ویسکانسین دادگاه رد فرماندار تلاش برای به تاخیر انداختن اولیه

MADISON, Wis. — رای دهندگان در ویسکانسین به احتمال زیاد خواهد شد به صورت یک انتخاب در روز سه شنبه از شرکت در یک انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری و یا غذای هشدار از مقامات بهداشت عمومی به دور ماندن از جمعیت زیادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ویسکانسین دیوان عالی کشور روز دوشنبه دستور داد که انتخابات در پشت ساعت پس از لیبریا تونی Evers صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن آن را برای دو ماه. که بخشی از آخرین تلاش خندق توسط Evers به توقف فرد در رای گیری روز سه شنبه از نگرانی در مورد قرار دادن نظرسنجی کارگران و رای دهندگان در خطر قرار گرفتن در معرض به COVID-19.

دادگاه حکم داد 4-2 با چهار محافظه کاران در پشتیبانی و دو لیبرال ها در برابر, که Evers فاقد اقتدار به حرکت انتخاباتی خود را. Evers قبلا مخالف حرکت انتخاباتی و گفت که او نمی باید از این قدرت برای تغییر زمان یک جانبه. اما او تغییر دوره, دوشنبه, سفارش, تاخیر در شخص رای گیری به تاریخ 9 ژوئن به عنوان نظرسنجی سایت های بسته شده به دلیل عصبی داوطلبان تمایلی به کارکنان آنها و به عنوان انتقاد در مورد برگزاری انتخابات رشد داشته است.

فرماندار گفت: منظور بود آخرین امید برای توقف انتخابات و او تا به حال هیچ اظهار نظر فوری پس از این حکم در مورد هر یک از دیگر ممکن است چالش های قانونی.

“وجود دارد یک طرح B. وجود ندارد یک برنامه C” Evers گفت شنبه.

ویسکانسین در انتخابات است که به عنوان یک آزمون ملی در مورد گسترده تر مبارزه با بیش از رای دهندگان دسترسی در سن coronavirus با پیامدهای عمده برای ریاست جمهوری اولیه مسابقات پیش رو — و احتمالا در ماه نوامبر انتخابات عمومی. بسیاری از کشورهای دیگر تحت فشار قرار دادند مقدماتی خود را به عقب به عنوان coronavirus جاروب در سراسر کشور.

در همین حال جمهوریخواهان نیز خواسته دادگاه عالی ایالات متحده به پرتاب یک دادگاه پایین تر به منظور گسترش رای گیری غایب به مارس 13. وجود دارد هیچ نشانه ای در زمانی که دادگاه عالی رد شد.

در سطح ریاست جمهوری جو بایدن در حال حاضر دارای یک فرمانده نماینده رهبری بیش از برنی ساندرز و ویسکانسین نتایج به احتمال زیاد برای تعدیل مارس خود به نامزدی حزب دموکرات. اما جنجال و هیاهو در یکی از حساس ترین انتخابات عمومی میدانهای تأکید چالش رای گیری در طول یک بیماری همه گیر که مقامات بهداشت عمومی در حال تضعیف گروه از جمع آوری برای تقریبا هر دلیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Evers خود را زیر سوال برده بود که آیا او تا به حال قدرت برای برنامه ریزی مجدد انتخابات اما گفت که این وضعیت مشکلات از جمله افزایش COVID-19 مرگ و میر ناشی از 56 روز جمعه به 77 روز دوشنبه روشن ساخته است هیچ راهی وجود دارد با خیال راحت به جلو حرکت کند. Evers گفت که او با انگیزه حفاظت از بهداشت عمومی و نه سیاسی.

“مردم ویسکانسین اکثر آنها را صرف همه ساعات بیداری خود را به فکر کردن در مورد در حال جمهوریخواهان یا دموکرات گرفتن دست بالا در اینجا” Evers گفت شنبه. “آنها می گویند آنها می ترسم. آنها ترس از رفتن به پای صندوقهای رای است.”

