چرا تهمت نمی تواند ادعا توییتر خود را نقض آزادی بیان

بینش کلیدی:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوشحال است با توییتر معمولا مورد علاقه خود را رسانه های اجتماعی پلت فرم. در سه شنبه شب او را متهم توییتر از “دخالت” با 2020 انتخابات ریاست جمهوری و “سرکوب آزادی بیان” با قرار دادن یک واقعیت-بررسی برچسب در دو توییت خود.

این اولین برچسب توییتر قرار داده است در یکی از رئيس جمهور توييتها و تهاجمی ترین اقدام این شرکت گرفته شده است پس از سال ها بودن دست کردن در مورد آن بدنام ترین کاربر.

بسیاری از کاربران توییتر تا به حال ابراز بهت و حیرت با پلت فرم سهشنبه برای اجازه دادن نسبت ناروا به صدای جیر جیر بی اساس قتل اتهامات علیه میزبان MSNBC و سابق کنگره جو Scarborough. اما که بود که جنجال توییتر منتقل شد به آدرس.

توییتر بی سابقه ای عمل آمد و در برابر دو توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در آراء برچسب زدن آنها را به عنوان گمراه کننده تحت یک ابتکار جدید است که آغاز شده نورد در ماه فوریه برای مبارزه با اطلاعات غلط. برچسب لینک به یک صفحه سرپرستی یا توییتر کارکنان خود و یا خارجی “منابع قابل اعتماد” با اطلاعات اضافی در مورد محتوای توییت.

“این توییت … به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای. این تصمیم در راستای رویکرد ما به اشتراک گذاشته شده در اوایل این ماه” یک سخنگوی شرکت گفت Adweek. سخنگوی کاهش یافته است به نظر بیشتر وقتی پرسیده شد که در مورد رئیس جمهور شکایت.

تا به حال توییتر در تلاش است برای جلوگیری از گودی بیش از حد به سیاست با وجود اینکه رئیس جمهور ابزار ارتباطی ، پلت فرم حتی تا آنجا پیش رفت به ممنوعیت تمام تبلیغات سیاسی (هر چند به عنوان نام تجاری بازاریابان پیشنهاد در آن زمان چنین تبلیغات ارائه شده تنها بخش کوچکی از آن کسب و کار).

منتقدان باید بلند گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم نقض توییتر استانداردهای جامعه با ترویج اطلاعات غلط و به tweeting, اظهارات نفرت انگیز. به طور طبیعی نسبت ناروا را ندارد پلت فرم واقعیت-بررسی خوبی و ادامه داد: سخنرانی دراز وشدیداللحن خود صبح روز چهارشنبه به tweeting یک تهدید به “به شدت تنظیم و یا نزدیک” پایین سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که “سکوت محافظه کارانه صدای.” او بعدها افتخار است که او را “اقدام بزرگ” علیه توییتر.

اما توییتر یک شرکت خصوصی است و می توانید آنچه را که می خواهد با سخنرانی در پلت فرم آن است. آن را می توانید هر برچسب در جمهور توييتها و یا در غیر این صورت کاربران هشدار می دهند که واژه واژه ممکن است گمراه کننده باشد. آن را حتی می توانید آنها را حذف کنید.

“اگر وجود دارد یک متمم اول قانون اساسی موضوع در اینجا در همه این موضوع تهدید استفاده از انتخابات ریاست جمهوری قدرت را وادار یک پلت فرم خصوصی به صحبت می کنند و یا به خودداری از صحبت گفت:” فرانک LoMonte مدیر Brechner مرکز برای آزادی اطلاعات در دانشگاه فلوریدا است. “هیچ کس ‘آزادی بیان حق” به اصرار به استفاده از یک غیر دولتی پلت فرم برای انتقال پیام خود را.”

توییتر همچنین می توانید ممنوعیت کاربران که ممکن است در نقض آن اصول اخلاقی مانند نظریه پرداز توطئه الکس جونز از Infowars که ممنوع اعلام شد و در سال 2018 پس از او livestreamed خود توهین به یک خبرنگار سی ان ان در توییتر متعلق به Periscope و سابق Breitbart ویرایشگر میلو Yiannopoulos که بوت در سال 2016 برای اذیت و آزار بازیگر لسلی جونز.

LoMonte گفت: مردم باید مشاهده توییتر برای آنچه در آن است: یک ناشر است. “زمانی که یک سازمان دولتی اجازه نداده یک سخنران صحبت می کنند که تماس با ما سانسور و این یک متمم اول قانون اساسی مشکل است. اما زمانی که یک پلت فرم خصوصی مانند توییتر اجازه نداده یک سخنران صحبت می کنند که تماس با ما ‘ویرایش’,” او گفت: Adweek. “هیچ راهی وجود دارد که چاپ و نشر کسب و کار احتمالا می تواند کار اگر همه ما تا به حال یک راست به تقاضا است که ما نامه اجرا در نیویورک تایمز و یا در نیویورکر دقیقا راه ما آنها را می خواهم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرا گرفتار متمم اول قانون اساسی در توییتر

شوالیه متمم اول قانون اساسی موسسه در دانشگاه کلمبیا گرفته شده تهمت به دادگاه خود را بیش از متمم اول قانون اساسی نقض حقوق بشر در توییتر—و برنده شد. مدار دوم دادگاه تجدید نظر حکومت در ماه جولای که رئیس جمهور نمی تواند بلوک منتقدان خود را در توییتر به دلیل حساب خود در نظر گرفته است یک فروم ایجاد شده توسط دولت و در نتیجه او نمی تواند رد یا قبول دسترسی بر اساس ديدگاه افراد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im