چرا شما باید به سازمان دیده بان فیلم در مورد بیماری های همه گیر در بیماری های همه گیر

چند دلیل وجود دارد که شما ممکن است می خواهید به تماشای یک فیلم در مورد یک بیماری عفونی در حال حاضر. واضح ترین غریزی است: چرا راه رفتن به یک داستانی trivializing نسخه از پریشانی? علاوه بر اخبار کانال ها در حال دادن فیلم یک اجرا برای پول خود را این روزها. در روز پنج شنبه به عنوان مثال رئیس pulmonology در یک بیمارستان در برگامو, ایتالیا گفته نیویورک تایمز است که همکاران خود را در حال مجبور به “رسم یک خط بر روی زمین به تقسیم پاک کردن بخشی از بیمارستان از یکی کثیف.” خط بین خوب و بد خزنده یک بیمارستان راهرو: آن را فقط بیش از حد ساده و خاطره انگیز درست باشد. و در عین حال آن است که وجود دارد در روزنامه.

Coronavirus فاجعه است messing با مرز بین فانتزی و واقعیت ترک ما احساس تا حدودی داستانی خودمان شناور در عظمت بحران و حجم سورئال اطلاعات قبل از ما. چه همه گیر سینما ارائه می دهد یک فرار دقیقا اما طراوت از راه های مختلفی به قاب و یا فرایند است که اطلاعات.

آنچه در این فیلم که زندگی واقعی فاقد قدم زدن. استیون سودربرگ را به روح سرایتاز سال 2011 باز می شود با عنوان کارت مطلب “روز 2” ما ترک میخواستم بدونم برای بقیه فیلم در مورد روز ما از دست رفته در حالی که از کوره در رفته فشار همراه با گسترش MEV1 ویروس. Gwyneth Paltrow می میرد کف در دهان و درام ضرب و شتم به همراه عمل است. دانشمندان برای شکار منشاء بیماری ردیابی آن از طریق زمان به دنبال پادزهر.

Jennifer Ehle در سرایت.Claudette Barius, © 2011 برادران وارنر Entertainment Inc.

در زندگی واقعی زندگی را از طریق یک فاجعه به معنای مدت طولانی از عدم قطعیت و خستگی است که دشوار است برای منعکس کردن در یک فیلم به معنای سرگرم کند. این یادداشت دروغی نیز تاثیر می گذارد به طور سنتی ء پلیسی مانند شیوع (1995) در مورد گسترش یک ویروس ابولا مانند ویروس 2013 کره جنوبی فیلم آنفولانزادر مورد یک بیماری است که می شکند در شهر Bungdam در نزدیکی سئول. هر دو از این فیلم نیز از ویژگی های قوی عناصر کمدی رمانتیک به عنوان جفت از بازیگران سرب (داستین هافمن و Rene Russo; Jang Hyuk و Soo Ae) مسابقه برای نجات یک دیگر برابر تقریبا اتفاقی در زمینه بیماری کشنده.

هر سه در حال سرگرم کننده به دلیل همه گیر است که یک دستگاه خوب برای نمایشگاه مردم عادی به خطر انداختن خود و حلق آویز زمین آینده در تعادل است. یک ویروس هر چند نامرئی است و همچنین یک راه برای روشن کردن سیستم های واقعی یا فرضی که نامرئی حاکم بر زندگی ما. سرایت شامل برخی از اطلاعات جالب در گسترش ویروس ها که همه می دانند در حال حاضر به هر حال. شیوع را نشان می دهد ارتش آمریکا آشکار بمباران یک روستا در زئیر به منظور حاوی یک بیماری است. در آنفولانزارئیس جمهور کره جنوبی می شود به طور موقت سرنگون بد رسمی از سازمان بهداشت جهانی—یک طرح نقطه با رزونانس برای یک کشور مملو روابط با سازمان های بین المللی مانند صندوق بین المللی پول.

هیچ کدام از این فیلم متکی بیش از حد به شدت در بدن ناخوشی مردم برای اثر خود وحشت به جای ساخت خائنانی از کسانی که ستم آسیب پذیر: بد بوروکرات مردان نظامی توسط دونالد ساترلند ، در این راه آنها متمایز از زامبی پلیسی که معمولا استوار بر گسترش برخی از زامبی گیری بیماری است. هنوز هم آنها معادل این معنا که همه به پایان می رسد مرده است. در zombie-virus دانلود فیلم بیمار صفر, Stanley Tucci نقش یک استاد فلسفه قرون وسطی بود که آموزش آگوستین دکترین دوست دارم وقتی که او رو گاز گرفته. او رشد می کند به طور فوق العاده هوشمند و همچنین نامعقول خشونت به توضیح و انسان های باقی مانده که آنها در حال تکاملی بین رفته زیرا آنها بر این باورند در عشق—آگوستین معیار برای اینکه یک انسان است.

