با 19,000 مرده از ویروس, مراقبت از خانه به دنبال حفاظت از دعاوی

نیویورک — در مواجهه با 19,000 coronavirus مرگ و میر و شمارش ملت را از خانه های پرستاری در حال هل دادن در برابر یک پتانسیل سیل پرونده های حقوقی با یک جارو لابی تلاش برای به دست آوردن متحده به اعطای آنها حفاظت اضطراری از ادعای ناکافی مراقبت.

و در مورد نیویورک که منجر ملت در مرگ و میر در امکانات از جمله یک گروه لابی گری نوشت: اولین پیش نویس یک اندازه گیری است که ظاهرا باعث می شود آن را تنها ایالتی خاص حفاظت از هر دو دعاوی مدنی و کیفری محاکمه.

در حال حاضر صنعت جعل جلوتر با یک کمپین به کشورهای دیگر در هیئت مدیره با یک استدلال ساده: این یک بحران بی سابقه و خانه های سالمندان نباید در قبال حوادث خارج از کنترل خود مانند کمبود تجهیزات حفاظتی و تست تغییر دستورات از مقامات و بیماری است که باید نابود کارکنان.

“ما به عنوان ارائه دهندگان مراقبت را از این تصمیم گیری های دشوار که نیاز به می دانم که آنها نمی خواهد تحت تعقیب یا آزار و اذیت” خواندن نامه این ماه از چند بیمارستان و خانه سالمندان گروه به بزرگ بعدی خود را هدف کالیفرنیا که در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هنوز برای تصمیم گیری. کشورهای دیگر در مناظر خود را شامل فلوریدا پنسیلوانیا و میسوری.

ناظران بیمار طرفداران و وکلا استدلال می کنند که ایمنی سفارشات غلط هستند. در زمانی که بحران است و تخمگذار لخت چنین مزمن مشکلات صنعت به عنوان کمبود نیروی انسانی فقیر و کنترل عفونت آنها می گویند مسئولیت حقوقی است آخرین خالص ایمنی برای حفظ امکانات پاسخگو باشد.

آنها همچنین ادعا خانه های پرستاری با استفاده از بحران برای حفاظت از خط پایین خود را. تقریبا 70 درصد از این کشور را بیش از 15000 خانه های پرستاری در حال اجرا توسط شرکت های انتفاعی و صدها نفر خریداری شده و فروخته شده در سال های اخیر توسط خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت.

“آنچه شما واقعا به دنبال یک صنعت است که همیشه می خواستم ایمنی و در حال حاضر این فرصت برای درخواست آن را زیر عبا گفت: ‘اجازه دهید محافظت از قهرمانان ما'” گفت: Mike تاریک یک وکیل برای کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

“این بسیار کمی برای انجام با کار سخت در حال انجام توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی,” او گفت: “و همه چیز را با حفاظت از منافع مالی از این اپراتورهای بزرگ.”

حداقل 7 خانه در نیویورک با 40 مرگ و میر و یا بیشتر

هیچ جا به این صنعت تلاش های بازی بیشتر کاملا در نیویورک است که یک پنجم از این کشور شناخته شده خانه سالمندان و مراقبت طولانی مدت مرگ و میر است و تا به حال حداقل هفت با امکانات شیوع 40 مرگ و میر و یا بیشتر از جمله یک خانه در منهتن که گزارش شده 98.

نیویورک ایمنی قانون امضا شده توسط لیبریا اندرو کومو شد پیش نویس توسط Greater New York, بیمارستان, انجمن با نفوذ لابی برای هر دو بیمارستان ها و خانه های سالمندان که اهدا بیش از 1 میلیون دلار به دولت حزب دموکرات در سال 2018 و پمپ بیش از 7 میلیون دلار به لابی بیش از سه سال گذشته است.

در حالی که قانون پوشش هر دو بیمارستان و مراقبت های پرستاری کارگران را پوشش نمی دهد عمدی سوء سهل انگاری فاحش و دیگر چنین اعمال آن را روشن می سازد کسانی که استثنا را شامل نمی شود “تصمیمات ناشی از یک منبع و یا کمبود نیروی انسانی.”

کومو دولت گفت: این اقدام به یک بخش ضروری از گرفتن دولت تمام مراقبت های بهداشتی دستگاه به کار با هم برای پاسخ به بحران است.

“این یک تصمیم ساخته شده در شایستگی برای کمک به اطمینان حاصل شود ما تا به حال هر موجود منابع را به صرفه جویی در زندگی” گفت: غنی حادثه ای یک مشاور ارشد به کومو. “نشان می دهد هر انگیزه دیگر است که به سادگی عجیب و غریب.”

در سراسر کشور به لابی تلاش است که رهبری انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده نزدیک به تمام ملت را به خانه های سالمندان و صرف 23 میلیون دلار در تلاش های لابی گری در شش سال گذشته.

