خواهد coronavirus حفظ Allegiant ورزشگاه خالی برای Raiders بازی ؟

مهاجمان در حال اجرا پشت Jalen ریچارد احساس انرژی از طرفداران قبل از او حتی مجموعه پا را در این زمینه برای صفحه اصلی بازی.

“من می توانم آن را توضیح دهد” چهار سال کهنه که صرف تمام زندگی خود را با حق رای دادن گفت: در این هفته. “زمانی که شما می آیند از این تونل و جمعیت تاب شما خوراک همه انرژی و هیجان از یک ورزشگاه پر. شما می توانید ایجاد کردن یک خانه جمعیت حتی قبل از بازی شروع می شود. وجود دارد هیچ چیز مانند آن. اگر هر بازیکن می گوید که او احساس نمی کند که راه او دروغ است.”

این نوع از جو تیم را توسعه داده است در طول سال در اوکلند و لس آنجلس و یکی از این سازمان امیدوار است را به ارتفاعات و حتی بیشتر در Allegiant ورزشگاه جدید خود را به حرم درست کردن نوار.

اما اگر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس NFL باید در ادامه برای این فصل و یا هر بخشی از آن را با طرفداران در حضور?

هیچ کس می خواهد برای دیدن رویدادهای ورزشی بدون طرفداران, اما اظهارات diehards ممکن است شروع به تصدیق کرد که آنها ممکن است مجبور به صبر کنید هنوز یک سال دیگر به تماشای فوتبال NFL live in Las Vegas.

MGM اقدام مدیر عامل لایحه Hornbuckle شد آخرین نشان می دهد که ایده زمانی که از او خواسته شد در مورد شهر های ورزشی چشم انداز در طول یک درآمد تماس در روز پنج شنبه. “در دراز مدت, Las Vegas, بهبود,” او گفت:. “اما ما ممکن است چند بازی در این سال بدون مردم.”

Hornbuckle به نام پتانسیل 15,000 یا بیشتر مردم از حضور در یک کنسرت با فرمت یک رویداد ورزشی در T-موبایل آرنا که در آن شوالیه طلایی بازی در این سال “یک کشش.”

اظهارات صاحب Mark Davis واقعا می خواهید برای اندیشیدن به چنین امکانی فقط رتبهدهی نشده است, حداقل publicly.

در حالی که این فکر به ذهن او آمده آن را دشوار است به تصور رویای او از ساختمان لوکس پایتخت برای مهاجم ملت در نهایت آمدن به ثمر با هیچ یک از شهروندان آن وجود دارد آن را تجربه می کنند.

“صادقانه بگویم من نمی خواهم به فکر می کنم که به مراتب جلوتر او گفت:” این هفته است. “شده است وجود دارد بسیاری از چیزهای اطراف پرتاب شده و در رسانه ها در مورد (بازی با طرفداران) اما من می دانم که لیگ نیست که بدست کنون. ما ملاقات نکرده به عنوان صاحبان مدتی.”

صاحبان بعدی برنامه ریزی شده برای دیدار با مه 19-20 در مارینا دل ری کالیفرنیا در انتظار هر اجتماعی فاصله دستورالعمل از دولت است.

دیویس معتقد است که وجود دارد هیچ چیز مانند یک خانه کامل در یک بازی NFL. او گفت: Allegiant ورزشگاه ساخته شده با ظرفیت جمعیت فریاد در بالای ریه های خود را در ذهن.

“این چیزی است که من برای زندگی,” دیویس گفت:. “روزهای یکشنبه. بازی روز. آنها همه چیز را. کیکآف هیجان انگیز است. سرود ملی هیجان انگیز است. انرژی و احساسات از جمعیت هیجان انگیز است. آن را بزرگترین روز است. آن را نیز سخت ترین روز به دلیل شما می خواهید برای برنده شدن تا بد. که همیشه هدف ما است. من فقط می توانم به خودم اجازه می دهد به جلو فکر می کنم از آنچه در آن ممکن است نگاه مانند با (خالی استادیوم). من معامله در واقعیت است. همانطور که ما با نزدیک شدن به فصل امکان همه چیز مشخص خواهد شد.”

