باد ممکن است به روز شنبه به 95 پس از چهار شنبه بالا از 101

بادهای توفانی از 20 مایل در ساعت و یا کمی بیشتر انتظار می رود در لاس وگاس در اوایل روز شنبه و به احتمال زیاد نگه دارید بعد از ظهر درجه حرارت بالا از قرن خوانده شده را علامت.

McCarran International Airport آمار 101 درجه در 3:13 p. m. روز شنبه, دره مقام اول 100-درجه بعد از سال پس از سقوط فقط کوتاه از علامت در اواخر ماه آوریل است.

“بادها در حال حاضر تغییر در فرودگاه و شمال شرقی در 12 تا 15 مایل در ساعت” گفت: خدمات ملی آب و هوا هواشناس رس مورگان. “است که باید در حفظ آن چند درجه سردتر با حدود 95.”

آسمان آفتابی خواهد شد و توفانی بادها را کاهش دهد و در طول روز مورگان گفت. یک شبه کم خواهد شد و در حدود 67.

روز جمعه بالا افزایش به 97 با آسمان آفتابی و وزش بادها در حالی که روز شنبه در هوا بالا است 99 با 97 پیش بینی شده برای روز یکشنبه.

درجه حرارت در اوایل هفته آینده خواهد بود در پایین 90s یا بالا 80s بسیار نزدیک به فصلی هنجارهای.

گرما هشدار برای دره مرگ

یک گرمای شدید مشاوره برای رودخانه کلرادو دره برای جمعه و شنبه را حذف کرده اند مورگان گفت. اوج هنوز هم رسیدن به 103 تا 105.

“افراد مشغول به کار در خارج و یا در دنده اضافی هنوز باید اقدامات احتیاطی” مورگان گفت.

مشابه گرما مشاوره برای دره مرگ شده بالا به گرمای شدید هشدار داد. اوج از 110 روز جمعه و 111 روز شنبه پیش بینی می شود. یک شبه پایین را به بالا و در حدود 80 درجه “با ارائه کمی تسکین در طول روز استرس حرارتی,” هشدار متحده است.

تماس با ماروین Clemons در [email protected] یا 702-863-4285. Follow @Marv_in_Vegas در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>