خواهد Shoptalk مجازی کنفرانس به تعویق افتادن فشار صنعت به تجدید نظر دیجیتال محورهای?

بینش کلیدی:

  • کارشناسان توجه داشته باشید که این ایده را در مقیاس بزرگ مجازی رویدادهای آسان تر است از انجام گفت.
  • به عنوان بیشتر در همایش ها به یک حرکت مجازی در قالب سازمان باید در نظر بگیرید که چگونه آن را تغییر ارزش برای شرکت کنندگان.

در رویداد فرد لغو و تعویق عادی در سن coronavirus با حوادث خاص اعلام کرد قصد دارد برای به موقع مجازی محور در حالی که دیگران به اطلاع شرکت کنندگان در آنها خواهید بود در سال 2021. Shoptalk اما ممکن است برای اولین بار در طول همه گیر برای به تعویق انداختن کنفرانس های مجازی در آخرین لحظه.

سالانه خرده فروشی و تجارت الکترونیک صنعت رویداد میله میله برای میزبان اولین Shoptalk مجازی کنفرانس امروز ارائه 12 جلسه با 20 سخنرانان پرداختن به Covid-19 و تاثیر آن بر صنعت است. اما صبح امروز سازمان, ایمیل شرکت کنندگان به اطلاع آنها صورت نمی تواند حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده و آنها اعلام تاریخ جدید و جزئیات بیشتری در هفته آینده.

Shoptalk که نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر نمی آشکار دقیق دلیلی برای به تعویق انداختن این رویداد به صورت رایگان و زنجان به منظور جلب بیش از 10 ، 000 شرکت کنندگان. اما فرستاده بیانیه ای اذعان کرد سازمان نیست کاملا آماده برای راه اندازی و در ادامه به کشف موثر ترین فرمت های ویدیویی.

“ما شده است به سرعت یادگیری چگونه برای تولید جذاب و, مطالب آموزنده, تحویل بیش, تصویری, و ما هنوز در نقطه از داشتن یک محصول است که مطابق با نیازهای صنعت در این زمان بسیار مهم” سازمان در بیانیه ای گفت. “در زمانی که فرد در حوادث محدود شده و لغو می شود شما فکر می کنم که یک رویداد مجازی را به عنوان برنامه ریزی شده. اما واقعیت این است که اگر شما واقعا می خواهید به آن را دریافت حق ترجمه در فرد و رویداد مجازی یک ارائه بسیاری از چالش های منحصر به فرد. ما در حال کار برای ارائه بهترین ممکن است اولین نسخه از این مهم ابتکار جدید و ما از صبر و شکیبایی شما قدردانی و درک است.”

به عنوان سازمان کنفرانس و کسانی که در بازاریابی تجربی در ادامه به توسعه راه های محوری تقریبا در حالی که ما همه تهدید و Shoptalk به تعویق افتادن ممکن است این معنی است که تولید کنفرانس های مجازی آسان تر است از انجام گفت.

Lizz Torgovnick از بنیانگذاران و CCO نیویورک-بر اساس حوادث آژانس دنباله گفت که او برنامه ریزی شده برای حضور در رویداد امروز به بینش از برندها در Covid-19 تاثیر و ببینید که چگونه این رویداد واقعی خواهد بود اعدام شد. Torgovnick که تیم همچنان به کار با مشتریان خود در دیجیتال جایگزین گفت: او قدردانی و همدردی با Shoptalk تصمیم به تاخیر و آن را می فرستد لازم است پیام به یک رویداد صنعت در شار.

“وجود دارد فرض است که آن را بسیار ساده تر برای برنامه ریزی یک رویداد تقریبا. Shoptalk بود و صادقانه در مورد این واقعیت که آنها احساس نمی مانند آنها میخ آن نشده است. آنها احساس نمی کنند که آنها را قرار داده ایم از امروز خواهد ضربه علامت گذاری به عنوان خود را با نام تجاری و یا برآورده کردن انتظارات مخاطبان خود را به حال,” او گفت:. “برای من این پیام این است که ما نیاز به زمان برای انجام مجازی تجارب راست و آنها در حال رفتن به یک شبه اتفاق می افتد. من فکر می کنم این تصمیم گیری کمک خواهد کرد که قرار دادن این صنعت در مسیر حق ساخت مجازی رویدادهای تاثیرگذار و ضروری است, به عنوان مخالف به انجام آنها فقط به آنها را انجام دهد.”

در اوایل ماه مارس Shoptalk به تعویق افتاد سالانه خود را در لاس وگاس جمع آوری شده است که تا به حال این رویداد برای اولین بار تمام زنان سخنران صف. سازمان موکول و هنوز برنامه ریزی برای برگزاری این رویداد برای آن بیش از 8000 شرکت کنندگان سپتامبر 14-17 در Mandalay Bay در لاس وگاس. اما به آدرس Covid-19 فعلی تاثیر بر خرده فروشی و تجارت الکترونیک, Shoptalk در 15 آوریل اعلام کرد این امر راه اندازی Shoptalk مجازی حوادث پلت فرم به عنوان یک مکمل موقت به فرد در حوادث.

سه بخش پلت فرم شروع با Tabletalks در آوریل 23 بود که تنها به خرده فروشان و علامت های تجاری ثبت شده برای ماه سپتامبر کنفرانس. برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس در این مذاکرات با هدف گرد هم آوردن افراد از خرده فروشان و علامت های تجاری در گروه های چهار تا شش به بحث در مورد اثرات Covid-19 خرده فروشی. اجرای خواهد میرم و سپس شامل اولین کنفرانس امروز که رایگان برای شرکت کنندگان که امضا در Shoptalk وب سایت. این کنفرانس قرار است به دنبال انتشار یک نسخه مجازی از Shoptalk را میزبانی خرده فروشان & مارک های برنامه که جفت نفر از مارک ها و خرده فروشان با حمایت شرکت های رو به بالا 10000 در محل یک به یک نشست سالانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im