67,000 کشته شدهاند شد قابل توجه غایب به روسیه است.

اهداف دقیق

ویدئو کنفرانس با هدف به جمع آوری حدود 4 میلیارد یورو ($4.37 میلیارد دلار) برای واکسن تحقیقات برخی از 2 میلیارد یورو برای درمان و 1.5 میلیارد دلار ($1.64 میلیارد دلار) برای تست.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که “در این مسابقه به کشف واکسن برای شکست این ویروس است که یک رقابت بین کشورها اما فوری ترین مشترک تلاش ما طول عمر.”

در میان بزرگتر سهم ژاپن متعهد بیش از 800 میلیون دلار در حالی که آلمان ارائه شده 525 میلیون یورو است. ایتالیا و اسپانیا شاید سخت ترین ضربه توسط این ویروس در اروپا و هر که با ارائه بیش از 100 میلیون یورو است. هلند و اسرائیل نیز متعهد 192 میلیون یورو و 60 میلیون دلار بود.

حدود 100 گروه های تحقیقاتی در حال پیگیری واکسن با نزدیک به یک دوجین در مراحل اولیه آزمایشات انسانی و یا آماده برای شروع است. اما تا کنون هیچ راهی برای پیش بینی که — اگر هر واکسن را با خیال راحت کار و یا حتی به نام یک جبهه-دونده.

12-18 ماه خواهد بود رکورد سرعت

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا متخصص است هشدار داد که حتی اگر همه چیز کاملا در حال توسعه یک واکسن در 12 تا 18 ماه خواهد یک رکورد برای سرعت.

حتی اگر برای اولین بار مفید واکسن شناخته شده است وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی برای همه در ابتدا. تعداد فزاینده ای از واکسن سازان می گویند که آنها در حال حاضر شروع به دم تن از دوزهای — هدر رفتن میلیون ها دلار اگر آنها شرط می بندم اشتباه اما نامزد اصلاح چند ماه خاموش انبوه واکسن اگر انتخاب خود را از تابه خارج.

مقامات اتحادیه اروپا می گویند که وعده ساخته شده به سمت تحقیقات واکسن پس Jan. 30 نه فقط در روز دوشنبه نیز محسوب می شود به عنوان کمک های مالی به سمت 7.5 میلیارد یورو هدف از این کنفرانس است.

ایتالیا اجازه می دهد تا میلیونها نفر به کار

میلیون ها نفر از مردم اجازه داده شد به بازگشت به کار در ایتالیا شنبه به عنوان طولانی ترین در اروپا مستند آغاز شده و به سهولت در حالی که از کشورهای ایسلند به هند در زمان یک درهم آمیخته از مراحل به شل coronavirus محدودیت. کسب و کار از جمله آرایشگری در یونان و رستوران در لبنان باز شد درهای خود را تحت شرایط جدید است.

با فشار رو به رشد در بسیاری از کشورها برای بیشتر اقدامات برای راه اندازی مجدد اقتصاد سیاستمداران نیز در تلاش برای افزایش بودجه برای تحقیقات به یک واکسن برای COVID-19. به امید وجود دارد که یک نفر می تواند در دسترس خواهد بود در ماه, اما هشدار که آن را می تواند بسیار طولانی تر است.

ایتالیا اولین کشور اروپایی برخورد با این بیماری همه گیر و یک ملت با یکی از بالاترین مرگ و عوارض تکان دهنده آغاز شده و پس از آن دو ماه خاموش کردن. در همه 4.4 میلیون ایتالیایی قادر به بازگشت به کار و محدودیت در حرکت کاسته.

ترافیک در مرکز شهر رم تا سایت های ساخت و ساز و عملیات تولید از سر گرفته, پارک, بازگشایی و گل فروشندگان بازگشت به Campo dei Fiori بازار برای اولین بار پس از آوریل 11.

“این چیزی است که به ارمغان می آورد شادی و نشاط مردم شده اند از دست رفته است که این روزها” فروشنده استفانو Fulvi گفت. او انتظار ندارد برای شکستن حتی در هر زمان به زودی “اما شما باید این خطر را به در برخی از نقطه.”

اما اروپایی ها’ جدید پیدا آزادی محدود هستند که مقامات با احتیاط از تنظیم کردن موج دوم از عفونت.

در ایتالیا عزاداران قادر به حضور در مجالس ترحیم اما خدمات محدود شد به 15 نفر و هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که توده ها از سر گرفته خواهد شد. رستوران scrubbed طبقه خود را در آماده سازی برای take-out service, اما نشسته سرویس شد و چند هفته دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>