نیز وجود دارد این سوال که آیا طرفداران آنها حتی آماده برای رفتن اگر به آنها اجازه داده است.

یک نمونه از یک تعداد انگشت شماری از فصل بلیط دارندگان این هفته نشان داد چند که هیجان زده در مورد این فرصت را به دیدن این اظهارات اما حتی بیشتر شک و تردید در مورد اینکه آیا آنها خواهد راحت احساس حضور در یک بازی در یک گروه بزرگ.

تنها یکی از پاسخ دهندگان در مصاحبه با نقد و بررسی-مجله گفت: آنها خواهد بود مایل به شرکت در یک بازی پر جمعیت در ماه آینده. او می گویند او را به پوشیدن ماسک است که بخشی از روال روزانه.

NFL آماده است

بنابراین بازی در این پاییز بدون طرفداران شروع به احساس بیشتر و بیشتر از یک احتمال به عنوان ورزش جهان در تلاش برای مقابله با عادی ایجاد شده توسط جهانی coronavirus بیماری همه گیر. حالات مورد بحث, بحث و اخراج بر اساس ساعات روز:. به نظر می رسد چیزی است که واقعا از روی میز در این مرحله حتی اگر لیگ اصرار دارد آن است که هنوز هم در حال برنامه ریزی در انجام فصل به عنوان معمول است.

“ما در حال برنامه ریزی در بازی های 2020 NFL فصل به عنوان برنامه ریزی شده و با طرفداران در غرفه در سراسر کشور و در سطح جهانی Allegiant ورزشگاه, لیگ” سخنگوی برایان مک کارتی گفت: نقد و بررسی-مجله روز پنج شنبه. “ما آماده خواهد شد برای ایجاد تنظیمات در صورت لزوم. آن است که تنها مسئول به آماده شدن برای همه جوانب و ما آماده خواهد بود.”

این برنامه انتظار می رود که در هفته جاری منتشر شد با پتانسیل احتمالات ساخته شده است در. لیگ تا به حال به ایجاد تنظیمات در گذشته برای همه چیز از طوفان به آتش سوزی به حملات تروریستی ماه سپتامبر است. 11, 2001.

لیگ مقامات بر این باور هستند که باید مورد بحث و بررسی امکانات اعم از کسب و کار به عنوان معمول به نصف یا یک سوم پر استادیوم برای بازی با طرفداران در همه.

“ما پروتکل ها و تصمیم گیری خواهد شد هدایت می شود آخرین توصیه های پزشکی و مقامات بهداشت عمومی و همچنین به عنوان فعلی و آینده دولت و مقررات” مک کارتی گفت. “تمرکز اصلی ما باقی مانده است حفاظت از سلامت ما هواداران, بازیکنان, باشگاه, لیگ برتر و پرسنل و جوامع است.”

لیگ برتر همچنان ادامه دارد و به انجام آن offseason کسب و کار با چند تنظیمات.

خلاقیت مورد نیاز

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که پدید آمده است به عنوان چهره ملت coronavirus نیروی کار به NFL عبور نمرات برای راه آن انجام شده پیش نویس از راه دور در حالی که ترویج اجتماعی فاصله.

اما او گفته نیویورک تایمز این هفته که ما به عنوان یک جامعه ممکن است مجبور به قبول که بعضی از ورزش ها ممکن است در این فصل بازگشت او افزود که وجود دارد مسیر برای جلوگیری از آن. آنها عمدتا متمرکز در یک چشم انداز مثبت در تست و برنامه ریزی های گسترده ای توسط لیگ به خصوص در ورزش های تماسی مانند فوتبال است.

“شما واقعا خلاق,” او گفت:. “این کار ممکن است. من نمی گویم این راه رفتن است اما شما می خواهید به حداقل در نظر داشتن بازیکنان اگر آنها در حال رفتن به بازی در مقابل یک تلویزیون دوربین بدون مردم در مخاطب است. و سپس تست تمام بازیکنان و مطمئن شوید که آنها منفی و نگه داشتن آنها را در یک محل که در آن آنها ندارد و تماس با کسی در خارج که شما نمی دانید که آیا آنها مثبت یا منفی است. که به لحاظ لجستیکی دشوار است اما حداقل امکان انجام آن است.”

