چرا یوتیوب کاربران به تماشای آنچه که آنها را تماشا می کردند در 24 ساعت گذشته

یوتیوب خواسته بیش از 12 ، 000 نفر در سراسر جهان بین سنین 13 و 64 به همین دلیل آنها به تماشای آنچه که آنها در حال تماشا در 24 ساعت گذشته و یافته های آن در یک فکر می کنم با گوگل پست وبلاگ.

شرکت کنندگان در تماشای یک طیف گسترده ای از محتوا اعم از رسانه های سنتی به آنلاین تصویری و آنها را در انتخاب خود شماره 1 دلیل برای تماشای از یک لیست از 20.

پنج شد: به من کمک می کند استراحت و باز کردن از پیچ; من می آموزد چیزی جدید; اجازه می دهد تا من به حفاری عمیق تر به منافع من; من; و مربوط به احساسات من است.

یوتیوب نوشت: “70 درصد از جهانی بینندگان می گویند که خو خود را دیکته محتوای خود را انتخاب کند. که اشاره به تصویری را به طور فزاینده ای نقش های شخصی در زندگی روزانه ما است. و از آنجا که ما خلق و خو تغییر آن به شرح زیر است که دلایل ما برای انجام بیش از حد. از در فروشگاه مشاوره برای یادگیری مهارت های جدید مردم در سراسر جهان به طور فزاینده ای تکیه ویدئو برای بیش از فقط سرگرمی—و را انتخاب کنید آنچه که به سازمان دیده بان برای دلایل جدید در دسترس نباشد. بسیاری می گویند آنها نمی دانند که چگونه آنها می خواهم از طریق زندگی بدون آن.”

دومی بیانیه امر به نیمی از نسل Z و وای و یوتیوب را به سایر یافته ها شامل:

  • تلویزیون سنتی-عصر نشانگر کیفیت رتبه کمتر مهم به بینندگان از آنها یک بار بود.
  • بینندگان ارزش بیشتر بر روی محتوا است که مربوط به منافع شخصی خود و احساسات.
  • توانایی برای کمک به مردم حفاری به منافع خود بود و دو بار به عنوان مهم به عنوان تولید بالا با کیفیت و یا بودن در یک شبکه مورد نظر و یا پلت فرم و چهار بار مهم تر از های بازیگران معروف.
  • نسل جوان هستند بیشتر احتمال دارد به دنبال کوتاه-فرم محتوا مانند webisodes آموزش و کوتاه-ویدئو کلیپ های تولید شده توسط حرفه ای و آماتور.علاوه بر این ،

گوگل متعلق به سایت ویدئو نوشت: “راه ما تماشای فیلم تغییر کرده است: با بیشتر انتخاب محتوا از افراد توانمند هستند برای دنبال کردن آنچه واقعا مهم برای آنها در سطح شخصی. در اینجا آنچه در آن به معنی برای بازاریابان” و آن را به اشتراک گذاشته آن takeaways کلیدی:

  • پیدا کردن راهی برای ارتباط: زمانی که ممکن است پیدا کردن یک راه برای ارتباط با مخاطبان خود را بر اساس منافع شخصی خود, اما نگه داشتن در ذهن که این منافع ممکن است آنچه شما می خواهم انتظار. اگر شما هدف قرار دادن افراد علاقه مند به بهبود نیست به عنوان مثال خودتان را محدود به عمودی خود را به تنهایی. به دنبال رفتار است.
  • فکر می کنم فراتر از سرگرمی: 46% جهانی بینندگان استفاده از محتوای ویدئویی برای یادگیری چیزی جدید. تصویری از رشد آگاهی-متوسط تنها به جذاب یک آگهی استراتژی باید به دنبال کت و شلوار.
  • تمرکز بر شور و نه فقط تولید: هنگام انتخاب چه برای تماشای مربوط به احساسات بود و 1.6 برابر بیشتر مهم است به بینندگان نسبت به تولید بالا با کیفیت. این بدان معناست که مردم بیشتر تمایل به تماشای زمانی که محتوای صحبت می کند به آنچه که آنها در مورد پرشور, حتی اگر آن را ندارد که به طور سنتی نگاه حق بیمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im