در بیمار صفر دلیل شیوع بیماری در جامعه است که جمعی خشم دامن زده توسط “فمینیست” و “محافظه کاران” و “انجمن” در میان جناح های نارنجی چشم توچی توضیح می دهد. در دیگر فیلم گناه متعال به ویرانی جنگ است. در این Andromeda Strain, نقطه تمام راه را از سال 1971 ساکنان روستایی آمریکا ایجاد کرد رها کردن مرده خون خود را بدون توضیح به پودر تبدیل. نیروهای مسلح دور تا گروهی از دانشمندان متخصص به کار بر روی یک راه حل در چند سطحی پناهگاه پنهان در زیر یک ساختمان با برچسب “مرکز کشاورزی.” آنها کشف که شیوع نتیجه “جوانه های جنگ.”

امگا مردنیز از سال 1971 نیز یک فیلم آمریکایی گناه. چارلتون هستون فکر می کند که او آخرین مرد زنده پرسشگری دارد حفظ “تمدن” در برابر آلوده توده ها از شیک L. A. آپارتمان. آلوده خود را “خانواده” و راه آهن در برابر تکنولوژی مدرن پانسمان در monkish روپوش و decrying “تعفن نفت و الکتریکی مدار.” در نظر آنان علم و سلاح و هنر نابود شده و انسان ها و تنها پاکسازی تخریب این بیماری می توانید آن را ذخیره کنید. آن را سخت بدانید که طرف را.

که در آن بمب اتم و جنگ در ویتنام بودند بحران که امگا مرد و فشار آندرومدا, پاسخ, شیوع, سرایتو آنفولانزا کار را از طریق مشکلات مختلف. در این فیلم مقامات نظامی و پرسنل پزشکی آمده عصبانی رویارویی با هر یک از دیگر, باعث, بحث در مورد فضائل از فدا کردن چند برای بقای بسیاری از. مشکل این است که نظامی و سیاسی strongmen نمی تواند و یا نمی خواهد درک علم از بحران مواجهه با آنها است که واقعا یک شکست از ارتباطات است. رویه مشکلات اطراف گسترش بیماری تبدیل به منبع یک مبارزه برای قدرت است که باید حل و فصل عادلانه به منظور برای این فیلم به این نتیجه; هیچ آزمایشگاهی در جهان می تواند اتفاق می افتد که تنها زبان و اعتماد متقابل است.


جیمز استوارت در عقب پنجره.استودیو یونیورسال

از طرف دیگر coronavirus سکه انزوا است. فیلم در مورد ویروسی بیماری های همه گیر و زامبی ها وسیع داستان که گذشتن از تمام کشورهای قاره سیارات. آنها جهانی را تصور کنید که از همه کنترل فیزیکی. فیلم در مورد انزوا و مهار همچنین عقده روحی از دست دادن کنترل از یک نقطه مقابل زاویه قرار دادن شخصیت خود را در یک وجودی قرنطینه که مشکلات لبه های سلامت عقل خود را.

کابوس نسخه از جداسازی بسته-اتاق ترسناک فیلم: مکعب, دیدم, قرنطینه, فرما اتاق. ترس همراه است که قفل شده اتاق احساس آشنا و پس از آن یکی همان است که مسیرهای ما در اطراف ما آپارتمان در انزوا درخواست ما اگر ما مطمئن شوید که ما در مورد آن را از دست بدهند. در شرایط روانی کسانی که گوری شکن طرفداران هستند وارثان به فیلم های کلاسیک مهار و تنش های داخلی مانند هیچکاک را عقب پنجره یا پولانسکی را دافعه. در فیلم هایی از این دست یک آپارتمان و یا دیگر فضای محدود می شود microcosm برای جهان به طور همزمان نشان ما یک مرحله و گسترده ای نمادین فضا.

جداسازی وضعیت است که بسیاری از ما در واقع خودمان را پیدا کنید در حال حاضر, در حالی که ما سعی کنید به طفره رفتن این بیماری است. در حالی که ما منتظر ما نمی تواند ترس از داستان است که نشان دهنده شرایط ما در. حتی زمانی که آنها در حال ترسناک به عنوان سرایت بدون شک این است که فیلم مورد بیماری های همه گیر و انزوا در حال اعمال تخیل است که حاضر به قبول این واقعیت است که در انحصار بیماری و یا ناامیدی و وحشت و یا درد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im