NFL برخی از مزایای در این راستا بزرگترین آن زمان است.

در حالی که NBA و NHL تا به حال به آمار قابل تامل در اواخر مراحل خود را به طور منظم فصل و بیس بال در انتظار قرار داده شد درست قبل از روز افتتاحیه NFL است تا ماه سپتامبر به کار بر روی یک طرح.

نیز وجود دارد که پیامدهای مالی. NFL تساوی از یک استخر عمیق از درآمد و هنوز هم می تواند سود قابل توجهی را از طریق حقوق معاملات و حمایت های مالی در حالی که مصرف موقت آمار در فروش بلیط و سازش است.

لیگ های دیگر و تا حدی بزرگتر, کالج, فوتبال, ندارد, کاملا به عنوان راه گریز. سودآوری فوتبال, برنامه ها و حتی کل ورزشی بخش متکی به قرار دادن طرفداران در می ایستد.

زندهگیری: نظارت بر پیشرفت از لاس وگاس ورزشگاه در این نمایش به دنبال سمت جنوب ساخت و ساز سایت.

فن هنوز هم امیدوار

وجود دارد اما امیدوارم که این وضعیت تغییر خواهد کرد در ماه سپتامبر.

Gilberto کاررا مادام العمر است اظهارات فن از اونتاریو کالیفرنیا که صرف 17 از 23 سال خدمت در نیروی هوایی مستقر در لاس وگاس. او رفت و برگشت به شهر پس از بازنشستگی از وظیفه فعال در سال 2017 و نمی توانستم باور شانس خود را زمانی که او آموخته است که تیم های مورد علاقه خود نیز جابجایی به جنوب نوادا.

او خریداری بلیط فصل خود را برای خانواده چهار اما گفت: “هیچ شانسی” او را به شرکت در یک بازی اگر آن را می شود در چند هفته آینده.

“آن خواهد صدمه دیده است” گفت: کاررا که به نظر می رسد در یکی از مجازی مربع از اظهارات طرفداران در طول دور اول پوشش پیش نویس NFL. “اما من یک دختر 11 ساله و 7 ساله و اگر آن را به معنی نگه داشتن آنها را از راه آسیب است پس از آن که به وضوح بیشتر آنچه در ناامیدی خواهد بود قادر به رفتن. نگه داشتن خانواده های سالم است و از اهمیت زیادی برخوردار است.”

او گفت: او را ادامه خواهد داد برای نظارت بر بینی و نگه داشتن چشم در پیشرفت در درمان و واکسن در حالی که رویای حضور در اظهارات’ اولین بازی در Allegiant ورزشگاه در ذهن است.

“من امیدوار هستم اما شک و تردید” او گفت:. “من خریداری نشده است.”

بازی می تواند بهتر

ریچارد امیدوار به دیدن کاررا و در مورد 65,000 از دوستان خود وجود دارد که این اظهارات باز ورزشگاه در پاییز.

“ما باید بیشترین طرفداران در جهان است,” او گفت:. “ما برای بازی با آنها را. من کاملا مطمئنم که حتی اگر آنها مجاز نیست در, مهاجم ملت خواهد هر چیزی را می تواند به خارج Allegiant ورزشگاه آن مهمانی. من می خواهم از دست ندهید دیدن آنها را از دست تمام لباس ها در بازی بعد. مهاجم ملت دیوانه است ، آن را بسیار منحصر به فرد و متنوع پایه فن. این امر واقعا صدمه دیدن آنها را در داخل برای بازی.

“اساسا از نظر فضای آن را باید در یک مرحله. که در آن مرد-در-نبرد مرد در می آید. شما باید به ضرب و شتم خود را در یک بازی داده شده بدون اینکه با الهام از جمعیت است. آن می تواند تا حد زیادی متفاوت است اگر که اتفاق می افتد.”

