را گوگل امپراتوری کرک نظارتی تحت فشار ؟

بینش کلیدی:

گوگل بی سابقه ای مواجه نظارت عمومی هر دو از نظر حریم خصوصی کاربر و چگونه آن را می سازد شرکت های کوچکتر با استفاده از آن ابزار تبلیغات. و برخی از خوبی قرار ناظران صنعت می بینی تغییرات لرزه ای در چگونه فن آوری های غول پیکر در هم آمیخته آگهی پشته—گوگل کنترل دسترسی به آگهی موجودی و صاحب تبلیغ بورس و الگوریتم خود را کمک می کند تا تصمیم بگیرد که این آگهی به خرید (در گوگل, آگهی, ارز و یا کسانی که از اشخاص ثالث)—استفاده می شود برای هدایت جریان آگهی دلار است.

تنظیم کننده در سراسر جهان به شدت مورد نقد و گوگل وسیع امپراتوری و سوال که آیا تسلط خود را در ad tech جستجو و سیستم عامل تلفن همراه است که مهار نوآوری در بازار گسترده تر. برخی معتقدند که در حال حاضر گوگل ممکن است به طور داوطلبانه محروم خود از آن کمتر سودآور دارایی ها مانند آگهی خود را پشته در تلاش برای متقاعد کردن دولت ها آن را در انحصار گناه از خفقان نوآوری در تبلیغات آنلاین هدف گیری و تحویل. متناوبا, دولت آمریکا می تواند از نیروی طرف گوگل.

یا نتیجه خواهد نتیجه یک ad-tech بازار است که به نظر می رسد به طور قابل توجهی متفاوت از آن که ما امروز داریم.

بررسی

این نخستین بار نیست که این فناوری بزرگ مواجه شده است و نظارتی موشکافی اما منابع صنعت بر این باورند تغییرات اساسی در نحوه اشخاص ثالث می تواند دسترسی به Google ad-tech پشته در افق است. به عنوان دادستان کل ویلیام بر تشدید تمرکز خود را بر روی فناوری بزرگ تسلط از بخش های خاص (و در رسانه های آنلاین, این بدان معناست که گوگل) برخی از خودی اعتقاد دارم که آن را فقط یک مورد که آیا گوگل را چنین تغییراتی از خود اراده و یا دولت را زور آن را به.

این هفته در همان روز کمیته قضایی مجلس سنا بررسی “خود preferencing توسط سیستم عامل های دیجیتال” در یک جلسه در کاپیتول هیل سنسور. جاش هاولی R-Mo. و ریچارد بلومنتال D-Conn., به طور مشترک گذراند در نامه ای به وزارت دادگستری ایالات متحده خواستار تسلط گوگل از بازار جستجو.

این آمد به زودی پس از DOJ میزبانی یک کنفرانس در پی IAB سالانه رهبری جلسه که در آن کارشناسان صنعت و سرمایه گذاران را دعوت برای به اشتراک گذاشتن نظرات در سلطه گوگل از این بخش است. در خصوص محققان علاقه مند بودند که آیا یا نه تسلط فناوری بزرگ است و خفقان سرمایه گذاران تمایل به راه اندازی صندوق جایگزین در این بخش است.

بررسی 143 ad-tech خودی صنعت

مجتمع پیچ و خم است که در گوگل آگهی پشته

منابع گفته Adweek که DOJ محققان به خصوص علاقه مند در چگونه گوگل را پیچیده آگهی پشته در طول تاریخ شناخته شده به عنوان DoubleClick در هم تنیده شده است و این که آیا الگوریتم زیر بنای آن شامل ذاتی تعصب.

مثلا سوال باقی بماند که آیا گوگل, آگهی, سرور, معمولا شناخته شده به عنوان DFP نفع آن تبلیغ, تبادل, AdX به عنوان موجودی تامین منبع برای ناشران در هزینه های شخص ثالث تامین سمت بازیکنان. علاوه بر این گوگل 2015 آگهی های شخص ثالث خدمت تغییرات در یوتیوب مانند محدود کردن دسترسی به شخص ثالث تقاضا به سمت سیستم عامل شده است موضوع جنجال زیادی در سال های اخیر است.

در شهادت او در این هفته سنا شنوایی سالی هوبارد مدیر اجرای استراتژی در بازار آزاد موسسه گفت که با خرید “هر سخن از اکوسیستم” گوگل تحت تاثیر رقابت در بازار است.

“اگر گوگل تا به حال خریداری نیست DoubleClick و سپس ادموب, پیشرو موبایل, شرکت تبلیغاتی, به علاوه یک کشت از دیگر ad-tech شرکت های, همه چیز شده اند می تواند متفاوت” هوبارد شهادت داد و اضافه کرد که گوگل کسب چندین ad-tech ابزار به طور قابل توجهی مانع رقابت در بازار.

در همان جلسه ژن Kimmelman مشاور ارشد برای دانش عمومی گفت: سناتور “این نوع رفتار خواهد اجازه می دهد گوگل به اتهام قیمت های بالاتر برای تبلیغ از آنها ممکن است در یک بازار رقابتی و اجازه می دهد گوگل برای پرداخت کمتر برای ناشران مناسب برای تبلیغ در محتوای خود را.”

ميثم حرکت می کند ؟

چنین فشار بسیاری از کارشناسان اعتقاد گوگل ممکن است قربانی برخی از آن ad-tech دارایی ها مانند آگهی خود را تبادل و یا DSP در تلاش برای جلب رضایت رگولاتور کاوش چگونه این شرکت موفق به دراز ادعا می کنند به بیش از یک در سه آگهی دلار صرف شده در ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de