مفاد طور گسترده ای متفاوت است

کشورهای دیگر که باید اضطراری ایمنی اقدامات آلاباما, آریزونا, کانکتیکات, گرجستان, ایلینوی, کنتاکی, ماساچوست; میشیگان می سی سی پی, New Jersey, نوادا, رود آیلند, ورمونت و ویسکانسین.

مفاد آنها متفاوت است اما تا حد زیادی درخواست به صدمات و مرگ و تصمیم گیری مراقبت های, گاهی اوقات حتی به صدمه به اموال. اما وجود دارد محدودیت ها: بسیاری از را استثنا برای سهل انگاری فاحش و عمدی سوء و آنها به طور کلی اعمال می شود تنها در طول اضطراری است.

توبی Edelman مرکز مدیکر وکالت آشفته است که خانه در حال گرفتن حمایت های حقوقی در حالی که اعضای خانواده نیست که مجاز به بازدید و روال بازرسی دولت باید کوچک شده است به عقب.

“هیچ کس به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:, و اضافه کرد که ایمنی اظهارات می تواند حتی ناخالص و یا سهل انگاری عمدی مناسب سخت تر از خانه می تواند استدلال می کنند هر گونه کمبود داشتند به نحوی به این بیماری همه گیر.

“همه چیز را نمی توان مقصر COVID-19. چیزهای دیگر اتفاق می افتد که در حال وحشتناک,” او گفت:. “فقط می گویند ما در این همه گیر بنابراین هر چیزی می رود که به نظر می رسد بیش از حد.”

پاسخگو مناطق از نگرانی

در میان شرایطی که وکلا می گویند خانه های پرستاری برگزار می شود باید به حساب: خانه که مسخره دستورالعمل های فدرال به صفحه نمایش کارگران قطع ملاقاتها و پایان دادن به فعالیت های گروه; کسانی که موفق به اطلاع رسانی به اهالی و بستگان از شیوع; کسانی که نادیده گرفته نتایج آزمون; و خانه ها مانند یک در کالیفرنیا که در آن حداقل یک دوجین از کارکنان نشان نمی دهد تا برای کار به مدت دو روز مستقیم باعث ساکنان را تخلیه کردند.

“فقط به خاطر اینکه شما یک بیماری همه گیر معنا نیست که شما را در عبور مردم ورزش حس مشترک” دکتر گفت: Roderick ادموند یک آتلانتا وکیل به نمایندگی از خانواده های تحت پیگرد بیش از COVID-19 مرگ و میر در یک مرکز کمک زندگی می کنند.

“اگر شما قدرت تحت پیگرد دور از خانواده و پس از آن هر چیزی می رود” گفت: استلا Kazantzas که شوهرش مرده در ماساچوست خانه سالمندان با همان صاحبان خانه ضربه ملت برای اولین بار چنین شیوع در نزدیکی سیاتل که به کشته شدن 43 نفر است.

“آنها در حال حاضر می دانستم که در واشنگتن چگونه به سرعت این امر گسترش,” او گفت:. “آنها باید گرفته شود اقدامات شدید و معقول اقدامات است. و آنها نمی شود.”

هیچ فدرال شمارش

در حالی که دولت فدرال هنوز به انتشار اعداد چگونه coronavirus ویران کرده صنعت آسوشیتد پرس شده است نگه داشتن خود را شمارش بر اساس دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش های رسانه ها, پیدا کردن 19,265 مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور است.

همه جدید ایمنی قوانین علیرغم وجود پتانسیل موج از پرونده های حقوقی در حال آمدن است. ایلینوی وکیل استیون لوین گفت که او دریافت ده ها تن از تماس های تلفنی از مردم با توجه به تحت پیگرد خانه های بیش از وقوع. فلوریدا وکیل مایکل Brevda گفت شرکت او می شود 10 تا 20 تماس در روز. و یک وکیل در ماساچوست گفت: او را بدست شاید 70 از خانواده ها با بستگان در خانه زده توسط ویروس.

“ما در حال گرفتن هولناک گفت:” دیوید Hoey که عمل نزدیکی بوستون شده است تحت پیگرد خانه برای 25 سال است. “آنها عزادار و آنها در اشتباه هستید. … ‘My loved one فقط از درگذشت COVID. چه می توانم انجام دهم؟'”

دوم-حدس زدن اشتباه’

انجمن بهداشت آمریکا مدیر عامل شرکت علامت پارکینسون گفت: مفهوم وکلا آماده سازی خود برای دعاوی در “میانه یک نبرد برای نجات افراد مسن” است “احساساتی” می کند و در نظر گرفتن سختی های پرستاری خانه کارگر را تحمل کرده اند.

“دوم-حدس زدن از مردم پس از یک فاجعه اگر کسانی که مردم را بهترین که آنها می تواند تحت شرایطی فقط گفت:” جیم کاب نیواورلئان وکیل است که با موفقیت دفاع پرستاری صاحبان خانه متهم در مرگ و میر از 35 ساکنان که غرق در طوفان کاترینا.

“تا حد زیادی به توان گفت برای کسی که اقدام حسن نیت در مواجهه با بلایای طبیعی و وضعیت اضطراری و آنها باید جنایی ایمنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>