Vikings کارفرمایی کرک عموزاده سعی کردم به نگاه در سمت روشن گفت: در یک کنفرانس اخیر تماس با آن می تواند یک “نفس هوای تازه” فقط به بازی فوتبال بدون پمپ و شرایط و همچنین خصمانه فضای, جاده بازی ها, هر چند او بعدها روشن او هرگز می خواهید برای محروم کردن طرفداران این فرصت را به شرکت در بازی.

ریچارد درک ،

“از فقط یک بازی و اجرای نظر من در واقع فکر می کنم شما ممکن است یک سطح بهتر از فوتبال,” او گفت:. “هیچ کس در حال رفتن به دست گرفتن هو, اما من فکر می کنم تمرکز بر هر دو طرف خواهد بود واضح تر چون هیچ سر و صدا. اگر وجود دارد هیچ جمعیت عنصر به بازی کردن آن پایین خواهد آمد به مرد-در-مرد برنده هرزه بهترین مرد برنده است.

“ارتباط در هر دو طرف خواهد بود خیلی بهتر جرم می دانید چه چیزی دفاع انجام شده است بیشتر و دفاع با جرم. من هنوز هم نیاز به اجرای مسیر من و گرفتن توپ یا من را قطع و آنها هنوز هم نیاز به bring me down. اما بدون جمعیت تمرکز بر همه است که حتی ممکن است بهتر است.”

به احتمال زیاد تنظیمات

اگر طرفداران نیستند اجازه حضور در آن را هنوز هم به احتمال زیاد NFL خواهد استفاده از زمان استادیوم ها در حوزه های قضایی که در آن آن باشد که عمدتا به دلیل آنها در حال حاضر مجهز به فن آوری های لازم و امکانات برای تولید شبکه-کیفیت پخش. آنها همچنین حاوی امکانات مورد نیاز برای بازیکنان است.

لیگ می تواند تنظیمات اگر طرفداران نمی تواند در این ورزشگاه به شرکت در و اضافه کردن به تجربه بازی. وجود دارد می تواند اضافی زاویه دوربین و میکروفون به منظور افزایش پخش برنامه های. مکانهای همچنین می تواند پمپ در موسیقی و یا صدای جمعیت به سعی کنید برای ایجاد یک مطلب عادی جو.

از دیگر تغییرات می تواند در فروشگاه به خصوص اگر بیس بال کره ای سازمان هر نشانه است. این KBO شروع فصل آن با هیچ تماشاگران و امید به تدریج ساخت تعدادی از تماشاگران به عنوان فصل پیشرفت می کند.

با توجه به آرام پارچ تایلر ویلسون که نقش در لیگ, بازیکنان تنها می تواند وارد استادیوم و امکانات از طریق یک درب و هر کس به خود متوسط هر روز گرفته شده.

وجود خواهد داشت هیچ pregame رسانه scrums در ستاره شرق. به جای هر مدیر را انجام خواهد داد در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی. همه مدیران تیم مسئولان و خبرنگاران باید با پوشیدن ماسک. پس از بازی فقط یک بازیکن یا مدیر از تیم برنده در دسترس خواهد بود به خبرنگاران و تنها پس از این تیم را ترک کرده اند ستاره شرق.

این KBO نیز ممنوع تف.

آن را به نگاه متفاوت اما چیزی از آن.

این امید است.

دیویس هنوز هم آن را دارد حتی اگر او معتقد است که در یک روش اندازه گیری شده.

“مهم ترین بخش این است که همیشه رفتن به سلامت و ایمنی اولین و مهمترین,” او گفت:. “عامل کلیدی در باز گشت خواهد بود از پروتکل مناسب و مطمئن در تمام تست در دسترس است. به نظر می رسد این خواهد بود که یک دولت توسط دولت پایه ای برای باز کردن. هر یک خود را استدلال برای انجام این کار یا نه. ما فقط باید صبر کنید و ببینید.”

طرفداران آماده به انجام بخشی خود را اگر آنها اجازه داد که ریچارد می خواهد برای دیدن.

“آن را مانند یک بخشی از ما رفتن” او گفت:. “اگر ما بازی فوتبال با هیچ کس وجود دارد بدون سر و صدا و یا احساسات است که بسیار سخت خواهد بود.”

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>