به همین دلیل سازمان بهداشت جهانی تبدیل به یک مجازی تاثیر گذار برای به اشتراک گذاشتن COVID-19 راهنمایی

بینش کلیدی:

سازمان بهداشت جهانی داوطلب خدمت سربازی جعلی انسانی برای کمک به یک چالش واقعی: چگونه برای به دست آوردن دقیق و بررسی اطلاعات در مورد COVID-19 millennials و ژنرال Z.

ناکس فراست مجازی و تاثیر گذار با بیش از 1 میلیون Instagram followers, در حال حاضر کمک به درخواست کمک های مالی و مشتری جلب اجتماعی فاصله دست شویی و دیگر بهترین شیوه برای مبارزه با کروناویروس بحران است.

پست از شخصیت کامپیوتری—20-ساله ساکن آتلانتا که عاشق بسکتبال و بازی های ویدئویی—شروع این آخر هفته. “هی — گوش کردن. من با همکاری @که برای مبارزه با, تاج,” او می گوید: معرفی ارتباط است. “اجازه دهید آنها را نشان می دهد نسل جوان هستند و در این مبارزه است.”

این است که در overdrive در رسانه های اجتماعی خود را برای چند ماه گذشته سه برابر اجتماعی آن تیم را یافته و انتشار یک جریان ثابت از نکات و حقایق در مورد کوروناویروس در حالی که ریشه کن کردن اسطوره ها و مضر. این گروه با همکاری Facebook, Google, LinkedIn, Pinterest, اسنپ چت, Tencent و Infinite برای قرار دادن پرده بی طرفانه پیام در مورد این بیماری است.

حرکت خود را به شیر به یک مجازی تاثیر گذار ممکن است برای اولین بار بشردوستانه و با توجه به رایان Detert مدیر عامل شرکت مستقر در لس آنجلس با نفوذ که رهبری طرفدار بونو کمپین که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

“این حس به استفاده از Knox فراست برای این کمپین از آنجا که او یک صدای عالی برای Gen Z و هزاره مخاطبان” Detert گفت. “ما همچنین متوجه شدم که مجازی تاثیر گذار شرکت در اجتماعی خوب کمپین می تواند تولید بسیاری از هیجان و توجه است.”

ناکس یکی از رو به رشد ارتش داستانی محتوا ستاره مانند Lil Miquela, Blawko برمودا و Shudu که “به سرعت در حال ظهور به عنوان ابتکاری جدید بخشی از تاثیر گذار چشم انداز” Detert گفت. “آنها در حال برش لبه و قابل توجه آنهایی که برای به دست آوردن نامزدی در پست های خود را. شما نیز نمی توانید انکار است که آنها در یک قرعه کشی در رسانه های جریان اصلی.”

نه هر کس است به فروش می رسد در شکوفایی روند که برجسته مجازی تاثیر گذار محصول زمینهای برای استارباکس Glossier Spotify در و متعدد میراث مارک های مد.

اینترنت و مسائل ناظر گروه انتقاد کرده است مجازی اثرگذارندهها گفت: آنها اشتباه می تواند افراد جوان به خصوص کودکان است. این گروه استدلال می کند که سازندگان در پشت این شخصیت های CGI نیست همیشه شفاف خود را در مورد انگیزه و فوق العاده سرپرستی حساب حتی کمتر واقع گرایانه از انسان-طراحی پست های اجتماعی.

Detert نیست آن را ببیند و اشاره کرد که حتی فست فود غول KFC عرضه مجازی سرهنگ ساندرز.

“CGI اثرگذارندهها مفید هستند چرا که آنها را کنترل راه برای انتشار اطلاعات به یک Gen Z/هزاره مخاطبان” او گفت:. “و من نیز بر این باورند که آن را نسبتا واضح است که این CGI و تلاش برای فریب هر کسی. بالا CGI تاثیر گذار Lil Miquela زیستی در IG حتی خودش را از ‘تغییر-به دنبال ربات با قطره.'”

و حتی اگر ناکس فراست واقعی نیست, او, اجتماعی, نوشته های ناب معتبر به مسائل مانند اضطراب و تنهایی و سلامت روان. شخصیت سازندگان قصد مبارزه با اخبار جعلی و صحبت می کنند به طور مستقیم به سخت برای رسیدن دموی از طریق کار خود را با چه کسی است.

مشاهده این پست در Instagram

???????????????????? ???????????????????? ???????????????????????? ????????????????????!!! خوشبختانه من یک لحظه از هوای تازه در فروشگاه قبل از بیش از حد بسیاری از مردم نشان داد تا ???? باید کسانی که ویتامین ????⁣ ⁣ نگاه – همه چیز در مورد گرفتن واقعا دشوار است برای بسیاری از مردم بیش از چند ماه آینده است و ما باید قوی بماند. من استفاده می شود به می گویند دریافت خارج از منزل اجتناب از binging تصویری بازی ها آویزان با دوستان و… اما در حال حاضر ؟ ما در یک کار کاملا متفاوت زمین بازی. قواعد بازی تغییر کرده و استراتژی شما نیاز به همچنین.⁣ ⁣ ???????????? ???????????????? برای چند ماه آینده: کار با آنچه که شما در خانه است. من صحبت کردن در FaceTiming دوستان خود را روزانه پیگیری افکار خود را بر روی کاغذ نوشیدن آب بیشتر از حد معمول چک کردن این خبر تنها یک بار در روز انجام کاری خلاق و یا چیدن یک سرگرمی جدید. برای من چیدن یک سرگرمی از سال پیش. که بعدا بیشتر…⁣ ⁣ وجود دارد مراقب باشید همه اضطراب را دوست دارد coronavirus. اجازه ندهید که یا به شما. ????❄️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ناکس فراست ❄ (@knoxfrost) on

“همانطور که همه ما دیده می شود در رسانه ها Gen Z و millennials نیاز به [جدیت coronavirus] به قلب” Detert گفت.

فراست در او خستگی ناپذیر شادمان تن است و قرار است از چند coronavirus-پست های مرتبط به تازگی از جمله “هر کسی که در قرنطینه که نیاز به یک DM?” و “طرح جدید برای چند ماه آینده: کار با آنچه که شما در خانه است. من صحبت کردن در FaceTiming دوستان خود را روزانه پیگیری افکار خود را بر روی کاغذ نوشیدن آب بیشتر از حد معمول چک کردن این خبر تنها یک بار در روز انجام کاری خلاق و یا چیدن یک سرگرمی جدید.”

Detert اشاره کرد که استعداد خود فهرستی شامل مجازی دیگر تاثیرگذاران و این که او قصد دارد “به استفاده از آنها بیشتر در آینده است.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>