چرا کارگران در جریان اعتصاب در کل غذاهای آمازون, GE و Instacart

بینش کلیدی:

Jordan Anderson, یک Instacart سرویس کامل خریداران در پورتلند, اورگان, شروع کار او در آوریل 2019. در ابتدا او به اندازه کافی به امضای اجاره نامه در یک آپارتمان. در ماه دسامبر او قرض گرفتن پول برای اجاره.

اما آن را نمی کند چرا که اندرسون نمی تواند به اندازه کافی کار می کنند.

“من پرفروش در حدود 2000 $در ماه و شبکههای حدود 1200 $” گفت: اندرسون. “که حدود 50 ساعت در هفته به جلو در $500 به 600 $در هفته است.”

اندرسون سود کم او گفت: چرا که حتی اگر او با این نسخهها کار ساعت های طولانی برای Instacart شرکت خود را طبقه بندی شده به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل. این بدان معناست که او دریافت هیچ فایده ای ندارد و به پرداخت تمام مالیات خود را همراه با ماشین پرداخت سوخت و عوارض و هر گونه رانندگی تجهیزات مورد نیاز برای این کار. او حتی برای خرید خود عایق کیسه برای حمل و نقل مواد غذایی است. او شناور باقی می ماند واجد شرایط برای مواد غذایی و پزشکی.

در حال حاضر شیوع جهانی از COVID-19 مرکب است او استرس هر دو در راه های کوچک—مانند هزینه و تدارکات از پیدا کردن دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب—و در راه مانند او ترس از قرار گرفتن در معرض بسیار عفونی بیماری است.

“وجود دارد هیچ چیز بدتر از پول اضطراب به من,” او گفت:. “تنها چیزی که تبدیل به یک منبع بزرگتر از اضطراب به من به تازگی این ایده که من ممکن است کشتن کسی مادر بزرگ با حفاظت از مشتریان من به اندازه کافی. بسیاری از ما وحشت زده از این ایده است که ما ممکن است به معنای واقعی کلمه به ارمغان بیاورد این ویروس به طور مستقیم به کسی درب.”

اندرسون تجربه برجسته به همین دلیل او و هزاران نفر از کارگران—بسیاری از مستقل هر چند برخی از full-time—آیا در جریان اعتصاب این هفته است. Coronavirus شیوع است و اساسا بوده است مانند یک بازی روشن انداخته بودن روی کار شرایطی است که در حال حاضر بسیار فرار.

دامنه اعتصابات و اعتراضات

روز دوشنبه Instacart خریداران و آمازون انبار کارگران (بسیاری از آنها نیز پیمانکاران) رفت و در اعتصاب هر چند که مشخص نیست دقیقا چه بسیاری از کارگران شرکت کننده در تظاهرات. دو تحویل شرکت خدمات ضروری که میلیون ها نفر از آمریکایی ها دستور داده شده است به پناهگاه در محل برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما برخی از کارگران می گویند این شرکت ها برای محافظت از آنها را از گسترش آن است.

جسیکا که خواسته نمی توان با نام واقعی او را به خاطر ترس از اخراج کرده سه سال در آمازون مرکز پاسخگویی در سیاتل و حومه کنت بشویید. این آخر هفته گذشته بسیاری از کارگران کشف شده از طریق رسانه های اجتماعی که یکی از همکاران خود را به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من نه شرکت کننده در این اعتصاب عمدا” او گفت Adweek. “من فقط نمی رفته و پس از بازگشت متوجه شدم از طریق یک همکار است که ما تا به حال یک مورد تایید شده. این واقعیت که آنها نمی به ما اطلاع و یا نزدیک ساختمان برای تمیز کردن ناراحتی من است.”

جسیکا گفت که حتی قبل از آن برخی از ادارات در انبار بودند رعایت دستورالعمل CDC اجتماعی فاصله با افراد مشغول به کار در تماس نزدیک. پس از قرار گرفتن در معرض او را به یک انتخاب بین او و سلامت او درآمد: “به ما گفته بودند ما می تواند با استفاده از فضای مجاز: نامحدود پرداخت نشده زمان خاموش برای ماه مارس است.”

در روز سه شنبه کارگران در Whole Foods Market (متعلق به آمازون) نیز اعتصاب با استناد به نگرانی های مشابه در مورد بهداشت عمومی و عدم ایمنی دنده. نگرانی های خود را به اشتراک گذاشته شده توسط وکلای کلی از 14 ایالت و ناحیه کلمبیا نوشت که یک مارس 25 نامه به جف بزوس و تمام غذاهای مدیر جان Mackey درخواست برای گسترش بیمار پرداخت و حمایت از تمام غذاهای کارکنان از جمله حمایت از آمازون فلکس و دیگر تحویل کارگران (که طبقه بندی به عنوان پیمانکاران مستقل).

در جنرال الکتریک برخی از کارگران کارخانه راه می رفت خاموش شغل دوشنبه زیرا آنها می خواهند این شرکت به انتقال کارخانه به تولید مقدار مورد نیاز فن های به طور فزاینده ای به دنبال ناامید بیمارستان. اعتصاب می آید یک هفته پس از جنرال الکتریک اعلام کرد که قصد دارد به آتش مورد 2,600 کارگران و به طور موقت اخراج یکی دیگر از 50 درصد از نیروی کار خود را به مدت سه ماه. در نامه ای جنرال الکتریک رهبری گفت: اخراج خواهد نجات این شرکت از 500 میلیون دلار به $1 میلیارد دلار رسید اما بعد از آن که هفته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا یک بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای ریختن پول به پیمانکاران دفاعی مانند جنرال الکتریک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>