Evers و جمهوری خواهان در ابتدا توافق کردند که آن را ضروری است برای انتخابات به ادامه چرا که هزاران نفر از دفاتر محلی هستند در انتخابات روز شنبه برای شرایط که در آغاز در دو هفته. نیز وجود دارد یک دادگاه عالی ایالت در انتخابات.

اوهایو دیدم شبیه یازدهم-ساعت سراسیمگی روز قبل از اولیه آن در ماه گذشته. پس از فرماندار و وزیر امور خارجه موفق به متقاعد کردن قاضی به تغییر تاریخ انتخابات, دولت بهداشت و درمان مدیر در پا و دستور رای گیری تعطیل. قانونگذاران مجموعه جدید تقریبا تمام ایمیل اولیه برای مارس 28 جرقه جدید چالش های قانونی از رای گیری گروه های حقوق اما یک قاضی فدرال در روز جمعه گفت: این انتخابات می تواند به جلو بروید.

ویسکانسین دولت دموکراتیک بهداشت ، جان Erpenbach گفت: جمهوری خواهان می خواهند به سرکوب مردم در انتخابات به ویژه در حزب دموکرات-سنگین میلواکی چرا که به نفع جمهوری خواهان.

“دموکرات ها همواره خوب در مورد گرفتن رای گیری در روز,” Erpenbach گفت. “اگر شما به دنبال در روزنامه ها, تماشای تلویزیون, شما می دانید در حال حاضر این خطرناک است.”

Evers است که در میان فرمانداران که با صدور اقامت در خانه نظم و بسته تمام غیر ضروری کسب و کار.

“انتخاب شما این است که بروید و رای در فرد و از شانس پیمانکاری COVID-19 یا ماندن صفحه اصلی” Erpenbach گفت. “چه شما فکر می کنید مردم در حال رفتن به انجام این کار؟”

دولت ملی و دموکراتیک احزاب همراه با یک میزبان از دیگر لیبرال و رای دهندگان گروه های حمایت از ثبت فدرال پرونده های حقوقی به دنبال تاخیر در انتخابات و تغییرات دیگر. یک قاضی دادگاه فدرال فقط در هفته گذشته دست دموکرات ها جزئی برنده اجازه می دهد به صورت غیابی محسوب می شود از طریق آوریل 13, تاخیر در گزارش از نتایج انتخابات تا پس از آن. اما قاضی و بعد یک دادگاه تجدید نظر فدرال کاهش یافته است برای به تعویق انداختن انتخابات است.

جمهوری خواهان به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ایالات متحده درخواست که آن را اجازه نمی دهد غیابی محسوب می شود فراتر از شنبه. آنها استدلال می کنند که نتایج قسمی می تواند به بیرون درز کرد. دادگاه با توجه به اینکه به اقدام است.

دموکرات ها می ترسند که اگر دیوان عالی کشور معکوس قاضی حکم و کاهش کوتاه مقدار زمان آن برگه های رای را می توان بازگشت و هنوز شمارش هزاران نفر از رای دهندگان خواهد بود از حقوق خود محروم و باید رای خود را شمارش.

هزاران نفر از نظرسنجی کارگران گفته بود که نمی خواهد کار منجر میلواکی برای کاهش آن برنامه ریزی شده تعدادی از رای گیری سایت از 180 فقط پنج. بیش از 2500 سرباز گارد ملی اعزام شدند به کارکنان پای صندوقهای رای است. آنها همچنین توزیع منابع از جمله ضد عفونی کننده دست, به رای گیری سایت در سراسر کشور. در Madison, شهرستان, کارگران احداث پلکسی گلاس موانع برای حفاظت از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان تشویق شدند را به خود قلم به علامت آراء.

جورج Dunst, 76, از مدیسون که داوطلب در محلی نظرسنجی سایت برای نزدیک به هر انتخابات پس از بازنشسته شد گفت: او را روز شنبه در میان ترس از ابتلا COVID-19.

“مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی شما وجود دارد برای رفتن به قرار گرفتن در معرض,” او گفت:. “چه کسی می داند که می آید به رای گیری محل؟”

مردم گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان تاد ریچموند از مدیسون, Wis., و جولی Carr Smyth از کلمبوس, اوهایو, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>