خواهد Coronavirus شیوع علامت نقطه اوج چگونه کنفرانس آدرس بیماری ؟

با شیوع کروناویروس نصب به اورژانس بهداشت جهانی در کنفرانس های بین المللی می تواند عمده اثرات در حضور و غیاب و برنامه نویسی.

کنگره جهانی موبایل در بارسلونا شد, اولین کنفرانس مصدوم از ترس در اطراف تنفسی ویروس زمانی که سازمان امروز اعلام کرد که این امر می تواند پس از لغو بیش از دو دوجین شرکت های مورد حمایت کردن. از دیگر رویدادهای مهم با مخاطبان جهانی نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی هر چند درجه از آمادگی و نگرانی متفاوت است.

سازمان دهندگان این رویداد در حال حاضر پیدا کردن خود را در برخورد با دلهره آور سوال: آیا این یک industrywide نقطه اوج است که باید جرقه تغییرات دائمی برای تشخیص بهتر و جلوگیری از گسترش بیماری ؟ چنین تغییراتی نمی آیند ارزان و آنها می تواند در نتیجه تجارب منفی برای شرکت کنندگان. یا شیوع کروناویروس موقت سناریو است که باید در کوتاه مدت و بدون تحریک تغییرات گسترده به تمام کنفرانس های در حال حرکت رو به جلو ؟

به عنوان عفونت می رسد میزان بیش از 40 ، 000 نفر در سراسر جهان و مرگ و میر بیش از 1000 نفر—عمدتا در چین—رویداد حرفه ای با توجه به طیف گسترده ای از اقدامات ایمنی از چیزی به عنوان ساده به عنوان دلسرد شرکت کنندگان از دست دادن به دراماتیک تر و با تکنولوژی بالا راه حل های مانند ماشین آلات در راههای ورودی است که می تواند تشخیص تب.

غربالگری ماشین آلات: آنها را تبدیل به جدید عادی است ؟

در سامسونگ سالانه بستهای کنفرانس در سان فرانسیسکو در این هفته, سازمان, نصب دوربین های تصویربرداری حرارتی است که تشخیص تب یک دستگاه استفاده می شود معمولا در مقیاس عمومی جمع آوری مکان هایی مانند فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن. CrowdRx پزشکی خدمات شرکت برای رویدادهای در حال اجرای ایستگاه برای انتخاب مشتریان و سالن. نشانه های سراسر محل نیز توصیه می شود شرکت کنندگان در کاهش خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی.

MWC دهندگان در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی دستگاه های مشابه علاوه بر محرومیت مسافران از چین هوبئی استان و نیاز به اثبات از شرکت کنندگان به صرف زمان در چین که به تازگی آنها در خارج از کشور را برای حداقل دو هفته قبل از رویداد.

عطف به بهداشت عمومی سازمان برای راهنمایی

دیگر کنفرانس ها در حال آماده سازی توسط انتشار درمانی قابل اعتماد آژانس اطلاعات خود را به لیست مهمان. SXSW که جلب بیش از 400 ، 000 نفر به Austin سال گذشته به روز شده آن شرکت کنندگان صفحه ایمنی برای سال 2020 اعلام این کنفرانس اقدام به عنوان برنامه ریزی شده و سازمان در ادامه به نظارت بر وضعیت. 34 کنفرانس سالانه اجرا می شود که آوریل 13-22 نیز تشویق می کند آینده نگر شرکت کنندگان به بررسی سازمان بهداشت جهانی سایت برای اقدامات احتیاطی.

یک سخنگوی بین المللی فناوری همایش ها برخورد و وب اجلاس را که در تورنتو در ماه ژوئن و لیسبون در ماه نوامبر به ترتیب, گفت, سازمان, شده اند به طور مشابه زیر هدایت آژانس بهداشت عمومی کانادا و مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

این سخنگو همچنین گفت: سازمان توصیه می کنند که آینده نگر شرکت کنندگان بررسی آن سازمانها وب سایت برای به روز رسانی و همچنین سفر رسمی مشاوره برای شرکت کنندگان از خارج از کشور است.

“در مسائل مربوط به بهداشت عمومی و ایمنی ما همچنین برقراری ارتباط نزدیک با ما در شهرستانها میزبان” این سخنگو گفت: در یک ایمیل. “این است که برای اطمینان از مناسب اقدامات صورت گرفته برای برخورد و وب اجلاس به عمل با بیشترین ایمنی و امنیت و رفاه استاندارد در محل برای شرکت کنندگان.”

در اوایل این ماه, مدیر عامل شرکت توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک ابراز نگرانی در مورد اینکه آیا این ویروس را تحت تاثیر بازی های تابستانی. بین المللی المپیک و پارالمپیک, کمیته نیست منتشر شد اظهارات رسمی در مورد اینکه آیا ویروس را تحت تاثیر قرار رویداد اما گفت: آنها با تکیه بر چه کسی برای راهنمایی.

امن ترین جایگزین بدون لغو: رفتن مجازی

برخی از وقایع در حال حاضر نیروبخش برای لغو و یا کاوش جایگزین به حوادث زندگی می کنند در دسترس نباشد. بروس مورگان افسر ارشد عامل در مدیریت رویداد و شرکت مشاوره BCD گفت: شرکت او در حال حاضر تجربه برخی از لغو با توجه به شیوع بسیاری از آنها دولت موظف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>